PETICIJA: STOP UBIJANJU NAPUŠTENIH PASA!


Gost

/ #679

2013-12-08 18:11

Nedamo mi naše ulične ljubimce ,oni su deo nas i naših gradova diljem Bosne i Hercegovine!!!Lično bi volela pogledati u oči poslanici Nermini Zaimović-Uzunović, da vidi koliko samo jedan čovek ,kao što je dotična može naneti toliko bolii ubiti nekoga emotivno, kao što je ona lično svoim predlogom i odlukom ubila moje emocije, kao što je ubila bezbroj emocija mnogih od nas koji volimo svako živo biće.Neshvatljivo mi je da postoji na ovom svetu tako bolestan um koji može predložiti tako što.Danima osećam strašnu emotivnu bol, tugu i nepoverenje u ljude, koji su mišljenja kao dotična.Svi mi "gospođo" Nermina imamo pravo na život, samo se pitam otkud vama moralno ili bilo koje pravo nekome oduzeti život??? Sve što vama "gospođo"poželeti mogu, je da se za svoga života samo jednom nađete u situaciji kada će neko drugi odlučiti da li da živite ili ne.Ta lepa i verna bića psi, koima ste uzeli sva prava za koja su se izborili DOBRI LJUDI na koje sam ponosna ne samo ja nego cela armija ljudi gde mi daju nadu i hrabrost da će vaš predlog biti samo jedno mrtvo slovo na papiru, a da ćete vi ceo svoj život ići našim gradovima cele Bosne i Hercegovine pogledom usmerenim prema zemlji.Volela bi da bar osetite pokajanje,sram i poniznost i da osetite šta znači imati veliko srce i zdrav razum, šta znači voleti, pomoći nemoćnom...to bi vam poželela jedna vaša sugrađanka koja ima veliko srce za razliku od vas draga "gospođo"Nermina.Gde je ta vaša saves i savest vaših istomišljenika? Uvek ,pre nego što krenete u verujem udobnu potelju, pomislite na nas obične građane koji smo vas  eto hteli to mi ili ne izabrali na vlast, koju vi u ime mnogih građana zloupotrebljavate i donosite odluke u svoje lično ime i ne pitajući i ne razmišljajući da li se mi obične građane  slađemo sa vašim odlukama. Pomislite na ta bespomoćna bića. Ne traže oni mnogo, samo pravo da žive. Mnogi od nas, koji znamo ceniti život  i voleti , iako i sami vodimo tešku borbu kako bi preživeli iz dana u dan, "zahvaljujući" vama koji nas vodite i koima smo mi "gospođo "draga za VAS obezbedili tako luksuzan život na uštrb nas,podeliti naše skromne obroke za naše verne ulične ljubimce.  Ne slute oni što ste im pripremili , ali kao da negde u dubini svog srca osećaju vaše namere, pa tužnim pogledima mole sve one koji imaju i srce i dušu da im se pomogne, samo da žive.Lep je osećaj pomoći, ako uopće vi znate što znači reč pomoći.Pse i sve životinje sveta, volim svim srcem i ponosna sam na sebe i na svoju armiju istomišljenika. Uvereni smo da vam neće uspeti što ste naumili, naučeni smo mi boriti se za pravdu i ljudskost, ma koliko i sami bili i poniženi i gladni i prevareni ,već odavno ostavljeni na nemilost od takvih kao što ste vi koji odlučujete bez imalo srama u ime nas koji svakako nismo ni u snovima vaši istomišljenici,pa moramo reagovati na ovakav način u svoje ime i ime onih koji vam ne mogu rečimma reći osim tužnim pogledima ,da im ne uzimate ono što im je jedino ostalo a to je ŽIVOT. Peticije24.com hvala na ovako veliko humanom delu i svima koji su uz vas i nas.Želim ponovo osetiti sreću i biti ponosna na moje sugrađane u koje iskreno verujem da će svoim delom pomoći da spasimo živote tih predivnih bića.