Заштитимо слив реке Власине

Грађанин Власотинца
Autor peticije

/ #29

2014-02-18 16:33

Не знам где сте добили ту информацију да сам гимназијалац, ја сам од недавно апсолвент на Електронском факултету у Нишу, а чак ни у средњој нисам био у гимназији. А што се тиче енерКетике, лапсус у куцању, дешава се.

Овако како сте написали, делује све као да ради савршено, али да ли је тако заиста? Из ваше приче видим да сте неко "одозго"(хиарархијски, не локационо)...да ли сте сигурни да ствари заиста тако функционишу у пракси како сте написали?

И ако узмемо да то јесте тако, да ли ће остати тако ако се изгради читав систем електрана који је у плану?

Ја сам пре свега љубитељ природних лепота каквих вала има доста у нашем крају а разлог за ову петицију је уништење једног таквог места, река Бистрица, које тренутно изгледа овако https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/t1/1511769_10203418575171826_1390850869_n.jpg а које након интервенције више неће да постоји. Наравно и спречавање даљег уништавања слива.
Можда је то за вас само пар полупаних јаја, али за нас није! А и нећемо се ми најести те кајгане