sex abuse swamiji in YIDL his brother drugs abuse no more rockrol


Gost

/ #30

2011-07-25 17:25

Da i mene su vrbovali u rovinju kad sam upisala vježbe za zdravlje, pa su mi punili glavu s tim mirišljavim stapićima, koje prave u Indiji od suhe kravlje balegee, svaki dolazak ovog Indijskog gurua najavljivali su i opisivali nam ga na vježbama kao sveca i osnivača Yoge,,,, ljudima su išli na zivce, od silne propovjedi, oni dođu na vježbe a ovi im prodaju drugu religiju i govore da nema veza sa našim bogom i vjerom, a toliko su glupi na čelu sa ovim guruom da misle da mi to ne kužimo, ne treba biti svećenik da kužimo da je to čista laz i prevarant
ja nisam nikad otišla na te seminare,već sam se i sa vježbi ispisala jer su uvijek ovi njegovi koji vode vježbe žicali novce, tobože za donacije,,,, uvijek nešto govorili o nekim indijskim svecima dosađuju i naguravaju nam svašta, i ispisala sam se sa vježbi. I vjerujem da je bolje da se i drugi jer to nema veza sa našom vjerom niti sa zdravljem a VELIKA JE LAZ DA ONI NE UTJEČU S TIM BOMBARDIRANJEM NA NAŠU VJERU, I RELIGIJU.... ONI SU SVE SUPROTNO OD NAŠEG ISUSOVOG PUTA.
m