sex abuse swamiji in YIDL his brother drugs abuse no more rockrol

Ovaj post je uklonjen od strane administratora stranice (Prikaži detalje)

2014-04-12 00:46


fs

#177 mojim bivšim prijateljima iz Sistema

2014-05-07 15:37


prenesno se forum.hr , tema duhovnost / vazni update joga u svk zivotu sex skandal:

korisnik Lovespace:

"Jako mi je drago da se ponovno pokrenula ova tema. Sramna je šutnja mnogih iz Sistema YILD koji znaju i osjećaju da je istina sve što cure svjedoče, ali i dalje ostaju uz Swampijijeve skute, ali evo malo po malo ljudi shvataju..prihvataju...i odlaze!!
Oni koji su ostali u Sistemu-tu su uglavnom iz vlastitih interesa-jer zarađuju sa logom YIDL, a mnogi zbog samoljublja i osjećaja posebnosti, te zaboga kako drugima da priznaš da si bio u zabludi sve ove godine, a mnogo od njih ti osobno uveo u Sistem ..
Istupila sam ravno prije tri godine javno iz Sistema napisavši pismo svima u svom Centru YIDL -i to odmah nakon sto sam se uvjerila u vjerodostojnost svedočenja ovih cura. Napisala sam im svoje obrazloženje i pozvala ih da sami utvrde šta je istina, a šta laž.
Dobila sam pozive pune prijetnji, mržnje i napade. Svi "prijatelji" iz Sistema su me prosto prekrižili zbog mog stava i istupanja iz Sistema. U početku razotkrivanja ove afere je i meni bio šok i nevjerica, plač, suze i neprihvatanje,nevjerovanje...trebalo mi je vremena da se prisaberem, a onda hrabrosti da priznam prvo sebi da je moj Guru kuplerguru! A te zlostavljanje cure -ma zašto bi bilo ko pričao takve priče o sebi da nisu istina. Ko se to voli valjati u takvom odvratnom blatu ako nije poprilično bolestan? Ni jedna od ovih cura od mi nije djelovala luda kako su to ovi iz Sistema nastojali prikazati, sakriti... Naprotiv, sve su to pametne cure koje su se probudile iz vlastitog horora.
Sad negdje svaka za sebe ližu svoje rane -svaka na svoj način. Neke glasno, neke tiho, neke se bore za istinu....Od srca im želim da što brže isplivaju na svjetlo i da nađu svoj put ljubavi.
Swampiji je definitivno jedna moralna nula, sociopat i manipulator, lažov i kukavica, a oni koji su i dalje sa njim nisu mnogo bolji od njega. Zahvaljujem se posebno ovim hrabrim slovenkama koje su javno istupile iz Sistema, a posebno Maši koja je još jednom posvjedočila pored kakvog monsturma smo se čistog srca okupljali, kome smo dali svoje poverenje i ljubav ... Bili smo zavedeni, prevareni, izmanipulirani...ali vrijeme liječi sve. Ostajte u ljubavi...

________________________________________
hvala i vama Mislim i Hepi..Sama tema me natjerala da se prvi put uopće i javim na nekom forumu. Ljudi koji nisu bili u Sistemu mogu mnogo toga da nagađaju i teoretiziraju, ponekad i pogode, ponekad sasvim fulaju suštinu-neka mi oproste, ali mi oni "bivši "iz Sistema zaista i znamo kako smo se osjećali i kroz šta smo prolazili-od početka do kraja.
U meni je ljubav u srcu prema svim ljudima, moje molitve su za sve dobre ljude ovoga svijeta, samilost prema životinjama..Slične emocije sam prepoznavala u velikom broju ljudi koji su se okupljali oko Swampijija. Gledala sam ih iz svoje "pećine" i u njima vidjela samo ljubav i ljepotu. Gledala sam zapravo svoje lice u ogledalu.
Bilo ih je jako veliki broj-ti tragaoca koji su tragali za najsvjetlijim i najplemenitijm svjetlom, sa željom da i oni dodatno pročiste svoje svjetlo, da pronađu najdublju istinu u sebi. Joga i meditacija, te "satsanzi" su trebali biti alati u svemu tome.
To vam je zaista moja priča i priča mnogih od nas sa početka..Swampiji se pojavio tu negdje i upiralo se prstom u njega kao u nekoga kome se treba obraćati kao vrhovnom stvorenju. Taj prst koji je upirao u njega i "dresirao" me bio je moj joga instruktor na početku, a kasnije i more tih uprtih okica u Swampijija. Mislila sam nešto kao : svi ovi krasni ljudi prihvataju Swampijija kao sveca, vide u njemu svjetlost i istinu-pa je vjerovatno to -to!
Jedni smo druge zapravo hipnotizirali i zavodili na tom putu obožavanja lažnog sveca. Sama sam svjesna kako sam i ja svojom pričom uvukla bar 10 ljudi u Sistem! Vjerovala sam da su moje riječi istina! Bila je to višestruka manipulacija. Swampiji se sam nastojao prikazati čistim i svetim i sve one ne tako lijepe stvari koje smo mogli da vidimo ili osjetimo smo odbacivali ili racionalizirali -u smislu-to je samo ispit za nas, mi smo učenici i mi pojma nemamo, on zna sve , sve vidi i sve zna...uči nas najbolje za nas.. Ako vidimo nešto loše u "Njemu", znači samo da smo mi loši.
Na isti način su i ove zlostavljane djevojke gledale na Debelog Narandžastog. Čak i kad su im se dešavale te situacije kad su bile zlostavljane-mislile su da im se dešava neka sveta inicijacija..i da čak i taj čin moraju prihvatiti kao čin milosti i ljubavi.
Hipnoza je bila tako jaka i kolektivna da gotovo da nije bilo izlaza za njih. Niko od njihovih prijatelja nije mogao da prihvati kao istinu njihova bojažljiva priznanja. I meni je Nika pokušavala reći da joj se nešto ružno dešava i to par godina prije outinga, a ja sam bila gluha na njen zapravo VAPAJ..i ne samo to-ja sam jedva čuvši njen pokušaj ispovijedanja na to laprdala kako je Debeli Narandžasti svetac i kako je njen glas predivan i kako "On" silno uživa u njenim bhajans..
U kasnijem razgovoru sa njom mi je rekla da je pjevala zapravo kao ona ranjena ptica, kad se trn zabio u njeno srce -znate li priču O.Wildea Sretni princ. Bože moj Nika..kakav je to prekrasan glas, žao mi je što si svoj talenat trošila na bhajans kojima si veličala i zapravo privlačila još više "učenika", a sigurno je i tebi nemjerljivo više žao. A onda kad je Nika istupila proglasili su je prostitutkom, šizofreničarkom, pričali da je imala incest sa djedom, da sve laže itd...Koje su to sve bljuvotine isplivale iz tih branitelja Sistema i Debelog Narandžastog.
Bila sam šokirana da uopće svi ti do juče fini i dragi ljudi imaju takav rječnik ..koja je to energija bila da ju se pljune i baci u blato. .....Svugdje oko nje su bili zidovi..i slične su priče i svih ostalih djevojaka.

Razumijem ih i razumijem zašto im je trebalo toliko dugo godina da iziđu sa istinom u javnost-dragi moji, pa ovdje su barem 3 od njih sa punim imenima i prezimenima, slikom i rječju !! Svaku od njih znam barem 5 godina sa seminara u Vepu, Strilkyju..itd..Bile su jako mirne, pametne i primjerene djevojke za sve -do trenutka kad su izišle na svjetlo sa ISTINOM!!!
Tačno je Hepi-ta demonska snaga u Swampijiju obuzela je i ljude oko njega. Prodali su svoje duše za novac i moć. Ostali su u masi mada nešto dobro zaudara, ali je toplo. Zbili su se i ne treba im svježi zrak. Prde i smrde skupa i jedu svoja govna pričajući i dalje jedne te iste laži jedni drugima samozavaravajući se da je sve cvijeće oko njih i med da im je svima na usnama..Ali ISTINU sigurno znaju i osjeća Bog koji je i u njima!! Njihove meditacije su pune sumnji, ako uopće mogu da meditiraju..Jadni su i kukavni.
Gledala sam kako su izlazili sa pokrivenim glavama kao prostitutke sa seminara gdje im je Angela upala sa TV ekipom. Pa to je toliko bijedan prizor bio da mi je došlo da povratim. Da sam ja bila kojim slučajem tamo kad je Angela upala sa TV ekipom i da sam sa apsolutnim povjerenjem u svog Gurua-ja bih sigurno izišla ne samo otkrivenog lica, nego i ponosita i uspravna..Gade mi se, zaista..Koji ste vi bijednici, vi koji ste ostali uz Debelog Naraqandžastog, a znate istinu..o čemu smo mi to razgovarali sve one godine ..istina, ljubav, samilost-gdje je sad sve to otišlo? Koji su sad vaši ideali, čemu se i kome klanjate? Laži, manipulaciji, zločinu! Optužujem vas za zločin saučesništva u onome što je Swampiji radio i možda još uvijek radi.Za sve dobro što radi-i za sve zlo koje radi !! Krivi ste jer ga podržavate a znate ko je i šta je radio i što još ljudi uvlačite u taj odvratni Sistem!! Djevojke koje će biti izmanipulirani, a možda i zlostavljane!( mada sam čula da je bilo i momaka u igri...) Prikazaćete im lažnu sliku ljubavi, svetosti-jer želite da imate još saučesnika....Što vas je više osjećate se jači, ali svjesni ste i da su najbolji od vas istupili!! Ljudi kao jedan pokojni Čići i Anubavi koji su bili inicirani u sanjasu!! Možda ste i njima nešto kačili-Čići se oženio pod stare dane? Pa šta-ljubav je u pitanju bila! Ljudi koji su po 30 -20-15-11 godina bili uz Swampijija-otišli su!! Pričajte sebi da ste ona najkrupnija zrna koja ostaju netaknuta jer se nalaze uz središte mlina koji melje sve i pretvara u prah, mis ostali koji smo "otpali" smo nebitni i trebali smo otpasti? hahaha.. Pa smiješni ste mi..jadne kukavice, bijednici..Nadam se da ćete jednoga dana i vi progledati, a ako i ne progledate-vaša karma, što bi rekli vašim rječima! Ostajte u ljubavi"

Ovaj post je uklonjen od strane administratora stranice (Prikaži detalje)

2014-05-07 18:34