Podrška ugostiteljima Novog Sada


Gost

/ #23

2013-07-18 02:08

Dzambo,za ovu levu stranu u evrima,jebi se i ti i onaj kome je to uz tebe to palo na pamet, ako stojite iza toga a ako ne...ma jebite se svakako!A sto se tice radnog vremena,mislim da treba da se skrati leti do 20h. a zimi do 16h.Do sumraka!A zasto?Zato!Da bi se drugovima u koznim mantilima koji brinu o redu i miru bilo lakse da obavljaju svoj posao i da bi radnicima,seljacima i postenoj inteliganciji bio obezbedjen san pre odlaska na posao.Svakoga ko se drzne da radi izmedju sumraka i svitanja(nema veze s Tarantinom!)mislim da bi sud u ime .......trebao da osudi na smrt streljanjem odmah iza coska,posto smo ustanovili da su ugostitelji najveci neprijatelji radnog naroda.....bla,bla.Svi oni koji kradu,otimaju,pljackaju,varaju,tuku,svercuju,podmicuju,pucaju,ranjavaju,ubijaju,nanose drugim licima sve kategorije ozleda kao lojalni gradjani treba da pomognu svojoj drzavi protiv STRASNIH ugostitelja koji su posast i neprijatelj svog naroda,grada i drzave i ostave batinu i pistolj u svom Audiju ili Mercedesu i odu u Ugostiteljski objekat pa ako im ne izdaju fiskalni racun...PRIJAVITE KOMSIJU,mislimda ce to da spase sve,a ti bezobrazni ugostitelji sto bi sad radili duze nego za vreme bombardovanja 1999.Stvarno ste vi ugostitelji neka cudna sorta,ulozite svoje pare,zaposlite neke ljude,morate da imate kasu(napaceni advokati,lekari,zubari mislim da ne moraju,a i ako moraju ne znam ko ce da im prebroji povadjene zube) a ti ako prodas krempitu koju ne provuces kroz kasu,pa ti si razjeb`o drzavu.TI,ti...sta me gledas!Nije razjeb`o onaj ko te je prijavio a odneo je limunadu i krempitu majstoru koji mu je zavrnuo slavinu i uzeo mu 20 evra,normalno bez racuna,jebi ga,to je u redu,jeb`o sitne popravke od 20,30,60 evra,tvoja limunada od 0,50 evra mora da prodje kroz kasu da bi sacuvala drzavu.Dragane,kada resis da radis neke stvari na dzakove,kartone,tone,kontejnere,nece ti trebati kasa i neces biti djubre privatnicko nego ces biti drug clan,expert,patriota,evropljanin i sve sto sam zaboravio.Savet koji dajem tebi vazi i za mene...ZATVARAMO!Pa se vi fina gospodo jebite medju sobom!Sifra...Pablo,clan mafije u usta vas jebem `ladna!