Заштитимо слив реке Власине

Грађанин Власотинца
Autor peticije

/ #61 Re: Re: Re:

2014-02-18 23:23

#57: - Re: Re:
Vi južnjaci jeste temperamentni i to mi je bilo poznato i od ranije, ali zabezeknut sam koliko ste zavidni i zlonamerni. A te priče o izlovljavanju pastrmke okačite mačku o rep, to su izmišljotine. Dečaci koji rade u elektranama su probrani i imaju dosta posla tako da se ne bave onim što ste opisali, mada se to tako ne bi ni moglo izvesti. Da ste makar malo razmislili shvtili biste i sami.

Да знаш јужњаке као што кажеш не би био тако сигуран да је ово измишљотина. И сасвим је могуће изловљавање рибе мрежама и осталим помагалима приликом ниских водостаја. То је већ виђено и много раније на Лисинском језеру, такође је пастрмка била у питању.

И нико ово не ради из зависти или зле намере већ са жељом да сачува "здравље" реке која протиче кроз његово место. Ако ћемо већ да причамо о злонамерности логичније би било да ми кажемо за вас да сте злонамерни, зар не? Али ми не кажемо већ знамо да сте инвестирали велике паре и да очекујете да их добијете назад и зарадите преко тога што је сасвим нормално. На жалост, вашу и нашу (више нашу) испоставило се да тј процес није могућ без наношење веће штете Власини.

И ако ћеш већ да паметујеш, представи се лепо као и твој колега и сви ми који смо овде да аргументима дођемо до заједничког решења, уколико је могуће узимајући у обзир обостране интересе. Имам проблем да те схватим озбиљно и да поштујем твоју реч кад не знам како се зовеш и која је твоја улога у овој дебати.