sex abuse swamiji in YIDL his brother drugs abuse no more rockrol


Gost

#101

2011-09-14 12:00

falseswamiji

#102 Re:

2011-09-21 12:29

#101: -

svitu moj, nasmijali ste me do suza, puno je istine u vasim rijecima ali i puno ( prepuno ) pretjerivanja.

Zaboga isključite caps lock, ne morate svi stalno pisati sa caps lockom , čak i ako ste uzbuđeni i bijesni , previse je  i stvarate kontraefekt  jer dolazite na jednu razinu koja je preemotivna i koja i vas same predstavlja u losem svjetlu a uvjeren sam da ste svi čestiti i pošteni ljudi. Krenite od krista i ne dopustite da vam mrznja toliko zamagli pogled da vise ne vidite jasno istinu vec prosuđujete kroz predrasude.

s obzirom da smo prilično pravno nemoćni u cijeloj ovoj situaciji nije lose da se pojavljuju  čak i ovakvi ekstremni komentari kakvima vrve ove stranice kojima se tom perfidnom prevarantu salje jasna poruka da ne toleriramo takvo pomnašanje i da ovdje nije dobrodošao.

ipak, molim vas svih da zbog loših primjera koje jako često daju indisjku ''učitelji'', posebno oni koji su dlazili na zapad , ne proklinjete jogu koja je izvrstan sustav vjezbi za zdravlje i duhovnost i nije u sukobu sa kristovim učenjem već se s njime prožima i usavršava pojedinca na putu ka istini i ljubavi.

problem je sto ovakvi ''ucitelji '' kao maheshwarananda sami uopce ne rade ono sto proppovijedaju i što je pogrešno shvaćanje da je put k bogu i istini samo u vjezbama i meditaciji ili obožavanju gurua a previđa se ljubav prema bližmnjemu.

mir s vama i srdačan pozdrav

Bartolomeo

 

 

Matko

#103 Re: Re: DA SU OVI NAŠI U HRVATSKOJ PAMETNI nebi naše zatvarali a ove nagrađivali

2011-09-21 23:26

#20: - Re: DA SU OVI NAŠI U HRVATSKOJ PAMETNI nebi naše zatvarali a ove nagrađivali

Marinko sa Firula, prizemlje. na prozorima rešetke, a šarene pilile redovno stižu. : )

Ovaj post je uklonjen od strane administratora stranice (Prikaži detalje)

2011-10-14 04:03


joty
Gost

#105 Re:

2011-11-06 22:10

#64: -

kakvo zlo se budi na ovim stranicama...lov na vjestice,starog zavjeta praksa.pogledajte svoje zmijske jezike i crvene oci od mrznje.gospoda bi samog ponovo razapeli vi potomci luđaka.vaš pomahnitali um vas je otkvačio da pozivate na linč.nikada vam nije dosta a navijeke netko mora umrijeti kako bi vi opravdali svoju bijedu...ne sudite vi,da vam nebi bilo suđeno...

 

 

 

prakaš

#106

2011-11-06 23:10

E moji "kršćani", u Vama i dalje odzvanjaju riječi "Raspni Ga raspni"!

Ljude bi ubijali na temelju nekoliko novinskih članaka, nemojte komentirati nešto čime niste upoznati, ne sudjelujte u linču, jer neznate o čemu se radi.

Gost

#107 Re:

2011-11-10 09:02

#106: prakaš - E moj ''hinduse'', postoji ''mala'' razlika. Koliko god kokodakali njega nitko nece razapeti za razliku od Isusa koji je zaista završio na križu i koji je sa križa oprostio ljudima koji su ga razapeli jer ''neznaju što čine'', a tvoj veliki učitelj govori da su to crvi u blatu i ludi ljudi. Isus nije optužen za financijske malverzacije, osobno bogaćenje, utaje poreza i bludnje radnje nad svojim učenicama tako da ti usporedba ne stoji. Nije potreban nikakav linč, ljudi samo trebaju znati o kakvom je udruženju riječ jer imaju pravo na izbor.


Gost

#108 Re:

2011-11-10 09:32

#106: prakaš- jer neznate o čemu se radi.

o čemu?

prakaš
Gost

#109 Re: Re:

2011-11-10 21:03

#107: - Re:

Ne smatram se hindusom!!!

Zanima me Bog i Istina, kolliko je to moguće na Zemlji spoznati.

Ne pljujem po nijednoj religiji, otvoren jesam za komentiranje putra na glavi svakoj religiji, ali u konačnici poštivam svakog vjernika koji živi u skladu sa svojim uvjerenjima.

prakaš

#110 Re: Re:

2011-11-10 21:10

#108: - Re:

Svaka organizacija se sastoji od ljudi, a tamo di je puno ljudi ima i puno interesa. Optužiti nekog da je koristio autoritet da bi mogao orgijati s podređenima je najlakši način ocrnjivanja nekog.

 

Ono što me zasmetalo je velika količina mržnje prema nekoj osobi na temelju anonimnih ispovjedi (ne znamo ni tko niti koliko ih je), to je po meni nešto najpodlije, optuživati nekoga na temelju anonimnih optužbi.

 

Više manje sam upoznat s ljudima koji su tu upleteni pa mi je nekako lakše shvatiti stvar, ali nebi sad ukazivao prstom na nikoga jer Bog je taj koji zna što je i što nije!

prakaš

#111 Re: Re:

2011-11-10 21:16

#107: - Re:

Kažeš da Isusa nitko nije osudio za bludne radnje i sl, pa kada su snimili film o Isusu i kako mu je Marija Magdalena bila ljubavnica, onda su mnogi kršćani htijeli zabraniti film, makar i ako je to istina, Isus u mojim očima nije ništa manji, Isus je mnogim malim ljudima pružio ljubav i zaštitu i Njegovu božanskot nebi umanjila niti lbračna ljubav prema Mariji Magdaleni.

 

Veličina Isusa, Veličina Bude, veličina Saibabe... očituje se kroz njihove sljedbenike, ako kršćani zrače ljubavlju, onda i svjedoče Krista, ako se kršćani vesele linču, onda su potomci onih rimljana što su na sigurnoj strani arene promatrali kako lavovi proždiru prave Kršćane i naslađivali se njihovoj nemoći pred divljim zvijerima!


Gost

#112 Re: Re: Re:

2011-11-14 13:02

#111: prakaš - Re: Re:  

 i eto klasičnog miješanja krušaka, jabuka i šljiva.:D

 

Sai Baba u rangu s Isusom?:D


Gost

#113

2011-11-16 04:11

Osim ako sebi daješ ekskluzivno pravo na Boga!

Samo ja znam što je Bog, samo ja imam pravo samo moja religija je prava samo moje mišljenje je točno... ja ja ja ja i opet samo ja

Gost

#114

2011-11-16 12:44

Muljatori poput Swamiđija i Saibabe isto nemaju ekskluzivno pravo na Boga pa su ga ipak iskoristili za svoj osobni biznis i zgnuli gomilu love na racun njegovog Imena.

Gost

#116 Re:

2011-11-16 21:02

#113: -  

Fulao si poantu.

Sapienti sat.

Istina

#117 AJDE LJUDI NE NASEDAJTE ŽUTI ŠTAMPI I VELIKOM BRATU KOJI BI I DA BROJI KOLIKO PUTA IDETE NA WC

2011-11-24 17:48

Dali imate kod vas u Hrvatskoj sasvim ispran mozag od vaše crkve koja od vas traži i to, da joj prijavite kada idete na Wc...Ta vaša hrvatska katoliška crkva izgleda djeluje na vas baš tako- kako vi sada napadate sve što je drugčije i dolazi od vani...Dovoljno je ,da se nađe nekoliko potplačanih od onih kojim neko i nešto smeta,...pa u svakoj zemlji te iste žene -"žrtve" promene imena, (a nema jih ni 5 svih skupa),pa zaokupe forume ,blogove i žuti tisak,...i teraju inkviziciju protiv čovjeka-guruja, koji je napravio više dobrih dela na mnogim područjima...Sami jeste fanatiki, ako u sekundu obtužite nekoga koji je kukavičluški napaden iza leđa od ove grupice lažljivca i podplačanih...i nemate ni malo pravih stanica u mozgu,da razmislite sve što vam ovi napričaju, pa da se u sekundu složite sa tim dokazjivim nabacanim besmiclica gde stignu!
Sami se angažirajte i provjerite i pretresete ove bludnje perverznih devojaka ...Baš one najglasnije ,najpričljivije koje su pokrenile zbog ko zna sa kojim skrivenim manipulantom sve ovo-
iz susjedne zemlje imaju čak i "najstariji zanat"...ali vi naravno verujete šokantnim naslovima novina koji ovakve tekstove objavljaju zbog veče naklade i pljavog novca.I padate u lutnju zbog ovakvih naslova.
Veoma tužno je ,da je čovjekova narav ovako brzopleta i sklona ka obtuživanju nečeg što nije dokazano ,a zna se zašto...Policija u susjednoj zemlji malo je drugčija nego kod vas ,...Sakupila je veoma verodostojne dokaze protiv ove grupice perverznih djevojka od svih kojih jih znaju veoma dobro u oklonostima o kojima su lagale i zbog osobnih interesa naškodile joga društvu i osobi Swamidjiju Maheshwaranandi,...Zato i nema potrebe da se postupak protiv njega pokrene, a što če dalje biti ljudi moji ,...bit če potrebno sačekati na zaključke pravnih kvalitea ,..a ne ovih pričica" Baba načula,..baba rekla" a žuta štampa objavila!
Imam utisak,da ste se svi skupa vratili u čas westernih filmova i postupka,gde se svakoga ako vam nije po volji može obesiti na prvo drvo bez suđenja.
E, pa ne može to tako u naša vremenima gde imamo pravni sustav i institucije ...Ako ove osvetne bludnice imajo nešto za reči ... to bi prvo mogle verodostojno prijaviti sa svim dokazima(koje poverljivo nemaju ,zato i svo vreme glumakaju ulogu žrtve na forumu i tu gde se najlakše prepucavaju svoje zlonamere!!!) ,...pa bi se mi svi skupa onda mogli posle završene obtužbe nači na ovakvim forumima i pričati o tome ...A ne obrnuto!!!
Ako sudjelujemo u ovakvom obrnutom pravcu obtuživanja bilo koga,... onda se možemo na licu mesta upitati kada smo sami i mi na redu,da nam ovako neko podmuklo podvali i zbog lažnih pričica razturi naš život i sve što smo u životu postigli...I to pazite- samo zbog nekog zavidnog ,prestrašenog ili zlonamernog zbog osobnih interesa.
Ne nasjedajte lažnim informacijama,ne napadajte nekog samo zato što se vam ne sviđa i budite pošteni do svih biča...Mislim, da je licjemerno pozivati se na Isusa u ovakvim nedokazanim obtuživanjem bilo koga biča i pri tom misliti,da se tebi to ne može kad tad vratiti...
Joga u svakodnevnom životu ne smeta nikome osim politiki religije koja se boji za svoj gubitak
i ima u svojim redovima puno svog smeča za počistiti,..pa ne bi trebalo da se još ovako prosperira i brati sa inkvizicijom žutog tiska.
Prijateljica svih što čine ispravna i dobra dela
falseswamiji

#118 nije istina

2011-11-25 11:29

S obzirom da sam aktivno uključen u cijelu priču i osobno znam sve oštećene , moram reagirati na ovakve lažne navode pod nickom "Istina".
Meni je osobno žao da je istina ipak ovo što se piše u medijima jer je jako ružno sve skupa, a i jako ružno svjetlo baca i na samu Jogu i sve što dolazi s istoka. Ali izgleda da gotovo da i nema ''gurua'' koji nije zlorabio svoj polozaj, posebno ovi koji su došli na zapad.
Istina je bolna al mora izaći na vidjelo koliko god to teško bilo prihvatiti svima koji su se zakačili na Swamija Maheshwaranandu i njegov Yoga sustav. Puno je ljudi zapelo i ne može van jer su doslovno reprogramirani, uništena im je sloboda razmišljanja i osjećanja i to na način da toga nisu ni svjesni. Sada pokušavaju naći nekakovo objašnjenje u teorijama zavjere , napadaju žene koje su već povrijeđene i ponižene, gaze po njima ne bi li sačuvali svoju iluziju , svog gurua i svoju kvaziduhovnost. Užas!
Koliko će se tek suza proliti kad shvate da su u svojoj sebičnoj želji da očuvaju svoju iluziju duhovnosti ne samo izgubli godine života i velik novac i uz to napadali žrtve koje su se nesebično izložile da bi baš njih koji su i dalje zavedeni osvijestile i probudile i zaštitile od daljnje zloupotrebe od strane tog šaralatana i lažljivca.
Svaka će im se ružna riječ i olako donesen zaključak vratiti. I to samo onim sretnima koji se ipak uspije jednom osloboditi Iluzije. Oni manje sretni živjeti će do smrti u toj zabludi, služeći biću koje je predtavljajući se kao Bog zapravo samo nosilo masku ia koje je pohlepa, ego, taština i apsolutna bezosjećajnostprema drugima.
tko zna engleski, pratite razvoj događaja na https://sites.google.com/site/paramliar/
U Sloveniji je kad smo vec kod Slovenije nedavno u centralnoj tv emisiji u 20h navecr objavljen prilog od punih 10 minuta o ovoj temi, tako da očito nije istina da se sve zataškalo. Što se tiče suradnje sa policijom iz prve ruke tvrdim da ona i dalje traje jer sam i sam uključen u istražni proces.
istina

#119

2011-11-25 15:47

...Pa falseswamiji, kad tako puno znaš zašto ne znaš to, da je ta emisija u Sloveniji otvorila oči svima kojima su dotad pratili ove perverzne naslove u medijima i da su te žene navodno u toj emisiji izgubile svoj umetnički dojam pošto su pričale diktat kojeg smo svi koji to pratimo i več na pamet naučili ali je i lako dokazljiv, da je to sve laž i nema u tome ni malo dokaza ni istine...Novinari su na početku obuhvatili ideju pošto jim se svidjela zbog porasta gledanosti,napravili su reportažu kakvu su djevojke i ostali manipulanti želeli,...ali nisu proverivali tvrdnje tih devojaka niti su načinili osnovne korake koje bi mogao napravati svak novinar pre nego što pusti emisiju u javnost!U toj emisiji počinjen je i pravno kaznivi čin,da je djevojka koja je pričala priču osobe Nike zašutjela pravi svoj identitet A.K,a je i dalje lagala pred celom Slovenijom i predstavljala se kao ona,lagala i o mnogočemu što je lako dokazljivo(o cjeloj delatnosti joga društva,o odnosu između Guruja i Učenika,o tome kakve su navike i zapovjedavanje guruja,...a svi koji situaciju znamo iz prve ruke znali smo, da su to velike izmišljotine ,da bi se oblatilo društvo i osobu Swamidjija M. Nadalje A.K. poznata i kao Koliber iz Slovenskog foruma,predstavljala se kao da je ona ta koja je to doživjela (a nije bila nikad zlostavljena ,to je još iste godine sama tvrdila),pretvarala se da ima kčerku,zastrašivala ljude o tome kako sve moraš sljediti Guruja,...a nije bila čak ni jednom u Indiji... A,ona druga osoba iz reportaže koja u svakoj zemlji izmišlja drugo ime kao (Angela iz A.)...tako da izgleda kao, da jih ima više,neko vreme provodila je u Jadanu gde je imala dučan sa kojim se želela okoriščavati,pa pošto je u tome uhvačena i sprečena od swamidjija okupila se sa ovim ostalim modolom od djevojke pa tera svoju osvetu skupa sa ostalima koji imaju svaki svoje osobne zamere i motivaciju za to. Tako da, falseswamidji zaboravio si ispričati preostanak priče,...da su se i neutralni ljudi koji su gledali emisiju a znaju bar koju blisku osobu iz joge zapitali kako to ,da su pred cjelim svetom te žene pričale tako debele laži !? Pitanje je u velikim brojkama stigo u sedam dana i do uredništva emisije ,koja se mogla u sledečoj emisiji javno svima gledateljima izviniti zbog neprofesionalnog rada i objavljivanja nepotvrđenim,nedokazanim i neistinitim pričama ovih lažljivica koje kao što znate glume svuda gde stignu neku žrtvu jel jim je to najjači adut i bingo pogodak! A evo vam i link iz emisije i ako stanete na br.54:31 (skoro na samom kraju ),možete čuti i javno izvinjeje novinara i objašnjeje ...Ako ne razumete slovensko može vam ko i prevesti tekst gdje su jasni i glasno u javnost novinari saopštili,da su to laži i od koga te kako...

http://tvslo.si/predvajaj/tednik/ava2.118653797/

Na policijsku stanicu su otišli i ljudi koji dobro znaju,da te žene lažu i ostavili tamo dokaze o njima...Tako ,da jim u Sloveniji niko više ne vjeruje niti jih šmirglja u 5%...
Tako,da ljudi na kraju krajeva treba se staviti tačka ovim zlonamernim osvetama i zapamtiti,da u civiliziranom svetu ne možeš obtužiti nekoga bez dokaza samo zato što ti se ne sviđa ili je u nekoj drugoj religiji...A ta Swamidji nikad ne djeluje protiv nikoga iz katoličke crkve ili protiv koje druge religije...Baš on je taj koji uvjek naglašava,da je Bog za sve ljude jedan,da ne pravimo razlike između Isusa,Krišne,Bude ili Šive,..da je to samo različito poimenovanje za istog Boga,koji čuva sva biča na svetu pojednako...Znači li sada ovo rušenje največe sloge među religijama ili ljudima,bičima,...da nam svim skupa netko želi rat??? Treba se dobro paziti onih koje ruše težko ustvaren mir i složnost između bičima sa nedokazanim i neistinitim djelovanjem!

Gost

#120

2011-11-28 22:03

trebate jos puno nauciti o zivotu,tu gdje jeste,da bi razumjeli onoga u kojeg vjerujete.vi zapravo nemate nista protiv swamijija.vi imate protiv sebe...suludo je sudjelovati u ovakvim raspravama,jadno je citati takvu vrstu izrazavanja prema bilo komu i to otvara tugu.cijeli svijet tone u mrak,najpostovaniji ljudi najveci su prevaranti a u sva vremena proganjani su samo oni koji su pokusali donijeti malo svjtla...njihova imena nisu vazna,ona se zlorabe a njihova ucenja ne razumiju,jer da je drugacije ove stranice ne bi postojale,ovakve rijeci nebi se izgovarale,ne bi se usporedivalo,svojatalo,iskrivljivalo...istina se uvijek i zauvijek sama otkrivala...istinu ne treba braniti,ne treba ju rastezati ni privatizirati.svijet je takav da je oduvijek bilo vrlo bijesnih ljudi i njima trba drame i rata i onih prestrasenih koji neznaju kome vjerovati pa se priklanjaju tzv.vodama,bilo koje vrste bilo gdje,neznaju da je jedina istina,ne u izvanjskim prezentima vec u nasim srcima i svaki od nas treba se upitati sta znace takve potjere,takvo trazenje pravde a pojima nemamo tko je krivac i zasto,tko je zapravo taj swamiji kojeg sudimo bez dokaza i njegovim ucenicima,cijeloj jogi,svemu sta ne razumijemo samo zelimo da se maknu...dok ne naide nova roba za nase osude i progone.svijet tone u tamu,a mi tjeramo vjetrove umjesto da dajemo ljubav da iscjeljujemo rane ovog svijete.ne znamo nista,ne znamo ni tko smo niti kamo cemo otici,ne znamo nista o sebi i drugima dopustamo da nam govore sta je pravo a sta je krivo.treba izaci sa ovakvih stranica,nije dostojno covijeka ovakva mrznja i iskljucivost.budite svijetlo a ne tama ovog svijeta,kako nas je isus,nas ucitelj ucio.

Ovaj post je uklonjen od strane svog pisca (Prikaži detalje)

2011-12-01 09:31



Gost

#122

2011-12-07 15:48

FUJ BLJUC STARI PREDATOR NEKA MU NOVOGODIŠNJA CESTITKA BUDE KLONI SE HRVATSKOG NARODA I SVEGA ŠTO SU LOPOVLUKOM I KRAĐOM PROTIV BOGA NA NEBU ABRAHAMOVOG IZAKOVOG I JAKOVOG STVORIO NA GRBAČI OVOG NARODA HRVATSKE I ODNIO U INDIJU GDJE ZLOSTAVLJAŠ JADNE ZENE, DJEVOJKE A TVOJ NAROD DRŽIŠ PRLJAV I SMRDLJIV DA MI TI ROBOVALI I ČUVALI KRAVE KOJE SI DOBIO LAŽIMA I PREVARAMA FUJ STARI PREDATORU KAKO SI SKOČIO IZ PRLJAVIH NOGU U BEĆKE CIPELE TAKO ĆEŠ SE I VRATITI U TVOJE STARO GNJEZDO ODKLE DOLAZIŠ I TREBAŠ AKO JE BOŽJA PRAVDA PLATITI SVE TVOJE GRIJEHE KOJE SI POČINIO PROTIV SVIH OVIH LJUDI U HVATSKOJ MANJE VIŠE ZNANIH ALI ĆE SE ČUTI

Gost

#123 Re: DRAGA BRAĆO I SESTRE U KRISTU DOLAZI NAJLJEPŠI BLAGDAN GODINE BOŽIĆ

2011-12-07 16:00

#1 

 

: -  

 

any

#124 Re: DOLAZI NAM NAJLJEPŠE DOBA GODINE BOŽIĆ DRAGA BRAĆO I SESTRE

2011-12-07 16:22

#1: -  MOLIMO SE !!!!MOLIMO SE MOLIMO SE!!!! NAŠEM BOGU ABRAHAMA IZAKA I JAKOVA, NE ZABORAVIMO NAŠE DJEDOVE I KORIJENJE, A OVE I OVAKVE MOĆNIKE NOVCA I MOĆI U TURISTIČKIM POSLANJIMA ( SEX ZLOSTAVLJAĆA), PO GRBAČAMA NEDUZNOG I NAIVNOG NARODA ,  OSTAVIMO IH NJIHOVIM BOGOVIMA I VJEROVANJIMA

BOG DAJE , BOG  ODUZIMA , MI VJERUJMO NAŠEM BOGU I NJEGOVOJ RIJEČI BIBLIJI TAMO SVE JASNO PIŠE PA BRAĆO SVI KOJI POZNATE BIBLIJU I ČINJENICE OVOG ŠTO SE DOGAĐA ZAKLJUČITE 2+2 JEDNAKO 4 jasno kao dan  

SVATKO STVORENJE IMA PRAVO NA SLOBODU vjerovanja u što hoće, do trenutka dok drugi iz sebičnih razloga kao ovaj XY abuseri ne uzme sam sebi pravo nad drugim čovjekom vidljivo i nevidljivo manipulira, i mislim da je cijela hajka na njega upravo zato - kad bi držao svoje prste dalje od ljudi koji su ga napustili ili ga masovno napuštaju , i nebi ih duhovno iskorištavao i proganjao , pa čak i zlostavljao kako neke, nebi bio toliko blaćen niti popularan po zlu ali kakva akcija takva reakcija BOG NAŠ VIDI I PROVIĐA AMEN   Ono što je nama Isus krštenjem svetost nije vrijedno ni spomena ovakvih   


Gost

#125

2011-12-12 14:24

BRAVO BRAVO BRAVO VAN S TIM OČISTIMO HRVATSKU OD TUĐIH BOGOVA POSEBNO OVOG KULTA LIČNOSTI KOJI NEMA VEZE S BOGOM OSIM JEDINIM BOGOM NOVCEM DOBRO JE UNOVČIO SVOJU SIROTINJU U DUŠI