Peticija: Saša Dragin da se brani sa slobode

Kontaktirajte autora peticije

Tema diskusije je automatski pokrenuta na peticiji Peticija: Saša Dragin da se brani sa slobode


Gost

#51

2013-08-09 14:33

Ovom zemljom vlada kralj Ibi,a ne pravo i pravda.

Gost

#52

2013-08-09 15:45

Somovi jedni, zajedno sa šaranima. Naučite da linkujete ,da nebih morao da trazim 5 stranica j....h peticija. Hvala

Gost

#53

2013-08-10 07:59

Šta reci....osim da živimo u Orvelovo vreme

Gost

#54

2013-08-10 12:39

Treba se braniti sa slobode, ljudski je.

Ovaj post je uklonjen od strane svog pisca (Prikaži detalje)

2013-08-12 23:21



Gost

#56

2013-08-13 07:00

Pravda za Dragina!!!
gost

#57

2013-08-14 20:15

Uzas, malo pre sam procitao !: "Бившем министру Саши Драгину данас, 14. августа, Специјални суд је пети пут одредио притвор за период од 25. маја до 25. јуна. Апелациони суд је сваки пут до сада укидао решење о продужењу притвора Драгину, али то Специјални суд није спречавало да притвор изнова продужава. То значи да је Саша Драгин до данашњег дана а од 25. маја 2013. противзаконито у притвору 81 дан."
Ziko iz Brazila

#58 Kuku lele.

2013-08-16 11:17

Teror, zločin i nasilje. Najbliži opis za Vučića, Dačića i Selakovića.
Od koga je, nije ni iznenađenje.

Gost

#59

2013-08-17 18:43

U državi u kojoj njeni najviši funkcioneri tvrde da vladaju demokratija, pravda i zakon, hapšenjem ljudi pre podizanja optužnice i bez prikupljenih dokaza je SKANDAL. Vratite čoveka porodici i dokažite da je kriv pa ga uhapsite ako budete imali valjane dokaze. Ovako pokazujete bahatost, neznanje i nemoć.
kvazimodo

#60 seti se nekad

2013-08-29 10:51

Pošaljete mail samo kad vam treba nešto. Mogli biste nas obaveštavati i o dogadjanjima u stranci

Gost

#61

2013-08-29 11:23

SNS nije stranka vec sekta. Nacelno su promenili ime iz radikalne u naprednu stranku i skinuli bedzeve dok im je retorika i nacin ponasanja ostao isti. Slepo verovanje jendom coveku sveznajucem nepogresivom spojenoprstom saptacu Aleksandru Vucicu koji se za sve pita i njegova odluka je konacna a sumnjanje u njega najveci greh. Stranka koja se deklarativno zalaze za demoktratske principe nije nista vise odmakla od SRS, komunisticke partije ili nekog drugog rezima iz prve polovine proslog veka. Upravo sa tim rezimom i nacinom obracuna i sklanjanja politickih neistomislkjenika podseca na tu stranku. To se odnosi na progon Sase Dragina, Olivera Dulica i svih ljudi koji su savesno i za razliku od njih strucno obavljali svoju fuknkciju. Zato PRAVDA ZA SASU DRAGINA!


Gost

#62

2013-08-29 16:17

Nadam se da nećemo dugo čekati da uvidimo,šta je to prava demokratija!
DJomla

#63 Lopov

2013-08-29 17:35

Treba da mu drustvo prave jos dosta stranackih drugara koji su se obogatili na ledjima ovog napacenog naroda!
Iskreno se nadam da za bar 20 godina NECE NAPOLJE!

Gost

#64

2013-08-29 20:00

Bruka!

Gost

#65

2013-08-29 22:03

Sasa Dragin je jedan od nevino uhapseni ljudi iz Demokratske stranke.Nije ni cudo ko nam hapsi i ko nam progoni ne istomisljenike.To su oni koji su devedeseti nas doveli do propasti pa nam sada opet pametuju i kroje sudbinu kako su oni ti koji ce nam pomoci.Ne netreba nam njihova pomoc ni bilo sta od njih.Sve sto su uradili pokazali su da nas ceo svet mrzi a sad to boze ispravljaju to.Zato molim rukovodstvo DS da malo energicnije brane svoje clanove ..Ako nas budu branili ovako nema od nas nista .Zato bi molio g.Dragana Djilasa dase zauzme malo vise za one koje proganja SPS i SNS..Hvala unapred.

Gost

#66

2013-08-30 05:37

samo po zakonu...

Gost

#67

2013-08-30 07:44

Hitno osloboditi coveka, nije on ubica... Ako se pokaze da je kriv, neka snosi posledice, ali neka se brani sa slobode!
Frakcija

#68 Razlog

2013-08-30 10:47

Potpisao sam peticiju samo iz tog razloga što smatram da nije u redu da se sve svali na njegova leđa iako je cela vlada odgovorna i svi treba da idu u zatvor a ne samo on.

Gost

#69

2013-08-30 12:01

To nam je nova demokratija koja vodi zemlju

Gost

#70

2013-08-30 16:10

Tvrdnje da je neko "osvedočeni lopov" mogu da se izreknu tek kada se pribave valjani dokazi o krivici i presuda postane pravosnažna. Sve ostalo je "kurirsko-informerski", boljševički način razmišljanja koji vodi totalitarizmu (uostalom, ka njemu se polako, ali sigurno krećemo: ono što je uradio AV za godinu dana, Miloševiću je bilo potrebno sedam). Epilog: ponoviće se devedesete, ali u gorem obliku!
SISA

#71 ASKJG

2013-08-30 19:42

MA KO GA JEBE BOLI ME KURAC

Gost

#72

2013-08-31 10:15

Kada počnemo pošteno da se ponašamo prema konkurentima kao prema sebi I "svojima" tada će mo imati prvi preduslov za boljitak
skeptik

#73 Re:

2013-08-31 15:01

#61: -

Da, baš i naročito vajni Oliver Dulić nema uopšte putera na glavi, i vrlo je poštena ličnost a o stručnosti i sposobnosti za politiku države da i ne govorim... Idite bestraga, i vi i vaš komentar dirigovan iz DS mašinerije, a ne iz vaše sopspvene glave, jer vam ispiraju mozgove tamo gde ste i sa kim se družite iz političkih razloga. Građanima je dosta praznih priča. Nisam pripadnik nijedne stranke, upravo iz razloga što ne želim da igram kako mi drugi sviraju i jer želim da imam svoje mišljenje o svemu, i jer je i idiotima postalo jasno da se u ovoj državi 99% nekompetentnih i nedovoljno obrazovanih ljudi nalazi na rukovodećim mestima, nalaze se tu ne zbog svojih vajnih sposobnosti već iz čiste pohlepe i želje za vlašću. A posedovanje diplome bilo kog fakulteta ne povlači apriori za sobom i dokaz da dotična osoba ima kredibilitet i znanje dostojno diplome. Čast izuzecima, vrlo vrlo retkim.

A što se Dragina tiče, ako nije kriv, sud neka to dokaže, i nek mu se sudi što pre.

Kad je mogao Mišković da izdrži tolike mesece u zatvoru, pa može i on u pritvoru. Ako se kasnije dokaže da ni po jednoj tački optužnice nije kriv, neka od države traži odštetu za dane provedene u pritvoru.

Ništa nije tako strašno kao što izgleda.

Ja nemam posao (tražim godinama posao u školi), pa ko me pita za zdravlje i kako i od čega živim?

A da sam kojim slučajem bila aktivni član DS-a ili sada neke druge stranke, dobila bih posao.

Zato ne mlatite praznu slamu, mi obični građani imamo pametnija posla - kako da preživimo!


Gost

#74

2013-09-01 18:29

Mislim da je pravi razlog njegovog hapsenja u stvari njegovo suprotstavljanje GMO, a delo za koje se tereti po svim logikama pada na teret Bajatovicu jer je on i davao menice za to djubrivo i ucestvovao u njegovoj prodaji.

Gost

#75

2013-09-02 06:11

Nije u redu da istraga traje toliko dugo, pa valjda ovo nije aski tribunal.Ne vidim razloga da mnogi drugi mogu da se brane sa slobode, samo on ne moze.