BITKA-ZA-STUDIO-B

Kontaktirajte autora peticije

Tema diskusije je automatski pokrenuta na peticiji BITKA-ZA-STUDIO-B

Милош.

#201 Милош

2013-03-28 01:21

На Студију Б никад нисам чуо да су помињали било шта о смрдљивом РЕЈТИНГУ и ГЛЕДАНОСТИ (слушаности) као на дивној нам националној телевизији и ружичастом пувањку. Мени је то јасан податак везан за приступ самој концепцији медија.

Gost

#202

2013-03-28 11:11

па ајде да укинемо све симболе БГ-а,уклонимо победника са калиша...

Gost

#203

2013-03-28 11:35

Odrasla sam uz Radio Studio B, i još i danas pamtim buđenja uz legendarnog Duška Radovića i čini mi se još uvek čujem:” Beograde dobro jutro, Beograd je opet ogrejalo sunce, jer niko drugi nije hteo., Deco, možete misliti kakav je život kada je od kolevke pa do groba najlepše đačko doba., Teško je biti dete i biti dobar……
Pomno sam pratila i sve muzičke emisije, a onih devedesetih kada su beogradske ulice vrvile od protestnih šetnji, ova medijska kuća kuća bila je mnogima, pa i meni jedini objektivni izvor informacija.
Sada, već po ustaljenoj navici, kad god imam vremena, gledam Tv studio B, između ostalog, zato što uvek imam sve vrste servisnih informacija, (planirana isključenja, struje, vode, situaciju u prevozu i dr.).
Mislim da je danas Studio B jedna od najboljih novinarskih škola, mesto na kome se i dalje radi iz entuzijazma i ljubavi. Trudim se da ne budem pristrasna kad govorim o STB kao o televiziji bez mane, naravno da ih ima, kao i svi mediji uostalom, ali čini mi se da je ovo TV kuća koja je uspela da nađe meru dobrog ukusa, kao i da zadovolji različita interesovanja

Gost

#204

2013-03-28 11:43

Kako da Vam ostavim tačne podatke kada ste,a to nije propust sigurno,izostavili iz spiska zemalja moju državu.SRBIJA tamo ne postoji,ima neka Srbija i Cr.Gora a to nije isto.Donro je da niste naveli "Srbija i Kosovo",,,
Miroslav

#205

2013-03-28 12:18

Mesate babe i zabe,privatne i drzavne medije...ko je terao gospodu da prave privatne medije i zasto bi sad neko treba njima davati novac,pa to je privatni biznis,ako imate para radite a ako nemate ajd caos...povedite i svog VELIKOG BRATA...nekada VAM je bilo lepo,parice sa svih strana kapale...i sta sad ? Prikaci se na drzavne jasle,niko vas nije trazio i vasu nesposobnost nemojte naplacivati od ovog bednog naroda...
Smoki

#206

2013-03-28 12:30

Vi sa Studia B smanjite troškove i nemojte kukati više...Vi se borite za svoje plate koje hoćete da dobijate iz budžeta, odnosno da ne želite razmišljate kako da ih zaradite. Protegnite se koliko ste dugi i koliko mi kao poreski obveznici možemo da vas platimo...Da li servisne informacije daje Biljana Willimon? Da li servisne informacije daje Emisija o modi Stil? Da li servisne informacije daje Filmski program?...Vi ste gradski servis, manje troškova i više servisnih informacija. Ako hoćete gledanost-onda na tržište...

Gost

#207

2013-03-28 15:14

Uzrastao sam uz Diskomer,Paradu i Utisak Nedelje.

Gost

#208

2013-03-28 16:44

Bez Studija B ono malo gledalaca, rodjenih baš u Beogradu ili ogromnog broja gledalaca koji žive u Begradu bili bi uskraćeni za prave informacije koje
se odnose na naš grad.

Gost

#209

2013-03-28 18:00

Prava i jedina gradska televizija i radio koja se bavi problemima svih gradjana i daje prave i brze informacije o svim dogadjajima u prestonici, politika, ekonomija, kultura, sport. svaka vam cast samo nastavite tako i budite bolji od svih drugih.

Gost

#210 21. vek

2013-03-28 19:27

Sada je 2013. godina. Većina ciljne publike Studia B koristi internet na kome mogu naći sve potrebne servisne informacije u vezi Beograda, tako da je Studio B izgubio bilo kakav značaj. Zaposleni u tom mediju žive u prošlosti.

Gost

#211

2013-03-28 19:28

Studio B je vec godinama televizija i radio Beograda. Mislim da mi, Beogradjani, dobijamo mnogo vaznih informacija o nasem gradu preko Studia B, te bi bila velika steta da se on ukine.

Gost

#212 Re:

2013-03-28 20:52

#206: Smoki -

Bravo za komentar!!! Koje pravovremene informacije o Beogradu daje Biljana W? Ima vas previse zaposlenih tamo. Hocemo promenu uredjivacke i poslovne politike! Zaseli ste tamo i ne menjate se 20 godina.

Jefta

#213 Re: Re:

2013-03-28 21:34

#212: - Re:  

 Promena uredjivacke politike je neophodna. Emisija Biljane Wilimon je klasicno smaranje i samopropaganda zene koja je zasela na Studiju B preko DS-a i oduzima hleb ljudima koji jos uvek rade tamo. Previse zaposlenih nema , jer nesto vise od 200 ljudi proizvodi program 24 casa dnevno sedam dana nedeljno, plus radio program, sajt i slicno. Druga je stvar sto su preko partijskih veza i lobija na programu neke emisije i autori koje em nisu dobre, em ti koji ih vode odisu provincijalizmom i ne bas  preteranim talentom. Na Studiju B primat bi trebalo da imaju kompletne licnosti,novinari i autori, a ne  agresivne neznalice koje su svojim nekvalitetom  ozbiljno narusile ugled Studija B.Ovim putem pridruzujem se svima koji su za to da se sacuva ta legendarna institucija, uz napomenu da se stvari moraju  uozbiljiti!

Jefta


Gost

#214

2013-03-28 21:35

Moja omiljena radio i TV stanica!

Jedina koja se bavi našim svakodnevnim životom...

BEOGRAĐANI, SAČUVAJMO TO NAŠE BLAGO!

Gost

#215

2013-03-28 22:25

Ako je poznat program studia B svaki komentar je suvisan.
Gradska vlast u ponasanju svojih funkcionera pokazuje da vise brinu o sebi nego o gradu.
Ref.j.i

#216

2013-03-29 00:58

Studio B se ponasa po principu "Nama ovoliko treba..."

Gost

#217 Re:

2013-03-29 01:12

#216: Ref.j.i -  

Ви сте очигледно наклоњени Пинку и приватницима који у културном смислу уништавају Србију! Зна се да се за Студио Б  издвајају мала средства, али то смета мафији, перачима пара и целом криминалном миљеу који ће кад-тад одговарати!

Ref.j.i

#218 Re: Re:

2013-03-29 03:01

#217: - Re:

....da, da, da sve ste upravu...smeta i globalnom svetskom poretku i masonima i templarima...za zahvalnoscu uzmite pare koliko vam grad da i ako ne umete da zaradite vise,Studio B se nece ugasiti nego ce na vase ususkano radno mesto da dodje neko manje bahat i sigurno sposobniji i strucniji

Maja

#219 Re: Re: Re:

2013-03-29 08:38

#218: Ref.j.i - Re: Re:  

Ne gubite vreme na forumu..propustate Farmu, a i Veliki brat je poceo. Vama ne treba Studio B. Vi vec imate programe, koji zadovoljavaju sve Vase potrebe. Ok, to je stvar ukusa, ali pustite nas , koji bismo gledali nesto drugo da se za to i izborimo. Uz duzno postovanje, sve najbolje. 

 


Gost

#220

2013-03-29 08:55

Svaka cast za inicijativu, ali moje drzave nema u spisku!?!
Ref.i.j

#221 Re: Re: Re: Re:

2013-03-29 09:54

#219: Maja - Re: Re: Re:

Uz duzno postovanje, vi se borite da nesto radite za moje pare a ne za pare koje zaradjujete. Ako se borite za Biljanu Willimon, sarmantnog i talentovanog Sarapu sa svim njegovim emisijama od kafane do politike, emisije bez ikakvog sadrzaja...onda necu da vas pustim da to radite za nase pare. Sramota je uopste porediti Duska Radovica i ostale velikane Studia B sa danasnjim konceptom. Nece se Studio B ugasiti ali cete se vi, kao losi skloniti iz njega i na vase mesto treba da dodji strucni ljudi koji mogu nesto da promene na bolje. Vase sposobnosti unistavanja vidimo...Zato bolje idite sami i trazite drugi posao jer za ovaj niste.

Nebojša Glišić

#222 Re: Re: Re: Re: Re:

2013-03-29 10:23

#221: Ref.i.j - Re: Re: Re: Re:

ma jok..... Kako predlaže advokat B-92, koji sedi  i radi u telu koji kroji zakon, treba da se privatizuju lokalni mediji, da bi njima (B-92) ostao veći kolač, a možda i da oni kupe Stb.... ovo je direktno pokušaj linča vlasnika devedeset dvojke na Studio B... jer ako ovo ne uspeju.... ugasiće se sami, jer para  i donacija više nemaju... Nema to veze ni sa uređivačkom politikom, ni sa budžetom, ni sa bilo čim... jer onda - koliko košta RTS i šta zauzvrat pruža... ali to je nova tema u okviru ove teme...


Gost

#223 Re: Re: Re: Re: Re:

2013-03-29 10:36

#221: Ref.i.j - Re: Re: Re: Re:  

Razumem ja da Vi ne razumete program Studija B. Samim tim sto u genitivu jednine pisete Studia umesto Studija. To je ta Pink skola i obrazovanje. Uz duzno postovanje, srdacan pozdrav. I pozurite.. pocinje Farma.

 


Gost

#224 Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2013-03-29 10:44

#223: - Re: Re: Re: Re: Re:

Jako ste kulturni ali zanase pare...nema veze, vidimo se uskoro. Pakujte se...PROMENE...Pozz


Gost

#225

2013-03-29 12:37

Волим свој родни град, али не без СТБ.