Peticija za smenu Slavice Đukić-Dejanović


Gost

/ #44

2013-07-18 20:13

Sramota da neko ima sva prava za udoban zivot a neko da umire od bolesti gladi.Svako ko je glasao za njih treba sada da stavi prst na celo i da se pita da li je ova vlast to sto su zeleli ili naseli na njihove lazi ali ne odnosi se to samo na njih ko god je bio potpuno mu je bilo svejedno kako mi zivimo i da li imamo od cega da zivimo.Racune ocekuju redovno da placamo a ne pitaju se od cega info stan u stanu u kom ja zivim je 10 000 centralno grejanje cele god 7200 a ja sedim cele zime u cizmama i sta god imam zimsko obucem a ponekad provedem dan u krevetu pokrivena' Stan mi nije okrecen 18 god jer nemam novca da to uradim itd.Sramota me je drzave u kojoj sam rodjena i u kojoj sam rodila 2 dece i unuk mi je nazalost ovde rodjen deca su podstanari rade i jedno i drugo desva se da nemaju sta da jedu. Pitacete se sto ne zive sa mnom pa stan je toliko mali da ne bi ni mogli da se smestimo nas 6-5 odraslih i jedno dete.A ova trgedija koja se dogodila smrt devojcice za koju je bio mali budzet drzava nije imala para a imala je milion dolara da spasava jednog hostaplera iz Amerike ali ne i ni njega nego sebe jer mu je dala pasos da pobegne.U kavoj to mi zemlji zivimo da li ti ljudi mirne savesti spavaju kako se osecaju kada pogledaju u svoju decu sednu u luksuzni auto odu u luksuzne vile i da li njih neko ganja za racune i da li imje zimi hladno da li im se desi da nemaju sta da jedu ili jedu przenice za dorucak rucak i veceru.o njima ima mnogo gadosti da se pise ja sam se umorila a lose se osecam pocinjem da budem konfuzna imala bi svata da kazem jer bolje se snalazim kada pricam nego pisem.