BITKA-ZA-STUDIO-B


Gost

/ #203

2013-03-28 11:35

Odrasla sam uz Radio Studio B, i još i danas pamtim buđenja uz legendarnog Duška Radovića i čini mi se još uvek čujem:” Beograde dobro jutro, Beograd je opet ogrejalo sunce, jer niko drugi nije hteo., Deco, možete misliti kakav je život kada je od kolevke pa do groba najlepše đačko doba., Teško je biti dete i biti dobar……
Pomno sam pratila i sve muzičke emisije, a onih devedesetih kada su beogradske ulice vrvile od protestnih šetnji, ova medijska kuća kuća bila je mnogima, pa i meni jedini objektivni izvor informacija.
Sada, već po ustaljenoj navici, kad god imam vremena, gledam Tv studio B, između ostalog, zato što uvek imam sve vrste servisnih informacija, (planirana isključenja, struje, vode, situaciju u prevozu i dr.).
Mislim da je danas Studio B jedna od najboljih novinarskih škola, mesto na kome se i dalje radi iz entuzijazma i ljubavi. Trudim se da ne budem pristrasna kad govorim o STB kao o televiziji bez mane, naravno da ih ima, kao i svi mediji uostalom, ali čini mi se da je ovo TV kuća koja je uspela da nađe meru dobrog ukusa, kao i da zadovolji različita interesovanja