Da Crvena Zvezda ipak organizuje proslavu titule!

Xxx

#51 Jebem ja tebi sve sto imas! Ovo sto se desilo je tuzno. Ali zivot mora da ide dalje! Slavico titulu!

2014-05-22 17:41

#21: -  

 

doktorneca94

#52

2014-05-22 17:52

Decko moras da razumes rec postovanje. . .nemoj bas ti da budes taj komsija. .. nadam se da to nije tvoj nivo. . . Zasto iz svake situacije uzimamo ono lose. ..titula ce da se proslavi na taj nacin sto ce se pevati 61 minut mi samo treba da se potrudimo da to pevanje odjekuje 60 godina. .u zvezdu treba da se bude i kad slavi titulu i kad ne. . . A to posle utakmice bez slavja je gest postovanja prema nasem narodu. .odrasti ako imas 21 god nemoj da razmisljas kao da imas 5. . Svi mi cekamo titulu

Gost

#54

2014-05-22 19:52

Ucinili ste pravu cast za ovaj narod u zadnjih par dana zato najiskrenije vam zelim srecu u daljem pokazivanju ljudskosti i naravno cekamo tu TITULU.

Gost

#55

2014-05-22 21:08

Ja sam za!!!

Gost

#56 Re:

2014-05-22 21:19

#52: doktorneca94 -

БИО САМ ДА ПОМОГНЕМ И ПОМАГАЋУ КОЛИКО БУДЕ ТРЕБАЛО....АЛИ ИМАМО И ЈА И ТИ И СВЕ ДЕЛИЈЕ ПРАВО ЈЕДАН ДАН ГОДИШЊЕ ДА БУДЕ НАШ..ДА НАПРАВИМО ЛУДНИЦУ...ВИДИШ ШТА ГРОБАРИ РАДЕ КОЛИКИ ПРИТИСАК ПРАВЕ...6 ГОДИНА СУ НАМЕШТАЛИ ШТО НЕБИ ОПЕТ...ЈА САМ ПРВИ ДА СЕ ДАЈУ ПАРЕ АЛИ СВЕ ЋЕ ТО ПОЛИТИЧАРИ ПОТРОШИТИ ЗА СЕБЕ ДА ИДУ НА МАЛДИВЕ...КО ЗНА КАД ЋЕМО ОПЕТ ИМАТИ ПРИЛИКУ ДА СЛАВИМО ТИТУЛУ...ЈА САМ ЖИВЕО ЗА ОВАЈ ДАН...НЕМАМ ВИШЕ 15,16 ГОДИНА ДА МОГУ ДА ИДЕМ НА СВАКУ УТАКМИЦУ..САД МОРАМ  ПОСАО ТРАЖИТИ ОСНИВАТИ ПОРОДИЦУ...НЕЋУ ИМАТИ ТОЛИКО ВРЕМЕНА...НИСУ СМЕЛИ ДА МИ УЗМУ ОВАЈ ТРЕНУТАК...А КО ЗНА КОЛИКО НАС ЈЕ ОВАКО...А САМО СЕБИ ПИТАЊЕ ПОСТАВИ МИ СМО ИШЛИ ДА ПОМАЖЕМО ЊИМА И НИЈЕ НАМ ЖАО...А ДА ЛИ БИ ОНИ НАМА???КАКО ЦРНО НАВИЈАЊЕ НЕЋЕ БИТИ ПОЛА МАРАКАНЕ И ТО САМО ШТО СУ БЕСПЛАТНЕ КАРТЕ...А ДА ЈЕ БИЛО ПРОСЛАВЕ БИЛО БИ 70000.... А КО ПОШТУЈЕ НАШУ ЗВЕЗДУ...А ШТО СЕ НЕ ПОМОГНЕ НАШОЈ ЗВЕЗДИ???

Ovaj post je uklonjen od strane administratora stranice (Prikaži detalje)

2014-05-22 23:07


Marko

#58 Napred Zvezdo

2014-05-23 02:16

Sta bre lupaju grobari ovde i na raznim drugim internet forumima i sajtovima,kao kritikuju i grde zasto u znak solidarnosti zbog teske situacije u kojoj se nasao nas narod ne slavimo kod kuce titulu. A oni kada su osvajali prethodnih godina kao nije teska situacija bila? Pogrom Srba sa Kosmeta,pa posle otimanje Kosova,pa onda prosle godine oni snezni talasi itd. a oni slavili titule sa sve nekim spektakularnim zabavama i to splavovi pevaljke uzivo a ministar policije koji drzi mikrofon u ruci peva boli ga uvo za narod i jos je tu bilo drugih javnih licnosti politicara,ljudi iz FSS,sportista,pevaca,glumaca razni vatrometi,sampanjci,torte od 1 metar,bakljade itd. Pa sto tada u tim teskim vremenima niste slavili kuci ispred tv-a uz par piva i neki dobar program na tv-u,nego ste se sada setili milion dobrih razloga zasto Zvezdasi ne bi trebalo da slave? Sto niste vi tada iz solidarnosti i teskih trenutaka u kojima je bio nas narod kuci proslavljali titulu?Pa i sledece godine nesto da se desi opet bi isto pricali a da ste vi u pitanju onda je drugacije...Ovaj narod prate nesrece i ratovi u zadnjih 100 godina konstatno i sve je teze i teze..Srbiji i narodu njenom sve najbolje i brz oporavak i da nas dragi Bog cuva a ako neko ko je godinama cekao ovo hoce da slavi neka proslavi,pa ne rade nista sto bi ugrozilo nekoga,sto rece neko gore iznad od Nedelje ce se slaviti i svadbe,ispracaji,rodjendani itd. zivot ide dalje...
Pametan gradjanin sa moralom i savescu

#59 ?

2014-05-23 06:39

Da li ste vi toliko arogantni, bezobrazni i puni neznanja? Pare koje bi bile iskoriscene za proslavu titule Zvezda je donirala kako bi pomogla jadnim ljudima sirom Srbije koji su izgubili svoje domove. Toliko ste bezobrazni da je to neverovatno! Zbog takvih navijaca, ako se tako uopste i mozete nazvati, sam prestao da dolazim na utakmice i idem na skupove. Samo moze da vas bude sramota!

Gost

#60

2014-05-23 07:19

Hocemo slavlje kako dolikuje Crvenoj Zvezdi!

Gost

#61

2014-05-23 08:16

SAMO DA BUDE BURNO DA LJUDI ZA TRENUTAK ZABORAVE NA DOGADJAJE KOJE SU SE DESILE U PRETHODNOJ NEDELJI!!!!!!

Ovaj post je uklonjen od strane administratora stranice (Prikaži detalje)

2014-05-23 09:08



Gost

#63 Re:

2014-05-23 09:21

#5: -

Brate mi cemo sad da slavimo titulu jer vidis da ce da odu svi i sta opet da cekamo 6 godina ?


Gost

#64

2014-05-23 09:36

IDEMO PO TITULU! ZVEZDA OOOOOOOOOO!

Gost

#65

2014-05-23 11:33

Ne treba bus i ne mora biti setnja gradom. Al' proslava na Marakani mora biti za pamcenje.

Gost

#66 Re: Re:

2014-05-23 11:39

#63: - Re:

Прво, немој ми брате, јер сам женско. А друго, поента је у начину на који ће се та титула прославити. Зар стварно мислиш да је у овом тренутку потребан ватромет и било шта слично и неко бахаћење?

Ovaj post je uklonjen od strane administratora stranice (Prikaži detalje)

2014-05-23 14:22



Gost

#68

2014-05-24 09:38

Ч
boki

#69 Re:

2014-05-24 09:42

#1: -

slazem se....

Мрш

#70 Re: Re: Re:

2014-05-24 10:06

#6:   Re Ма жалосни сте ви. Колико дуго се чека та титула? Сви помажу људима и сви ће помагати док се не изађе из те ситуације, али не значи да ми не смијемо да се радујемо освојеној титули. Глупи се к'о курац!

Ovaj post je uklonjen od strane administratora stranice (Prikaži detalje)

2014-05-24 11:40


fyste

#72

2014-05-24 15:46

Толико дуго чекамо ту Титулу и толко смо ђељни да прославимо, да се излудујемо и да нам се срца напуне радошћу! Певаћемо, славићемо и грмеће Београд и Маракана за нашу Звезду Црвену!
СВИ НА МАРАКАНУ, ДА ПРОСЛАВИМО ТИТУЛУ!