Podrska Sasku
Podrska Sasku / Saopštenja / SASKO NA SLOBODI / Komentari
|
Gost |
#12013-07-03 06:54moje kolege i ja ćemo uraditi sve što je moguće, u stvari sve šta predložite da bi taj čovek bio na slobodi. Imate naše punu podršku. veliki pozdrav! |
|
| |
|
Gost |
#2 Ђурић Милош-Трстеник2013-07-03 23:14Људи немојмо се заносити човек је тренутно слободан али ће га нажалост сигурно осудити по већ постојећем закону. Борба за његово коначно ослобођење тек предстоји.Уместо да човек буде одма ослобођен и награђен од стране државе јер је у држави смањио једног лопова и провалника који је могао покрасти поштене грађане ове државе што је већ и чинио,а у крајњем случају могао некога убити у свом дому.ЗАКЉУЧАК Да се човек одмах ослободи сваке одговорности и да му се додели награда за храброст што се супротставио лопову и провалнику и заштитио своју а хипотетички и друге породице од разбојника. |
|
| |
|
Gost |
#32013-07-04 21:14Pozdrav Sasku,svako od nas bi u takvoj situaciji reagovao na slican nacin...Nije u redu da covjek ispasta zbog toga sto je pokusao da zastiti svoju porodicu |
|
| |
|
Gost |
#42013-07-05 16:43Pozdrav Sasku i njegovoj porodici....moja porodica i ja cemo biti uvek uz vas.....boricemo se zajedno za tvoju slobodu.... |
|
| |
|
Gost |
#52013-07-05 17:13Ponekad ima pravde i u Srbiji. Veliki pozdrav za velikog coveka. |
|
| |
|
Gost |
#62013-07-06 15:51samo napred |
|
| |
|
Gost |
#72013-07-08 14:35Ne predaj se!!! |
|
| |
|
Ljubisa |
#82013-07-08 20:58u ovoj nasoj drzavi imamo raznorazna drustva za raznorazne zastite svakojakih da ih nazovem zajebancija u odnosu na cinjenicu da kod nas COVEK nije od niceg i nikog zasticen sta vise lisen je i samozastite jer ce u tom slucaju biti krivicno gonjen, sto se i vidi u ovom slucaju. Drzava je cak zastitila i lopove i kriminalce i time direktno pospesila iste. Svaka cast SRBIJO nema ti ravne u propadanju scih ljudkih vrednosti. |
|
| |
|
Gost |
#92013-07-08 23:57Ma nek si ti nama ziv i zdrav brate!nemoj da se zahvaljujes nama,jer nam je to bila moralna podrska koja moze svakog da zadesi.uzivaj u svojoj porodici i bez brige.ziveli... |
|
| |
Ovaj post je uklonjen od strane svog pisca (Prikaži detalje)
2013-07-09 10:19- Date of removal: 2013-07-09
- Razlog uklanjanja:
|
Gost |
#112013-07-09 15:03Svim srcem smo uz ovog hrabrog čoveka |
|
| |
|
Gost |
#122013-07-13 22:15Za prave stvari se vredi boriti.... |
|
| |
|
Gost |
#132013-07-18 11:19Jos jednom velika podrska moje porodice.Svi se mi mozemo naci u takvoj situaciji a nasa obaveza je da branimo porodicu i kucni prag. Srdacan pozdrav. |
|
| |
|
Gost |
#142013-07-22 17:02samo hrabro Sasko mi smo uz tebe. |
|
| |
|
Gost |
#152013-07-22 17:17Najmanje sto je svako od nas mogao da ucini , ucinio je, podrzao coveka koji je stitio svoju porodicu. Veliki pozdrav svima koji su podrzali peticiju i naravno Sasku |
|
| |
|
Gost |
#162013-07-22 18:54samo napred voleo bih da se i zakon promeni i da nebude ovakvih slučajeva inače bih isto ovako postupio ,akriminala takvog ne bi bilo da je poštovanja privatne imovine svako bi razmislio da li bi takve stvari radio ovako policija toleriše odnosno država pa gde smo sada računaj na moj podršku puno pozdrava od porodice lukić |
|
| |
|
Gost |
#172013-07-23 18:26Svi normalni ljudi ovog sveta bi ucinili istu stvar,, da zastite porodicu I sebe! Srecu mu zelim na sudu! |
|
| |
|
Gost |
#182013-07-25 13:27Sasko sve najbolje, najiskrenije se radujem sto si na slobodi - pozzzz Dragan Milasevic |
|
| |
|
Jedan potpisnik peticije |
#192013-08-07 02:02Od naroda si dobio podrsku,sad ti je potreban samo dobar advokat. |
|
| |
|
Gost |
#202013-08-13 13:25Mislim da bi sledeca peticija trebala da ide u smeru promene zakona, jer nazalost po ovom apsurdnom zakonu Sasko je kriv. |
|
| |
|
Gost |
#212013-08-18 14:33 Да се човек одмах ослободи сваке одговорности и да му се додели награда за храброст што се супротставио лопову и провалнику и заштитио своју porodicu ---NIJE KRIV---- |
|
| |
|
Gost |
#222013-08-22 18:04Želeo bih da Saško na sudjenju bude oslobodjen krivice jer je branio svoju porodicu i sebe. Neka mu je sretno. |
|
| |
|
Gost |
#232013-09-13 13:44Nema na cemu! Drago mi je da smo svi zajedno uspeli da uticemo na svest onih koji odlucuju o tudjim sudbinama. |
|
| |
|
Gost |
#242013-10-22 01:02Potpis peticije za slobodu Saska, potpis je za mnoge, koji su u slicnim situacijama bili, i neduzni osudjeni. Ovo je borba za mnoge! |
|
| |
|
Gost |
#252013-11-17 21:31Kakva je dalja situacija? Kada će taj relativno čist postupak da se okonča i da čovek konačno bude slobodan? |
|
| |
|
Promena se ne događa ako ćutite.
Autor ove peticije se pokrenuo i preduzeo akciju. Hoćete li i vi uraditi isto?
Druge peticije koje bi vas mogle interesovati
Mi omogućavamo besplatne onlajn peticije. Započnite profesionalnu onlajn peticiju koristeći naš servis. Naše peticije su svakodnevno pomenute u medijima stoga je kreiranje peticije odličan put da budete primećeni u javnosti i da pomognete u donošenju odluka.