Peticija: Saša Dragin da se brani sa slobode

Kontaktirajte autora peticije

Tema diskusije je automatski pokrenuta na peticiji Peticija: Saša Dragin da se brani sa slobode


Gost

#76

2013-09-02 09:47

Sramotno je da se pod objašnjenjem "uzmnemirenje javnosti" čovek drži u pritovoru više od 8 meseci. Pustite ga da se brani sa slobode.

Gost

#77

2013-09-02 09:51

U Srbiji nikada nisu u ovolikoj meri krsena ljudska prava.

Gost

#78

2013-09-03 16:10

postali smo indiferentni na tudju nevolju i nesrecu kao da smo mi izuzeti nekom bozjom miloscu ili Ugovorom sa Bogom o nedodirljivosti, a ranjivi smo svi i toliko slabi, mislim pojedeinacno, da nismo ni svesni u kakvom se loncu kuvamo.

Gost

#79

2013-09-04 16:18

Nisam mogla da verujem da će se ovakva dešavanja u našem društvu vratiti.Ustvari to nisu dešavanja to je naša realnost.Žao mi je gospodina Dragina,koga lično ne poznajem ali verujem da će izaći iz zatvora i braniti se sa slobode.U to treba da verujemo.Na kraju krajeva, ono što bi nam se najgore može desiti;mislim na bombardovanje 1999,tešim se činjenicom da nas neće više bombardovati.Srbija je toliko "prljava"da na nju niko više ne bi bacao bombe!

Gost

#80

2013-09-09 15:49

Mislim da je trebalo jos ranije da pocne akcija u vezi ovog. Mislim da je potrebno angazovati odlicne pravnike da bi se odbranili nevini ljudi jer kako izgleda treba prikazati DS kao lopovsku stranku. Ovo je vrlo zabrinjavajuce.
borac za istinu

#81 hapsenje svih bivskih funkcionera DS

2013-09-09 15:52

Kako ce se stranka oprati od svih strasnih optuzbi o pljackama i zloupotreba polozaja ? Ako je istina zasto stranka nije sama nesto ucinila da se oslobodi takvih ljudi? Ako pak nije istina odmah angazovati najbolje advokate da se nevini ljudi odbrane.

Gost

#82

2013-10-04 12:50

Vratilo se jednopartijsko uredjenje. Drzava klizi ka apsolutizmu i autokratiji. Najvoljeniji i najpodrzavaniji vlastodrsci su slika i prilika vecine ovog naroda. Pokvarenost i izdaja su cenjene vrline. Ova dvojica sta su napravila Seselju, a premijer je izdao ni on sam ne zna vise sta i koga. Da li je i ogroman deo srpske populacije takav. Ja njih trojicu ni kao komsije ne bih postovao samo zbog izdaja i prevara koje cine jedni drugima. Predstavnici crne buducnosti Srbije. Trijumvirat, koji ce prebrzo preci u ruke coveka cija je funkcija najmanje bitna, a uspesno preuzima nezamenjivu ulogu i drzave i njene vlasti. Niko njih vise maknuti nece, a hapsenja ce tek da bude. Cistke kad se vrate bice kasno za bilo kakvu reakciju. Vas krivim sto ste odgovorni velikim delom za zlo koje ce tek da zadesi naciju.

Gost

#83

2013-10-04 16:59

Čoveku se mora omogućiti odbrana sa slobode. Niko ne traži aboliciju ukoliko se dokaže krivica. Toliko je dugo u pritvoru da su do sada mogli 100 optužnica do podignu protiv njega. Čak i da hoće, ne može više da utiče na svedoke. Predsednik države je abolirao veliki broj ljudi, a mnogi su od tada počinili grozna krivična dela. Ovo je običan politički progon.
Kiza

#84 Re:

2013-11-14 17:01

#4: -

Pa koliko se secam vi demokrate ste svoj bumerang vec izveli dolaskom na vlast. Evo vam ga opet nazad, neka trune u zatvoru lopovcina.