sex abuse swamiji in YIDL his brother drugs abuse no more rockrol


Gost

#26

2011-07-25 15:23

IMA LI NEKO MUDA U HRVATSKOJ PODIĆI OPTUŽNICU PROTIV NJEGA KAKO KAŽE PREDSJEDNICA ZA SEKTE ??? PA NEKA NETKO TKO JE ZAISTA ZLOSTAVLJAN POKRENE PA DA VIDIŠ KRIVIČARI ĆE IMATI PUNE RUKE POSLA VAŽNO JE PROBITI LED ONDA ĆE SE SVI I MEĐUNARODNI KRIVIČARI UJEDINITI I IMATI ISTU SLIKU U HRVATSKOJ, AUSTRIJI , ČESKOJ, SLOVAČKOJ , MAĐARSKOJ ,, SVUGDJE PIŠU NOVINE O NJEGOVOM ZLOSTAVLJANJU, PRIJAVA IMA ALI SE NIŠTA NIJE POKRENULO KAKAV SMO MI OD DRREKA SUSTAV
Vili iz Samobora

Gost

#27

2011-07-25 17:11

Ovaj je stari GURU operirao i ovdje po varazdinu , Čakovcu ima i tu svoje slijedbenike, mene su zvali i predlagali mi ali nisam htio, ja imam ISUSA, moju vjeru, netrebaju mi ovi Istočni đabalebaroši, najprije neka si svoju zemlju očiste posebno Indiju siromašnu odakle dolaze , a onda neka prodaju maglu po Evropi i Hrvatskoj. Ovdje u Hrvatskoj svako može prodavati maglu kao suvenire,,,, a naši ih još nagrađuju i TV snima.... E SADA KAD JE SRANJE IZAŠLO NA VIDJELO, DA ON NIJE ONO ZA ŠTO SE PREDSTAVLJA GDJE SU SAD DRŽAVNE VLASTI,,,,,
MIMI

Gost

#28

2011-07-25 17:13

Navodno ovaj siromašan rađastanski guru ima brata teškog narkića, u svom selu gdje je napravio ISPRAVAK GDJE SU NAPRAVILI MU kao siva eminencija učenici i sljedbenici cijeli grad, bolnicu i hram,,,,majku kao kvazimodo, i poslanje od kurca
Srećko

Gost

#29

2011-07-25 17:19

moje ime je Iva iz Umaga, svaku godinu ovaj Indijac dolazi u Umag i ovdje se skupljaju svakojaki ljudi, koji dolaze u šator na seminar uvijek mislimo da je stigao cirkus,, pa se zabavljamo,
po Umagu se priča da je stari cigan došao krasti djecu,, pa se mame u Umagu boje kad ovi dođu,,,a kad čitam ove cure koje su napastvovane nisu daleko od istine. Zašto mu dozvoljavaju da dolazi,,,, treba javno u novine objaviti njegov dolazak unaprijed da se ljudi upozore, kako nebi nova djeca, djevojke i mladi pohrlili u onaj šator zla i nasilja,,,
Iva

Gost

#30

2011-07-25 17:25

Da i mene su vrbovali u rovinju kad sam upisala vježbe za zdravlje, pa su mi punili glavu s tim mirišljavim stapićima, koje prave u Indiji od suhe kravlje balegee, svaki dolazak ovog Indijskog gurua najavljivali su i opisivali nam ga na vježbama kao sveca i osnivača Yoge,,,, ljudima su išli na zivce, od silne propovjedi, oni dođu na vježbe a ovi im prodaju drugu religiju i govore da nema veza sa našim bogom i vjerom, a toliko su glupi na čelu sa ovim guruom da misle da mi to ne kužimo, ne treba biti svećenik da kužimo da je to čista laz i prevarant
ja nisam nikad otišla na te seminare,već sam se i sa vježbi ispisala jer su uvijek ovi njegovi koji vode vježbe žicali novce, tobože za donacije,,,, uvijek nešto govorili o nekim indijskim svecima dosađuju i naguravaju nam svašta, i ispisala sam se sa vježbi. I vjerujem da je bolje da se i drugi jer to nema veza sa našom vjerom niti sa zdravljem a VELIKA JE LAZ DA ONI NE UTJEČU S TIM BOMBARDIRANJEM NA NAŠU VJERU, I RELIGIJU.... ONI SU SVE SUPROTNO OD NAŠEG ISUSOVOG PUTA.
m

Gost

#31

2011-07-25 18:05

Čitam ove svinjarije koje radi ovaj stari GURU, bez straha i srama, gdje su i naši novinari, PAPARAZI,koji HVATAJU I PRATE SVINJARIJE PO HRVATSKOJ, ETO IMA PRILIKA DA OVOG UHVATE NA DJELU I DA GA PROKLJUVAJU NA POVRŠINU, AUSTRIJA JE PISALA O TOME JER JE JEDNA MAJKA PRIJAVILA NASILJE NAD KĆERKOM , AUSTRALIJSKE NOVINE SU O NJEMU PISALE, ČEHOSLOVAČKE NOVINE GDJE IMA STARI DVORAC NA TRIK GA JE DOBIO KITAO I SVE TAKOĐER SU PISALE O ZLOSTAVLJANJU GDJE SU RODITELJI PRIJAVILI NOVINARIMA, A ŠTO JE O OVOM NAŠOM HRVATSKOM I NAŠIM NOVINARIMA, NIT PIŠU NIT IH BRIGA, ETO IM PRILIKE NEKA NETKO PRIJAVI NOVINSKIM KUĆAMA,,,,,,ONI MOGU SVE
Martina

Gost

#32

2011-07-25 18:08

Ja se bavim novinarstvom mogu napisati jedan članak o tome ali neka mi se jave zlostavljenje djevojke , pa neka se klupko razmotava, vjerojatno kad se krene pisati nešto će se i otkriti i netko će potegnuti i to pitanje DANA
Mirna

Gost

#33

2011-07-25 18:13

Cjelo moje društvo zna o tom starom lopovu jer je na Ilici otvorio udrugu YIDL i moje su prijateljice htjele ići vježbati zbog linije, ali je upisnina bila preko 300 kn i vježbe mjesečno jako skupe, hvala bogu da je ponekad novac presudan da ne napraviš neku glupost. A VIDI SAD SRAM GA BILO, POZNAJEM I OVU CURU IZ ZAGREBA KOJA JE POTEGNULA PITANJE ORALNOG SEX ZLOSTAVLJANJA. IMATE PRAVO , novinari, paparazi, mogu ga dobro srediti, a političari će se poslije hvaliti da su oni a vidi ih sad gdje su kad trebaju i oni čuvati građane i građanske hrvatske i stati iza njih da pomognu zlostavljenim ljudima od ovogo opasnog ali bojazljivog lažova. Dobro je rekla ona cura mora da teško spava s teškom savješću poput njegove,, ovom neće ni bog pomoći

Gost

#34

2011-07-25 18:14

Ovaj njegov učenik koji je nakon 20 g istupio a lizao mu je dupe prije piše o njegovim svinjarijama i seksualnim perverzijama, i još govori o onome što ga čeka, a ljude upućuje neka i dalje vježbaju da yoga nije opasna. Kako je glup, taj kao da je špijun,,, kakve to veze ima sa istinom...? provjerite cure to
Ivan

Gost

#35

2011-07-25 18:17

Pročitajte sve izjave istupljenih po Evropi pa onda složite kockice, činejnica je da je ovaj stari magarac od gurua zlostavljač, da se razumijemo ali ovi koji pišu da neka i dalje vježbaju da yoga nema ništa s tim,,,, nisu ili pametni, ili misle da mi pijemo njihov ispran mozak,,,, nakon 20 g. s ovim nije ni čudo da ne razlikuju više normalno.
SLAŽEM SE NOVINARI, PAPARAZI,TREBAJU TO UHVATITI, I ONDA POLITIČARI DONIJETI ZAKON ZA ZABRANU ULASKA U HRVATSKU A OVI IZ YOGE U SVAKODNEVNOM ŽIVOTU NEKA PREKRSTE U HINSUISTE I IDU U INDIJU, A NE DA POLUGLUPI TAKO OLAKO LJUDE UVLAĆE U RAZNE ŠEKULACIJE I MANIPULACIJE POD NAZIVOM YOGA ZA ZDRAVLJE
Martin

Gost

#36

2011-07-25 18:22

Ja sam ih Hrvatske i radim u Trstu, ovdje se po kućama njegovi učenici nalaze i stavljaju plakate po gradu da ljudi dođu na vježbanje, a Italija kršćanska zemlja ne šljivi te istočne gurue, još sada kad budu čuli što ovaj radi po svijetu,,mislim da ove kokoši koje stavljaju plakate neće im više pasti napamet, jer ću ja otići susresti ove cure koje idu na vjećžbe i koje ništa neznaju. RECI ĆU IM NEKA ČITAJU INTERNET I VIDE SLIKU TOG STARCA LJIGAVA CRVENA LICA OD BOGATSTVA NA TUĐOJ GRBAČI KOJI SE U INDIJI PONAŠA KAO DA JE RODOM IZ BEĆA A ISTI JE KAO I ONI NJIHOV,,,, SRAM GA BILO DA MI GA SE DOČEPATI ŠAKA, NEDAJ BOŽE DA JE TO MOJOJ DJECI NAPRAVIO
Mirna

Gost

#37

2011-07-26 15:24

pozdrav svim forumašima,
imam jednu prijateljicu koja je vježbala kratko ovu yogu od ovog Paramhanse kako se već zove autor joge u svakodnevnom životu i potpuno se slažem sa vama, ona je ogorćena što i čega se sve nagledala tamo na tim vježbama posebno kad je došao u Hrvatsku, rekla je da je to čovjek koji nosi sa sobom ogroman teret karme , vlastite sudbine, ali lakše mu je stresti je na druge nego ODGOVARATI ZA VLASTITI NERED , NERAD I ISKORIŠTAVANJE.... MI SMO SVI CIJELO DRUŠTVO DA SE TAJ ČOVJEK KAZNI I DA ODGOVARA ZA ZLO KOJE JE NAPRAVIO U HRVATSKOJ ,,,
Marjana

Gost

#38

2011-07-26 15:29

Pri nas tako je s timi YIDL, kaksni so to bogi hudiči,,, u Ljubljani svak leto je pri nas,,,kaj ni za nje policije ,,, kje so se skrili tisti ??? tašne hudiče van z njimi,,, lunin sit je zelo dobar za tašne gurue ki pridejo h nami in pobirjajo denar od ljudje ki delajo KAJ GA NI SRAM TEGA HUDIČA,,, U SLOVENIJI NI VEĆ EUFORIJE ZA TISTE...
Matjaz

Gost

#39 BRAVO SLOVENSKA BRAĆO I VI TREBATE USTATI PROTIV TAKVIH, GURUA, LOPOVA I SILOVATELJA,

2011-07-26 15:38

A NE KAO NAŠI ISPRED NOSA IM DUHOVNO, SEX ZLOSTAVLJA DJEVOJKE, LAŽE, I PLJAČKA LJUDE, A OVI NIŠTA,, MIRNO STOJI NA ILICI TAVANČINA SA ORGANIZACIJOM U NARANČASTIM ODORAMA KAO U INDIJI A HRVATSSKA 86% KATOLIČKA,,,, LAKO TO , ALI KOJI JE NJIMA STATUS,???? NITI SU HIDNUISTI, NITI SU KRŠĆANI, NITI SU MUSLIMANI, tko su oni samo zato sto vježbaju yogu u svakodnevnom životu ovaj ih je obukao u narančasto pa neka im i status dadne u Hrvatskoj? tko je taj guru da će davati status u tuđim zemljama,,,,u Indiji neka operira,,, a ne tu nismo mi Indija, jooš da ne krade i laže ajde ajde, ali sada kada je narod progovorio roditelji progovaraju po novinama u zemljama Evrope što ovim našima treba još dokaza? rekli su ovi iz udruženja za sekte dok god nebudemo ga krivično prijavili on će i dalje šetati kao ubojica na slobodi
Marko

Gost

#40 Re: BRAVO SLOVENSKA BRAĆO I VI TREBATE USTATI PROTIV TAKVIH, GURUA, LOPOVA I SILOVATELJA,

2011-07-26 15:38


Gost

#41 USTAJU RODITELJI ZLOSTAVLJANIH DJEVOJAKA U AUSTRIJI, AUSTRALIJI, CESKOJ I SLOVAČKOJ A ŠTO OVI NAŠI

2011-07-26 15:40

HRVATSKE VLASTI ČEKAJU, ZATO JER NJIHOVO DJETE NI UNUKE NISU U PITANJU, ALI DA IM NETKO TAKNE DJETE DA VIDIŠ KAKO BI POMAKLI GUZICU,,,,
Ivan

Gost

#42 TREBAJU SE SVE EVROPSKE ZEMLJE UJEDINITI , SVE ŽALBE ZLOSTAVLJANIH OD OVOG GURUA YOGE U SVAKODNEVNO

2011-07-26 15:42

I NA SUD U HAG ILI VEĆ GDJE TREBA ZA OVOG MEĐUNARODNOG KRIMINALCA, ZLOSTAVLJA , KRADE, LAŽE, I JOŠ PROGANJA UČENIKE,
ŽIVA ISTINA,,,, ČITAJTE ŠTO JE NAPISAO ONAJ UČENIK IZ SRBIJE KOJI GA JE NAPUSTIO NAKON 20 G.
Ivan

Gost

#43 TEREBA MU SLIKU U HRVATSKOJ KAO ŠTO SU KAUBOJI IZDAVALI TJERALICU

2011-07-26 15:43

SLIKU NA INTERNET KAD VLASTI NE PODUZIMAJU NIŠTA NEKA SE NAROD PODIGNE
Marko

Gost

#44 OVAJ MAHEŠVARANANDA SWAMIJI JE OPASAN KAD UĐE U BILO KOJU ZEMLJU I HRVATSKU

2011-07-26 15:45

TREBA MU SLIKU NA INTERENTE STRANICE OBJESITI I ZLOSTAVLJENI NEKA PIŠU O NJEMU MOŽDA NAŠE VLASTI NEŠTO IM DOĐE IZ GUZICE U GLAVU
Ivan

Gost

#45

2011-07-26 15:57

MA ŠTA OVAJ GURU PRIČA NOVINARIMA PRODAJE BAJKE - FORE ZA BALAVOG ĐURU
Anja

Gost

#46 KAKAV JE TO GURU JOGE U SVAKODNEVNOM ŽIVOTU KOJI NEMA SAVJESTI KAD GOVORI DA SE MOŽEŠ BAVITI JOGOM

2011-07-26 16:04

I BITI KATOLIK,,, TAJ MORAM U GLAVI IMATI ČISTI KUPUS, PA VRAPCIMA JE POZNATO DA TO NEMA VEZA SA NAŠIM KRŠĆANSTVOM I VJEROISPOVJEDI, JOGA DONOSI ONO ŠTO JE ON LAŽ, UPRAVLJANJE JEDNOG ČOVJEKA NAD LJUDIMA, SAMOPOZVANOG BOGA ILI TI KULTA LIČNOSTI,KONTROLARA,KOJA BI INAČE BILA SVRHA VJEŽBE YOGE PA UOSTALOM POGLEDAJTE NJEGA , AKO ŽELITE IĆI PO SVJETU BEZ SAVJESTI I ZNANJA O KRŠĆANSTVU, I NAŠOJ RELIGIJI, MOŽETE UPISATI YOGU, ALI AKO IMALO STE IKAD OTVORILI BIBLIJU SHVATITI ĆETE DA JE OVAJ ANTIPROPAGANDNI GURU ILI LUD ILI IGRA BUDALU, I TO JAVNO NAŠE POLITIČARE I CRKVU,,, TREBA TO NAJURITI IZ HRVATSKE A NE DA DOLAZI OVAMO LAGATI NAŠE LJUDE,,,,TKO JE ON DA ODLUČUJE JELI JOGA SPOJIVA ILI NE SA KRŠĆANSTVOMMMM,, JOŠ I NA VELIKA VRATA NAKARADNO ULAZI SA HINDUIZMOM, NAMEĆUĆI SVOJ ORTODOKSNI NAUK OVO TREBA SA SAČMARICOM TJERATI IZ HRVATSKE NAŠI SE RASPRAVLJAJU KAO DA JE TO NJIHOVA PRČIJA, TO JE BOŽJI ZAKON, MI POŠTUJEMO BIBLIJU I SVETOST KRŠĆANSTVO . ETO 2003 JE DAO IZJAVU DA TO NEMA VEZE ZA KRŠĆANSTVOM ,,, BUDALA STARA, A GDJE DA SE SVRSTAJU OVE ZLOSTAVLJENE DJEVOJKE PO EVROPI I SVIJETU - EMINENTI STRUĆNJACI PIŠU O OVOM ZLODUHU GURU ALI NEKA NETKO NAĐE PETLJE DA GA IZBACI IZ HRVATSKE,
roditelj zlostavljene djevojke

Gost

#47 BITI KATOLIK I BAVITI SE YOGOM NESPOJIVO JE ZA KATOLIKA, ZA OVOG IDIOTA OD GURUA KOJI GRADI IMPERIJ

2011-07-26 16:06

KAO MAHARAĐE PO SVIJETU NOVCA I MOĆI , LOPOVLUKA , JEBE SE NJEMU ZA ONO ŠTO JE ISPRAVNO I ISTINITO, AKO MU TO NE DONOSI NOVAC I MOĆ
Miki

Gost

#48 eminentni stručnjaci pišu da je nespojivo, zlostavljene djevojte od guru yoge u svakodne ž svjedoče,

2011-07-26 16:08

učenici koji su istupi nakon 20 g iz te yoge pišu i svjedoće što našoj vlasti treba, treba li jedna pojedinačno djevojka ići na sud i boriti se sa starim praznovjernim ortodoksnim zloduhom iz Indije , pun mraka i perverzije, gdje već mu zlo na uši izlazi. On je bog zla,,,,,
Nina

Gost

#49

2011-07-26 16:18

VAU KOJI OSNIVAČ YOGE O SVAKODNEVNOM ŽIVOTU OVO MU JE SLIKA 30 G OSNIVANJA SRAMOTA ŠTO JE UOPĆE ŽIV? jeli se netko od forumaša potrudio da ovo završi do Indijske vlasti ili ambasade.
Marina

Gost

#50 OSNIVAČ JOGE O SVAKODNEVNOM ŽIVOTU SRAMOTA I RUGLO INDIJI ZLOSTAVLJAČ

2011-07-26 16:22

VAMPIR I ŠIŠMIS OKULTNA STARA MRCINA,,,,LAŽOV, KOJI SE BORI ZA LAŽ KAKO BI OD LJUDI DOŠAO DO NOVCA, NIŠTA NOVO, ALI ON I ZLOSTAVLJA TO TREBAJU VLASTI ISTRAŽNE POBRINUTI SE ZA TO
Marija dipl.pravnica