Uvođenje kaznenih mera roditeljima

emmaboss

/ #112 hmmm

2014-01-04 12:18

Pitanje je samo KADA roditelji da se bave svojom decom kada je jos malo pa robovlasnistvo u celom globalistickom svetu, nekom kvazi demokratijom su doneli zakone po kojima roditelj misli da ne sme ni granice postaviti svom detetu ne bi li mi narusio PRAAAAVA i ne bi li zastao u razvoju... Tu se sve pokvarilo... Novcanom kaznom roditelja se nece nista promeniti :( Ali bar mi je drago da se vidi da ovo vodi ka propasti celog drustva i sveta... Obrazovni sistem je zastareo, pedagozi cesto svoju "snagu" pokusavaju meriti nekom strogocom u svim segmentima, deca samo slusaju sta NE SMEJU a nikad nisu culi zasto i gde i sta SMEJU da rade... Deca provode po 10 sati u skolama, pored toga moraju ici na privatne casove jer vrednost obrazovanja jeste jednak NULI pa nakon svega jos da resavaju domace zadatke... To sve NIJE NORMALNO i uopste me ne cudi da pored inace sveta koji se bazira na vizuelnim i virtualnim dozivljajima (kopjuter, TV, neprikladni sadrzaji koji generisu neispoljenu agresiju) deca totalno prolupaju... It stinks from the roots!