PETICIJA ZA ZABRANU GEJ PARADE U BEOGRADU 2013

Kontaktirajte autora peticije

Tema diskusije je automatski pokrenuta na peticiji PETICIJA ZA ZABRANU GEJ PARADE U BEOGRADU 2013

ukljucite mozak
Gost

#201 Re:

2013-09-25 19:21

#177: -

Nacira umire zato što vi heteroseksualci ne pravite decu nego se drogirate, ločete, lomite inventar, tučete kontrolore u prevozu


Gost

#202

2013-09-25 19:33

NEEEEE GEEEEEJJ PARADIIIIIIIIIIIIIIIIII
ukljucite mozak

#203 Re:

2013-09-25 19:57

#36: Mimi -

Prvi deo komentara odličan, drugi no comment. Jednoumlje, koje smo imali u skoroj prošlosti - komunizam.

ukljucite mozak

#204 Re:

2013-09-25 19:59

#202: -

NEE BILO KAKVOJ PARADI, PA I GAY. ZA REŠAVANJE PROBLEMA POSTOJE DEMOKRATSKE INSTITUCIJE A NE ULICA.

 


Gost

#205

2013-09-25 21:35

Zabraniti jer nas to jako iritira provocira i budi u nama veoma veliku negativnu energiju koju ćemo verovatno tog dana osloboditi iz sebe
SAMO ČOVEK

#206 Re: Re:

2013-09-25 21:53

#201: ukljucite mozak - Re:

A VI ĆETE DA JE SPASITE ?   PLUS i PLUS daju MINUS, ISTOPOLNE STRANE MAGNETA SE ODBIJAJU  A NE SPAJAJU,NE ZNAM KAKO ĆETE SAMO TO DA URADITE. TAČNO JE DA SE OPIJAJU,LOME ITD, ALI.....

 

Раша Харамбаша

#207 Петиција

2013-09-25 22:50

Само се бори, устани против зла!
ukljucite mozak

#208 Re: Re: Re:

2013-09-26 03:37

#206: SAMO ČOVEK - Re: Re:

Ako si pročitao sve moje komentare, mogao si zaključiti da sam protiv ne samo gay parade, već protiv bilo kakvog takvog masovnog okupljanja, jer, to u srpskom narodu ne može proći bez posledica. Razoriće centar mog grada, na mom lokalu će možda napisati "kako je bilo na paradi, lopove", niti sam lopov niti sam učestvovao u paradi. Ne sviđa mi se kako je ova peticija postavljena. Odmah pretnja batinama, vređanje da smo bolesnici i ostali nisko-kulturni komentari.

Egoizam i mišljenje da si uvek u pravu su dokazani psihički poremećaj, homoseksualizam nije, bez zaklinjanja na bibliju.

Kako sam napisao i pokretaču ove peticije, odmah bi potpisao ovu peticiju, ali pogrešno je postavljena. Da je postavljena sa komentarima, protiv sam gay parade, bez pozivanja na decu i ostale izvikane parole, celu noć bi proveo u njenom šerovanju. Ovako, izvinite ne.

Što ne pravite po dvoje-troje dece nego samo jedno? Što ne kontrolišete gde vam je dete posle škole, posle 22 časa? Da li kupuje pivo u diskontu? Ne, napravite jedno, bitno da si baja, i posle ga pustite da ga ulica vaspitava. Izvini ali dete koje sa ocem ceo dan sedi na pijaci dok on loče ne može postati ispravni čovek. Dete koje se kladi u kladionici i navikava da na mufte zarađuje novac isto neće postati ispravni čovek. To će dovesti do propasti ove nacije. A ne šačica pedera.

Nešto sada mislim da ovo neko i namerno radi (mislim organizuje paradu) da bi se stvario nered, da bi se bespotrebno trošila znatna sredstva, da bi se huliganima omogućila sredstva (pljačkanjem prodavnica) za dalji život u neradu, kocki, alkoholu. Možda su ti gej-aktivisti samo "gej-aktivisti" glumci kojima je zadatak da dovedu do nereda.

Shvatite pedera je bilo i biće. I nije poenta u tome. Poenta je da se iskoreni jednoumlje. Vratimo se u skoriju prošlost svi su pevali "druže Tito mi se kunemo", a sada ti isti bacaju drvlje i kamenje na njega.

Ovaj post je uklonjen od strane autora peticije (Prikaži detalje)

2013-09-26 06:35



Gost

#210

2013-09-26 14:42

ту пошаст треба зѕбранити,нека се шетају тамо где их воле и подржавају.све те бочеснике и паченике треба у рудник на принудни рад,па да видим онда да ли би им било до параде срама и разврата!
Rhodiolin

#211 Psihička bolest...

2013-09-26 14:49

Propagiranje homoseksualizma je isto što i propagiranje AIDS-a ili neke druge bolesti u smislu "Imajte ga svi, fantastično je!" Samo što su ljudi oboleli od AIDS-a svesni svoje bolesti.

Kao drugo, što se više reklamira ovaj homoseksualizam (u državi gde ga većina ne podržava), to će ih više ljudi i mrzeti. Da ne prave ovoliko buke oko svoje seksualne orijentacije mislim da bi u državi imali jedan problem manje. A ovako u sledećih mesec dana ćemo dočekati nekoliko vesti sa prebijenim pederima...
Немањићка

#212

2013-09-26 20:24

Оно што не желиш себи не пожели ни другоме .Себи желим рај и живот вечни...псалам 7.(15)Копа јаму и ископа, и паде у јаму коју јеначинио.
(16)Злоба његова обрати се на његову главу ,и злочинство паде на теме његово...

Gost

#213

2013-09-26 21:34

Znaci svima koji su bolesni bi trebalo omoguciti da paradiraju!

Gost

#214

2013-09-26 23:54

neka se seksaju koliko hoće ali da se javno deklarišu ko su i šta su to sam protiv te njihove parade sramote a ne ponosa

Gost

#215

2013-09-27 07:05

Odlicna ideja da zaustavimo ovu stamotu.

Gost

#216

2013-09-27 07:49

direktno ubijanje ljudskog roda.....

Gost

#217

2013-09-27 07:50

Direktno ubijanje ljudskog roda.....
gost

#218 Re:

2013-09-28 11:00

#17: - to nije Zapadna bolest...... postoji jos od starih grka.

gost

#219 Re: Psihička bolest...

2013-09-28 11:06

#211: Rhodiolin - Psihička bolest...

Kako to moze biti isto??? Od AIDS-s mozes umreti...... Drzava nema problema sa pederizmom vec ljudi... drzavu boli kurac jesi li ti gej ili ne. Sto je toliki problem iskulirati?  + Pederizam postoji jos od starih grka i u zivotinjskom svijetu. Tesko da se to moze smatrati bolescu.

Problem naseg naroda je sto da vidi dve ljepe zene da se ljube to je u redu, a ako vide 2 muskarca nije.... Zasto nikada nisi cuo lezbejke su prebijene zato sto su gej tj homoseksualne???

Malo razmiljanja ljudi

#220

2013-09-28 11:18

Poenta je da ne treba paradirati. A mi ne trebamo da idemo tamo gde su oni samo da bi ih psovali i tukli... Iskulirati samo i vise se brinuti o problemima koje sami imate a ne o problemima koji drugi ljudi imaju.

Koja korist spominjanja biblije kada pola ljudi koji je spominju ne znaju sta pise tacno vec lupaju.
Jedan je rekao kako moze u jednoj Hriscanskoj zemlji da se paradira.... Isto kao sto se vode ratovi, ubija, opija, kocka, siliju.

Zasto svi koji psuju pedere ne odu tamo gde je zena neka silovana i traze tog koji je silovao da ga ubiju od batina?
Zasto ne odu tamo gde je zena ubila muza i dijete jer je pukla i nju ne nadju i ubiju od batina?

Manimo se pedera ima u nasim drzavama bitnijih problema od njih ....

peticija neka se potpise i nek ne bude vise paradiranja ali nema potrebe ako se odrzi da svi odu tamo koji mrze pedere i pocnu tuce...