Uvođenje kaznenih mera roditeljima

Lily

/ #119

2014-01-05 15:45

Predavala sam djaku prvog razreda osnovne skole koji me nazvao svakakvim imenima,nema problem da izvuce kais i prebija drugove iz razreda ili nasrne na njih makazama. Dete je, blago receno, psihopata, i, iako mozda ima dijagnozu, smatram ga veoma opasnim jer je u stanju svasta da uradi,a ja zakonski ne smem nista ni da mu kazem ni da ga pipnem! E kako onda, pitam ja vas, da zastitim njegove vrsnjake na casu, decu koja vec sad imaju traume, a zamislite kad dodju do osmog! U zavisnosti od toga sta urade, roditeljima ili treba debelo naplatiti ili dete izbaciti iz skole! Zasto da vecina ima traume zbog pojedinaca! Roditelji nevaspitane dece najvise na svetu cene novac i smatram da je ovo dobar nacin da se takvi kazne, ali se mora misliti i na one bahate pojedince koji ga imaju previse.(Ah, da, da ne pominjem da mi je dete reklo da mu direktor i skola ne mogu nista i da, ako zeli,moze kamenjem da gadja decu iz odeljenja, ja ne smem da ga pipnem! On ima 7 godina a svestan je da ga sistem stiti, pogledajte dokle to ide!)