Vratimo malu Jovanu

Suncana Alvarado

/ #483 Re: Re:

2013-12-29 02:53

#478: Jovan Petrasinovic - Re:

"Od politicara nema koristi, to i 5-ogodisnjaci znaju, osim ako im niste rodjak ili ne donirate veliki iznos stranci." Vidim imate jako dobro misljenje o srpskim politicarima.

 

Sa vama gospodine iz Kragujevca koji se koristi laznim imenon ne kanim ulaziti u diskusije, a sta se tice argumenata, pa vi ih zapravo ni nemate, jedino sta isijava iz vas i to u velikim kolicinama su bjes, gorcina i pomalo mrznja. Od srca zahvaljujem na vasoj brizi u vezi moje bezposlenosti, nazolst moram vas razocarati, prilicno sam zaposlena i ono malo slobodnog vremena sta mi ostaje ulazem u humanitaran rad.
Ponasate se kao da ste vi zrtva u ovoj prici, da vas podsjetim gospodine jedina zrtva u ovoj cjeloj prici je dvogodisnje djete i VI ste ju ucinili tom zrtvom. Odstraniti djete iz sredine u kojoj je zivjela sretno, bila voljena i pazena na tako bezskrupulozan i okrutan nacin bez ikakvih priprema je moralni i zakonski prekrsaj.  To sta je Ministarstvo odobrilo vas postupak ne znaci da niste krivac! Krivac ste pred Bogom i jos gore krivac ste kada sami sebe pogledate u ogledalo! Unesrecili ste malo nemocno djete a sada se skrivate iza paragrafa i slavite Pirovu pobjedu. Kada otkuca ponoc popijte casu sampanjca i cestitajte sam sebi na toj velikoj pobjedi nad dvogodisnjim djetetom, normalno ako vam to savjest dozvoljava! Sretna vam Nova Godina "gospodine" iz Kragujevca!
Citirati cu Erich Frommana "Ljubav je umjece; dobro nauciti ovo umjece najvaznija je stvar na svijetu. Da bi covjek bio covjek...."