Peticija: Saša Dragin da se brani sa slobode

Quoted post


Gost

#61

2013-08-29 11:23

SNS nije stranka vec sekta. Nacelno su promenili ime iz radikalne u naprednu stranku i skinuli bedzeve dok im je retorika i nacin ponasanja ostao isti. Slepo verovanje jendom coveku sveznajucem nepogresivom spojenoprstom saptacu Aleksandru Vucicu koji se za sve pita i njegova odluka je konacna a sumnjanje u njega najveci greh. Stranka koja se deklarativno zalaze za demoktratske principe nije nista vise odmakla od SRS, komunisticke partije ili nekog drugog rezima iz prve polovine proslog veka. Upravo sa tim rezimom i nacinom obracuna i sklanjanja politickih neistomislkjenika podseca na tu stranku. To se odnosi na progon Sase Dragina, Olivera Dulica i svih ljudi koji su savesno i za razliku od njih strucno obavljali svoju fuknkciju. Zato PRAVDA ZA SASU DRAGINA!

Odgovori

skeptik

#73 Re:

2013-08-31 15:01:58

#61: -

Da, baš i naročito vajni Oliver Dulić nema uopšte putera na glavi, i vrlo je poštena ličnost a o stručnosti i sposobnosti za politiku države da i ne govorim... Idite bestraga, i vi i vaš komentar dirigovan iz DS mašinerije, a ne iz vaše sopspvene glave, jer vam ispiraju mozgove tamo gde ste i sa kim se družite iz političkih razloga. Građanima je dosta praznih priča. Nisam pripadnik nijedne stranke, upravo iz razloga što ne želim da igram kako mi drugi sviraju i jer želim da imam svoje mišljenje o svemu, i jer je i idiotima postalo jasno da se u ovoj državi 99% nekompetentnih i nedovoljno obrazovanih ljudi nalazi na rukovodećim mestima, nalaze se tu ne zbog svojih vajnih sposobnosti već iz čiste pohlepe i želje za vlašću. A posedovanje diplome bilo kog fakulteta ne povlači apriori za sobom i dokaz da dotična osoba ima kredibilitet i znanje dostojno diplome. Čast izuzecima, vrlo vrlo retkim.

A što se Dragina tiče, ako nije kriv, sud neka to dokaže, i nek mu se sudi što pre.

Kad je mogao Mišković da izdrži tolike mesece u zatvoru, pa može i on u pritvoru. Ako se kasnije dokaže da ni po jednoj tački optužnice nije kriv, neka od države traži odštetu za dane provedene u pritvoru.

Ništa nije tako strašno kao što izgleda.

Ja nemam posao (tražim godinama posao u školi), pa ko me pita za zdravlje i kako i od čega živim?

A da sam kojim slučajem bila aktivni član DS-a ili sada neke druge stranke, dobila bih posao.

Zato ne mlatite praznu slamu, mi obični građani imamo pametnija posla - kako da preživimo!