Peticija za smenu Slavice Đukić-Dejanović

Gost

/ #71 Re:

2013-07-23 17:08

#28: - Bože stvarno nisi fer! e stvarno nisi fer! ... da i ja mislim tako, mada imam prikladno objasnjenje (koje do duse nije ADEKVATNO i nisam potpuno siguran da je istinito) Ali Božiji zadatak mada je sve u njegovim rukama, ... nije NADLEZAN da "uzima" nego samo da deli, ... i to "SVIMA PO POTREBI i SVAKOM PREMA ZASLUZI ... a to je odredio Sv. Petar jos u nasim vecnim proslim i buducim zivotima u ovozemaljskim (sadasnjim) telima, koja kao takva telesne individue umiru, ali bezgranicno zive nase duse i  HROMOZOMSKO svojstvo nasih GENA  koji se uvek REINKARNIRANO vracaju na prvobitno mesto postojanja, ali u razlicita tela, ... i uvek iznova ih Sv Petar odmerava na "kantar" i njihove grehe iz proslih zivota, ... kaznjava ili nagradjuje u zavisnosti, ... po POTREBI i ZASLUZI mada nije OK da kaznjava decu bolesne, stare i iznemogle, ... ipak se pitam zasto zaista Bože nis fer i ne uzmes makar "na privremeni godisnji odmor" ove gore imenovano pobrojane: Krkobabića? Dragana, Verka, Jasnu, Sašu Mirkovića, Raku, Bidžu i Bulidžu... Zašto Tiku? :'( ?