PETICIJA ZA ZABRANU GEJ PARADE U BEOGRADU 2013

ukljucite mozak

/ #208 Re: Re: Re:

2013-09-26 03:37

#206: SAMO ČOVEK - Re: Re:

Ako si pročitao sve moje komentare, mogao si zaključiti da sam protiv ne samo gay parade, već protiv bilo kakvog takvog masovnog okupljanja, jer, to u srpskom narodu ne može proći bez posledica. Razoriće centar mog grada, na mom lokalu će možda napisati "kako je bilo na paradi, lopove", niti sam lopov niti sam učestvovao u paradi. Ne sviđa mi se kako je ova peticija postavljena. Odmah pretnja batinama, vređanje da smo bolesnici i ostali nisko-kulturni komentari.

Egoizam i mišljenje da si uvek u pravu su dokazani psihički poremećaj, homoseksualizam nije, bez zaklinjanja na bibliju.

Kako sam napisao i pokretaču ove peticije, odmah bi potpisao ovu peticiju, ali pogrešno je postavljena. Da je postavljena sa komentarima, protiv sam gay parade, bez pozivanja na decu i ostale izvikane parole, celu noć bi proveo u njenom šerovanju. Ovako, izvinite ne.

Što ne pravite po dvoje-troje dece nego samo jedno? Što ne kontrolišete gde vam je dete posle škole, posle 22 časa? Da li kupuje pivo u diskontu? Ne, napravite jedno, bitno da si baja, i posle ga pustite da ga ulica vaspitava. Izvini ali dete koje sa ocem ceo dan sedi na pijaci dok on loče ne može postati ispravni čovek. Dete koje se kladi u kladionici i navikava da na mufte zarađuje novac isto neće postati ispravni čovek. To će dovesti do propasti ove nacije. A ne šačica pedera.

Nešto sada mislim da ovo neko i namerno radi (mislim organizuje paradu) da bi se stvario nered, da bi se bespotrebno trošila znatna sredstva, da bi se huliganima omogućila sredstva (pljačkanjem prodavnica) za dalji život u neradu, kocki, alkoholu. Možda su ti gej-aktivisti samo "gej-aktivisti" glumci kojima je zadatak da dovedu do nereda.

Shvatite pedera je bilo i biće. I nije poenta u tome. Poenta je da se iskoreni jednoumlje. Vratimo se u skoriju prošlost svi su pevali "druže Tito mi se kunemo", a sada ti isti bacaju drvlje i kamenje na njega.