Peticija: Saša Dragin da se brani sa slobode

skeptik

/ #73 Re:

2013-08-31 15:01

#61: -

Da, baš i naročito vajni Oliver Dulić nema uopšte putera na glavi, i vrlo je poštena ličnost a o stručnosti i sposobnosti za politiku države da i ne govorim... Idite bestraga, i vi i vaš komentar dirigovan iz DS mašinerije, a ne iz vaše sopspvene glave, jer vam ispiraju mozgove tamo gde ste i sa kim se družite iz političkih razloga. Građanima je dosta praznih priča. Nisam pripadnik nijedne stranke, upravo iz razloga što ne želim da igram kako mi drugi sviraju i jer želim da imam svoje mišljenje o svemu, i jer je i idiotima postalo jasno da se u ovoj državi 99% nekompetentnih i nedovoljno obrazovanih ljudi nalazi na rukovodećim mestima, nalaze se tu ne zbog svojih vajnih sposobnosti već iz čiste pohlepe i želje za vlašću. A posedovanje diplome bilo kog fakulteta ne povlači apriori za sobom i dokaz da dotična osoba ima kredibilitet i znanje dostojno diplome. Čast izuzecima, vrlo vrlo retkim.

A što se Dragina tiče, ako nije kriv, sud neka to dokaže, i nek mu se sudi što pre.

Kad je mogao Mišković da izdrži tolike mesece u zatvoru, pa može i on u pritvoru. Ako se kasnije dokaže da ni po jednoj tački optužnice nije kriv, neka od države traži odštetu za dane provedene u pritvoru.

Ništa nije tako strašno kao što izgleda.

Ja nemam posao (tražim godinama posao u školi), pa ko me pita za zdravlje i kako i od čega živim?

A da sam kojim slučajem bila aktivni član DS-a ili sada neke druge stranke, dobila bih posao.

Zato ne mlatite praznu slamu, mi obični građani imamo pametnija posla - kako da preživimo!