PETICIJA ZA ZABRANU GEJ PARADE U BEOGRADU 2013

Kontaktirajte autora peticije

Tema diskusije je automatski pokrenuta na peticiji PETICIJA ZA ZABRANU GEJ PARADE U BEOGRADU 2013


Gost

#101

2013-09-23 16:02

bravo

Gost

#102

2013-09-23 16:11

Свјесни смо краја овакве цивилизације. Ако већ морамо дочекати судњи дан бар да се окитимо и овим свјетлим образом да смо против нечега које се изругује и вријеђа Бога и Човјека.

Gost

#103

2013-09-23 16:12

Treba praviti peticiju protiv bilo kakve seksualne propagande, a ne samo za LGBT populaciju. Rusija je to odlicno uradila.
Zasto ima sve vise maloletnicke trudnoce? Bas zato sto su isuvise upoznati sa tipovima kontracepcije, a premalo znanja o nacinu koriscenja i posledica kasnije.
Sto se tice parade, to je potpuno nepotrebna organizacije, ako ne zbog moralnog, onda makar, zbog financijskog stanja drzave. Pare se imaju na sta trositi, hvala bogu, ima i gladnih i zednih i nezaposlenih!

Gost

#104

2013-09-23 16:30

stop

Gost

#105

2013-09-23 16:37

Samo objasnjenje peticije mi je nebulozno...
Ali nisam za paradu, ali nisam ni protiv gej populacije. Prosto ne vidim nista dobro u tom paradiranju ni za hetero populaciju a kamoli za gej populaciju. Stoga, ja sam protiv bilo kakve parade!

Gost

#106

2013-09-23 16:45

Spreciti unistavanje porodice i sacuvati obraz Srbije

Gost

#107

2013-09-23 17:01

Nema potrebe za eksponiranjem,neka žive svoj život,bez silovanja ostatka sveta.Borimo se za zdravu porodicu.

Gost

#108

2013-09-23 17:02

Za normalnog čoveka je ovako nešto sramota.... :(

Gost

#109

2013-09-23 17:02

Bolest treba preventivno sprečiti .

Gost

#110

2013-09-23 17:04

Neka paradiraju u svojim sobama a ne ulicama naseg grada. Zar treba u skoroj buducnosti da gledamo kako se istopolni parovi zvalave i drze za ruke i setaju gradom!!!! Ni slucajno ne dozvoliti ovaj cirkus sa bolesnim u glavu ljudima!!!!!

Gost

#111

2013-09-23 17:34

Ne treba nam ta bruka u Beogradu !!!!

Gost

#112

2013-09-23 17:41

Podržavam ovu peticiju jer ne želim da se nikada u našoj zemlji održi taj peder bal! Jedan jedini razlog za to je što se plašim da će gledejući te poremećene ljude, današnja deca da pomisle da je to u redu, da je to normalno i da tako treba! A pitamo se posle zašto nam natalitet opada...

Gost

#113

2013-09-23 17:51

Bolest mora da se leci
Marija

#114

2013-09-23 18:06

Противим се одржавању геј-параде пошто сматрам да она није демократско право на протест, већ средство притиска на домаћу јавновност од стране локалних и глобалних тоталитарних лобија како би се разорила породица и традиционалне вредности.
Противим се одржавању геј-параде пошто сматрам да ЛГБТ активисти злоупотребљавају особe са хомосексуалним опредељењем и геј-парадом покрећу процес наметања идеологије хомосексуализма целом друштву.
Противим се одржавању геј-параде пошто сматрам да су проблеми хомосексуалаца много мањи него општа обесправљеност свих социјалних слојева у Србији, а за рачун привилеговане мањине страначких и тајкунских олигарха, као и колонијалних банака и амбасада.
Противим се одржавању геј-параде пошто сматрам да Србији и Београду није потребно изазивање нереда у време опште нестабилности у земљи и свету.
Противим се одржавању геј-параде пошто не желим да српски полицајци и грађани буду изложени сукобима и повређивању како би режим испунио жеље, услове и хирове Ангеле Меркел, Гвида Вестервелеа и других бриселско-вашингтонских политичара.

Gost

#115

2013-09-23 18:32

Bolest

Gost

#116

2013-09-23 18:33

Smrt fasizmu sloboda narodu

Gost

#117

2013-09-23 18:54

Slazem se sa tekstom peticije. U svoja 4 zida neka radi ko sta hoce ali samo ako nije nasilje.Nasilno paradiranje zbog promovisanja seksualne orijentacije je vise nego skaredno i u potpunosti protiv porodice.

Gost

#118

2013-09-23 18:58

Nemam nista protiv homoseksualaca ali smatram to i dalje bolescu-tako sam ucena i vaspitavana.Prihvatam ih kao i svakog drugog bolesnika i zao mi ih je podjednako kao i ljude obolele od kancera.Smatram da nema potrebe da se eksponiraju jer nicim nisu ugrozeni i smeta mi sto se sepure po gradu umesto da idu u neku ustanovu.Moje dete da je 'gej' svim silama bih se potrudila da ozdravi i naravno da bih bila uz njega ali ga ne bih gurala u prve redove da se sepuri i trazi da ima dete sa istim polom.To je bolesno aman vise ljudi.Bitno da je to IN u Americi pa ajde i mi malo da kopiramo.Cccccc sramota!!!!Ma mogu o ovome do sutra ali nemam zivaca.Samo napred

Ovaj post je uklonjen od strane autora peticije (Prikaži detalje)

2013-09-23 19:45


Ljane

#120 Re: Re:

2013-09-23 20:34


Gost

#121

2013-09-23 21:16

Peder gradom nece setati
VUCETIC1961

#122

2013-09-23 21:19

... Ово им је само испитивање докле је граница СРПСКОГА ПОНОСА а белосветски олош и иде само на то да од наших потомака створе СВОЈЕ РОБОВЕ уништили су нам све остало је само да нам униште ПОРОДИЧНИ ДОМ , да се не зна ни МАЈКА НИТИ ОТАЦ ако и то успу да нам униште СРБИЈА ВИШЕ НЕЋЕ НИ ПОСТОЈАТИ а од СРБА остаће само празна љуштура којом ће олош чистити своју усра.у задњицу. Немам апсолутно ништа против никога шта ће кући радити ко ће кога јахати али да моја деца гледају шта болесници раде по улицама и при томе ми то све дебело плаћати а деци кући једва дати кору хлеба да преживе превише је ... На све стране по СРБИЈИ само беда, очај, болештина, глад , нема пара ДЕЦИ за ЛЕЧЕЊЕ за нас ко и пита а има за болесне фикс идеје путем парада зар им није доста што свакодневно освану разне ПРОНЕВЕРЕ, КРАЂЕ , АФЕРЕ , АФЕРЧИЋЕ , МИЛИОНСКЕ УТАЈЕ , ЗЛОУПОТРЕБЕ ЗАКОНА, ЗЛОУПОТРЕБА УСТАВА , СВЕ МОГУЋЕ ФАБРИКЕ ЗАТВОРЕНЕ , СВАКОДНЕВНО ХИЉАДЕ РАДНИКА ОСТАЈЕ НА УЛИЦАМА , КРАЂЕ ГРАЂАНА ПУТЕМ РАЗНИХ НАМЕТА И НЕЛЕГАЛНИХ ПОРЕЗА ... За ништа нема пара осим за шаку болесника који треба да се лече ... Шта да очекујемо следеће да се деси ако ови лудацу прођу са болесним парадирањем да крену и остали имају пуно право после и они ... ПЕДОФИЛИ, СЕРИЈСКЕ УБИЦЕ , НЕКРОФИЛИ И Т Д , И Т Д ... Ако могу једни болесници што неби могли онда и сви остали имају пуно право сутра да траже и они онда , ОВО ЈЕ ОТВАРАЊЕ ПАНДОРИНЕ КУТИЈЕ АКО СМО ЛУДИ ТОЛИКО ДА ЈЕ И ОТВОРИМО ... Само размислите добро шта ће онда тек сутра бити ...
Странка српских радикала Пљевља

#123

2013-09-23 22:51

Популаризација неморала је смишљени удар на српску породицу, као основу православља. Сада је дошло неко вријеме да се будале поносе оним чега се паметни стиде - ваљда се зато и зове парада поноса. Стоп подвалама Четвртог рајха!
maraja

#124

2013-09-23 23:20

''Necu tatu i tatu.''

Ovaj post je uklonjen od strane autora peticije (Prikaži detalje)

2013-09-23 23:35