PETICIJA: STOP UBIJANJU NAPUŠTENIH PASA!

Kontaktirajte autora peticije

Tema diskusije je automatski pokrenuta na peticiji PETICIJA: STOP UBIJANJU NAPUŠTENIH PASA!


Gost

#676 Re: Niiir

2013-12-08 18:07

#3: - Niiir

Ja mislim da tebe treba uspavati, ''pasove'' jedan!

Ovaj post je uklonjen od strane autora peticije (Prikaži detalje)

2013-12-08 18:09



Gost

#678

2013-12-08 18:09

Vodite ih kuci, ako ih toliko volite

Gost

#679

2013-12-08 18:11

Nedamo mi naše ulične ljubimce ,oni su deo nas i naših gradova diljem Bosne i Hercegovine!!!Lično bi volela pogledati u oči poslanici Nermini Zaimović-Uzunović, da vidi koliko samo jedan čovek ,kao što je dotična može naneti toliko bolii ubiti nekoga emotivno, kao što je ona lično svoim predlogom i odlukom ubila moje emocije, kao što je ubila bezbroj emocija mnogih od nas koji volimo svako živo biće.Neshvatljivo mi je da postoji na ovom svetu tako bolestan um koji može predložiti tako što.Danima osećam strašnu emotivnu bol, tugu i nepoverenje u ljude, koji su mišljenja kao dotična.Svi mi "gospođo" Nermina imamo pravo na život, samo se pitam otkud vama moralno ili bilo koje pravo nekome oduzeti život??? Sve što vama "gospođo"poželeti mogu, je da se za svoga života samo jednom nađete u situaciji kada će neko drugi odlučiti da li da živite ili ne.Ta lepa i verna bića psi, koima ste uzeli sva prava za koja su se izborili DOBRI LJUDI na koje sam ponosna ne samo ja nego cela armija ljudi gde mi daju nadu i hrabrost da će vaš predlog biti samo jedno mrtvo slovo na papiru, a da ćete vi ceo svoj život ići našim gradovima cele Bosne i Hercegovine pogledom usmerenim prema zemlji.Volela bi da bar osetite pokajanje,sram i poniznost i da osetite šta znači imati veliko srce i zdrav razum, šta znači voleti, pomoći nemoćnom...to bi vam poželela jedna vaša sugrađanka koja ima veliko srce za razliku od vas draga "gospođo"Nermina.Gde je ta vaša saves i savest vaših istomišljenika? Uvek ,pre nego što krenete u verujem udobnu potelju, pomislite na nas obične građane koji smo vas  eto hteli to mi ili ne izabrali na vlast, koju vi u ime mnogih građana zloupotrebljavate i donosite odluke u svoje lično ime i ne pitajući i ne razmišljajući da li se mi obične građane  slađemo sa vašim odlukama. Pomislite na ta bespomoćna bića. Ne traže oni mnogo, samo pravo da žive. Mnogi od nas, koji znamo ceniti život  i voleti , iako i sami vodimo tešku borbu kako bi preživeli iz dana u dan, "zahvaljujući" vama koji nas vodite i koima smo mi "gospođo "draga za VAS obezbedili tako luksuzan život na uštrb nas,podeliti naše skromne obroke za naše verne ulične ljubimce.  Ne slute oni što ste im pripremili , ali kao da negde u dubini svog srca osećaju vaše namere, pa tužnim pogledima mole sve one koji imaju i srce i dušu da im se pomogne, samo da žive.Lep je osećaj pomoći, ako uopće vi znate što znači reč pomoći.Pse i sve životinje sveta, volim svim srcem i ponosna sam na sebe i na svoju armiju istomišljenika. Uvereni smo da vam neće uspeti što ste naumili, naučeni smo mi boriti se za pravdu i ljudskost, ma koliko i sami bili i poniženi i gladni i prevareni ,već odavno ostavljeni na nemilost od takvih kao što ste vi koji odlučujete bez imalo srama u ime nas koji svakako nismo ni u snovima vaši istomišljenici,pa moramo reagovati na ovakav način u svoje ime i ime onih koji vam ne mogu rečimma reći osim tužnim pogledima ,da im ne uzimate ono što im je jedino ostalo a to je ŽIVOT. Peticije24.com hvala na ovako veliko humanom delu i svima koji su uz vas i nas.Želim ponovo osetiti sreću i biti ponosna na moje sugrađane u koje iskreno verujem da će svoim delom pomoći da spasimo živote tih predivnih bića.


Gost

#680

2013-12-08 18:15

Mene nije strah proc pored copora pasa vise me je strah proc pored covjeka jer neznas jeli on u depu ima kamen , noz , pistolj ili bilo sta .Vi morate odma skocit na ono najgrublje ubijanje nevinih zivotinja. STA BI SA ONIM PAS JE COVJEKOV NAJBOLJI PRIJATELJ

TO JE SAD PAS JE COVJEKOV NAJGORI NEPRIJATELJ

sramota za našu državu BOSNU I HERCEGOVINU!!!!
SARA

#681 Re:

2013-12-08 18:18

#678: -

Mislim da ne razmisljate bas dobro , shvatite da je pas najbolji covjekov prijatelj , i oni su ziva bica , voljela bih da vas koji mrzite zivotinje odvedu pa nakon 15 dana ubiju .... Molili bi ste ih da to ne čine možete misliti kako je tek onda 1 psu !!!!

 


Gost

#682

2013-12-08 18:18

retardi sta rade
SARA

#683 Re:

2013-12-08 18:21

#677: zgjbh -

"ljudi strahuju od pasa" pa ljudi dragi da li sebi to mozete dozvoliti da strahujete od jednog zivog bica manjeg od vas , koji je gladan i žedan  po ovoj zimi vani , kada je ljeto hajde mozemo reci i snađu se ljudi i bace ponesta ali zamisli te kako bi vama bilo da vas neko izabaci iz toplih domova na ulicu i da zivite pa ugrizli bi i napadali svakog na rubbu smrti bi bili garantujem


Gost

#684 Re:

2013-12-08 18:33

#677: zgjbh -

Vodi it ti kući, tebi smetaju, nama ne smetaju. Izgleda da ti je jedan bio u kući prije tvog rođenja :-)


Gost

#685

2013-12-08 18:44

Govna politička! Nemaju šta raditi pametnije pa hoće da se iživljavaju na životinjama! Sramota!

Gost

#686 Re:

2013-12-08 18:48

#677: zgjbh -

Jedu takvu stoku kao sto si ti. Dobrog covjeka ujesti nece.


Gost

#687

2013-12-08 19:12

Covjek je gora zvijer od pasa vise se bojim ljudi nego bilo koje zivotinje :(

Gost

#688

2013-12-08 19:20

Država za čovjeka ???
SDP ( Smrt Dobrim Psima )
E pa neće moći. Kao mali krio sam ih od šintera, opet će njih djeca sakrivati, čuvati I voljeti.

Ovaj post je uklonjen od strane svog pisca (Prikaži detalje)

2013-12-08 19:28



Gost

#690 Re: delfin

2013-12-08 19:43

#689: - delfin

Nemam reči na donešene odluke bolesnih umova. A oni, ta bespomoćna bića, kao da negde u dubini srca osećaju što im bolesni umovi spremaju, pa tužnim pogledima, kao da mole sve nas, koji imamo pre svega veliko srce, dušu i humanost da im pomognemo. Verujem u armiju ljudi istomišljenika da ćemo pobediti zlo. Naučeni smo mi boriti se za pravdu i svoje dostojanstvo. Neznaju oni za bol i patnju. Volela bi da bar samo jedan dan svoga luksuznog i bezbrižnog života, samo osete kako je kada im neko bez milosti određuje da li će živeti ili ne.Hvala svima koji su srcem protiv predloga poslanice Nermine Zaimović-Uzunović, koja će jednoga dana, bar se nadam koračati gradovima diljem naše Bosne i Hercegovine,pogledom usmerenim ka zemlji od stida  i da će naučiti značenje reči ŽIVOT


Gost

#691

2013-12-08 19:52

Svak treba da ima pravo na zivot!
!!!

#692 Re:

2013-12-08 19:53

#17: -

TAČNO TAKO !


Gost

#693 Re: delfin

2013-12-08 20:18

#688: -

svaka čast, pobedićemo mi sve njih, jači smo


Gost

#694

2013-12-08 20:29

Pokažimo im po ko zna koji put svoju humanost na delu

Gost

#695

2013-12-08 20:37

sram da vas bude

Gost

#696

2013-12-08 21:09

PSI SU ZAKON !!!!!

Gost

#697

2013-12-08 21:11

What you are doing to animals is inhumane. How would you feel if we did this to your people? Lets put them in jail, no food or water and see what they do. Trust me, there are a lot of your people here in the US and animal lovers just might make a few of your people disappear. I can not believe that you could do this to any animal. The world is watching you and if you don't change, less of your people will be allowed into the U S.

Gost

#698

2013-12-08 21:38

Dosta ubijanja, primjenimo zakone EU
DOG-X

#699 psi-x

2013-12-08 21:42

ako vam ih je zao usvojite svi potpisivaci po 2 dzukele i brinite se o njima,a 90% potpisivaca nije iz biH i oni nesto pricaju kako ih ne treba ubijati,

Ovaj post je uklonjen od strane svog pisca (Prikaži detalje)

2013-12-08 21:44