Za stipendiju prosek 8,5, kao i do sad!


Gost

/ #158

2013-10-02 09:54

Ovo tako lici na nasu drzavu.. uzima svom narodu i prinosi ga kao zrtvu i jagnje na klanje evropskim bogovima, a kako mi prezivljavamo uopste, i kako se hranimo, koga je to briga, i zasto bi? Mi smo samo narod, navikao na muku i prezivljavanje. Kapital je bitan, daj da sluzimo vecim kapitalistima i mi sami da ga akumuliramo. Ocaj i uzas! Mnogi studenti se ovde trude, rade i uce, sa nadom da ce biti nagradjen, ali znamo mi - odavno se znanje i rad ne vrednuju. Eee cime nas ucite, treba lopovi da postanemo da bismo imali..?
Nemamo novca po zavrsetku fakulteta, jer nema posla, a sad biste i ovo malo da nam oduzmete, sto nam sluzi bar da platimo ucenje nekog jezika ili neko putovanje. Kakvo ucenje jezika, neka svi budu nepismeni i mutavi, tako je! Najudobnije i najlakse je gaziti po mekanom.
I ne moze se vrednovati isto prosek na nekom slabijem fakultetu, ne zelim da imenujem, svako ima pravo da bira prema svojim afinitetima, a danas i finansijskim mogucnostima, i npr na Ekonomskom fakultetu, Pravnom, Tehnickim naukama. Trebalo bi diferencirati zahteve prema tezini i ozbiljnosti fakulteta, ako ste vec odlucili da nas ovako lincujete.