Заштитимо слив реке Власине

Branislav Nikolić, COO, HIDRO-TAN

/ #125 Re: Заборави

2014-02-21 15:31

#121: Александар Павловић - Заборави

Iako vas treba ignorisati kao diletanta, zbog malo javnosti koja prati ove komentare reći ću još samo ovo: on line peticijom sada možete da se slikate jer je u toku potpisivanja promenjen tekst u preambuli i izbačeno ono o trovanju dece, što je bilo krajnje nekorektno i ishitreno od strane pokretača peticije Danila Hadži Pešića, od kojeg koliko vidim preuzimate vođstvo. Ali eto, da se nisam usprotivio tome verovatno bi ste nas optuživali i za genocid.

Jedino sam se ja predstavio punim imenom i prezimenom od strane onih koji su gradili elektrane na Vlasini i objasnio da sam ja i onaj sa inicijalima BN. Sasvim je normalno da se u ovim prilikama koriste inicijali, ali da bih bio fer prema pokretču peticije koji se predstavio, predstavio sam se i ja.  Naravno da nisam vređao građane Vlasotinca niti bilo koga jer se to nikada ne radi na javnim forumima, pogotovo ako se tiču posla kojim se bavim. Ali bilo je uvredljivih komentara od drugih lica i to uglavnom od strane onih koji se slažu sa pokrenutom peticojom, čak i neodmerenih i ishitrenih izjava na koje se ja nisam ni osvrtao, da im ne bi povećavao važnost koju ne zaslužuju.

Čestitam Hadži Pešiću na 1200 potpisanih papirnih peticija, za sada, i videćemo šta će biti od svega toga. Koliko sam obavešten, bez obzira na pijačni dan i ugodne vremenske prilike, protest i nije bio nešto masovan. Ali to i nije važno, važno je da je makar ovde ostao trag neslaganja sa svim iznetim primedbama. Pametnim ljudima je i to dovoljno.

A što se zaborava tiče, treba praštati ali nikako ne treba zaboravljati, bar ne pre Alchajmera.