sex abuse swamiji in YIDL his brother drugs abuse no more rockrol


Gost

#126 Re: O DRAGI MOJI HRVATI JOŠ NAM TREBA SAMO TAJ DEBELI NAPUHANI PAUN IZ YOGE DA NAM

2011-12-12 14:32

#125: -  

KROZ DUHOVNE MAGIJE I VJEŠTIČARENJA KOJE DONOSI SA SVOJOM KULTUROM I ISTOČNIM EGOIZMOM POTKRADA NOVČAN JADAN HRVATSKI NAROD PA VALJDA NEĆE OVA MLADA NOVA SNAGA NAŠE VLADE TO DOZVOLITI, JER DOBILI SU IZBORE  NA POVJERENJE SVIH NAŠIH GRAĐANA DA ĆE RAZVIJATI KULTURU I BLAGOSTANJE HRVATA, STOGA OVAJ PAUN SE NE UKLAPA U TAJ PROJEKT , NADAM SE DA ĆE NEKI ČLANOVI KOALICIJE KOJI USKO STOJE UZ BUDUĆEG PREMIJERA NEĆE PREVAGNUTI NJIHOVA MANTRA LAŽI I MEDITACIJE NA OVAJ LIK KOJEG PRIVLAČI  U HRVATSKU ZBOG POVODLJIVIH I NAIVNIH LJUDI, OVAJ SE PAUN TREBA U GLAVI SLOŽITI DA LJUDI U HRVATSKOJ UMAGU I DRUGIM GRADOVIMA ZNAJU TKO JE ON I ŠTO ČINI PO SVIJETU LJUDSKIM DUŠAMA S KOJIM CILJEM I KOJIM RAZLOGOM, ŠTO PRIJE PRESTANE PROGONITI LJUDE I NJIHOVU LJUDSKU SLOBODU U BOGU TO ĆE PRIJE OTPLATITI SVOJE TEŠKE DUGOVE PREMA BOGU

mARIO


Gost

#127 Re: Dragi Hrvati u Kristu nadamo se nova Vlada kukuriku NEĆE DOPUSTITI SEX SWAMI ABUSE YIDL

2011-12-12 14:42

#1: -  

  DA NAM ODNOSI NOVCE IZ ZEMLJE HRV ATSKE PREKO YOGA UDRUGA IZA KOJE STOJI 1 LJUDSKI BOS NAKARADNOG HINDUIZMA, POKONDIRENA TIKVA   , KOJEM JE JEDINO POSLANJE U EVROPU I SVIJET UČENJE LJUDI KAKO KRASTI MEĐU SOBOM I KAKO MEĐUSOBNO PROTIV BOGA POD NJEGOVOM PALICOM ROBOVATI ZA TO TI DA MANTRU I MEDITACIJU NA NJEGOV LIK NADAMO SE DANEĆE ČAČIĆ I OSTALI KOJI IMAJU U VLADI MANTRE MEDITIRATI DA NOVAC JOŠ VIŠE IZLAZI IZ HRVATSKE A OVOG PAUNA NAGRAĐUJU ZVJEZDOM DANICOM

SRETAN BOZIĆ I USPJESNA NOVA GODINA 


Gost

#128 Drizenco

2011-12-13 16:46

Swamiji i Sai Baba su u Indiji pohađali istu večernju školu: "Kako bludničiiti nad Sljedbenicima".

mel grga

#129 Re:

2011-12-19 11:59

#1: -

ako je istina o tome sto pisete,pa nije li zena, tog buntovnika bez dokaza, sluzila swamijija godinama

pa zar se nebi postavilo pitanje:nije ti ta tvoja zena... ljubomoran si covjece

mel grga

#130 Re: Re: Dragi Hrvati u Kristu nadamo se nova Vlada kukuriku NEĆE DOPUSTITI SEX SWAMI ABUSE YIDL

2011-12-19 12:00

m

#131 Re: Drizenco

2011-12-19 12:01

#128: - Drizenco

bas ste seljacine i picke srpske

 

m

#132 Re: Drizenco

2011-12-19 12:02

#128: - Drizenco

ti si to vidio

m

#133 Re: Re: O DRAGI MOJI HRVATI JOŠ NAM TREBA SAMO TAJ DEBELI NAPUHANI PAUN IZ YOGE DA NAM

2011-12-19 12:04

ap

#134 Re:

2011-12-19 12:10

#2: -

crkva je ubila isusa,palili su knjige inkvizicija siluju djecu

pa gdje je tu taj bog

ap

#135

2011-12-19 12:17

koje gluposti i sto imate od toga sve je isto samo vi u svojo glavi imate glupe filmove
ljubomorni tip putem medija moze pokrenuti lavinu i sam poginuti u njoj nema svrhe pisati
jer se nista nije promijenilo
ap

#136 Re: Re: Dragi Hrvati u Kristu nadamo se nova Vlada kukuriku NEĆE DOPUSTITI SEX SWAMI ABUSE YIDL

2011-12-19 12:19

Ovaj post je uklonjen od strane svog pisca (Prikaži detalje)

2011-12-21 13:59


Ovaj post je uklonjen od strane svog pisca (Prikaži detalje)

2012-01-18 14:10



Gost

#139

2012-01-20 17:59

nemogu vjerovati da se to događa u Hrvatskoj sa mladim ljudima a taj stari Indijski turista dolazi ovamo ubirati novce na našem trudu i još nam se smije vjerojatno kako smo glupi
nadam se da će biti tko se zadnji smije najslađe se smije

Gost

#140

2012-01-20 18:42

Predlažem novinarima, policiji, poreznoj da se prime ozbiljnog posla u novom sastavu i da ove udruge tog mahasmarananda kako se već zove taj Indijski lopov ljudi i javnih dobara Hrvatske koji se ovdje utaborio kao da dolazi u Indiju u koju je odnio stotine milijuna eurića u ovih 30 godina Evropljanima iz đepa kao nešto normalno,,, a znamo tko živi na ovakav način PARAZITI ,na grbači steta je za narod i državu. Ovaj prije svega niti je svećenik,NITI JE VATIKAN , NITI JE EVROPSKA KULTURA, NITI JE KRŠĆANSTVO, NITI JE ČAK ONO ŠTO RADI OSIM UBIRANJA NOVCA, HINDUIZAM VEČ NAKADARA, KOLIKO TREBA DOK POBERE NOVAC., niti ima udurgu hinduista, a vlasništva po Hrvatskoj i evropi ima više nego Hrvati, to treba reći svim penzionerima, koji su radi 35 godina, treba reći Hrvatskom narodu neka on kaže što s OAKVIMA KOJI NISU NI HRVATI jer ovaj živi hodajući LOPOV I lažac, pa ćak i ima razlike od ostalih yoga sustava gdje nećete ćuti da se ljudi buNe , niti da ih netko vodi u krevet i sex napastvuje, je sex napastvovanje može biti financijsko iskorištavanje, krađa duhovna ,psihička i moralna, u svim oblicima , I TO JE NORMALNO ZA OVOG LOPOVA JER POZNATO JE DA OVI GURUI NEMAJU SAVJESTI ZIVE NA TUĐOJ KAO AMEBE zar su naše institucije pa i ova nova vlast slijepe , zar nemože premijer reči izvoli stari pederu, nemožeš ga drugačije osloviti , to sto on misli i predstavlja se za sveca , a vodei cure na oralni sex u svojoj bijeloj kući, neka podmiri"SVETAC" sve raučne našeg naroda, motiku u ruke u svojoj indiji neka si kopa za zivjeti do je ziv, u ime svega narode koje je pokrao i zlostavljao , udruge koje slave indijske praznike sa vježbačima kao ova u Ilici u zg PO HRVATSKOJ GDJE IMA UDRUGE YOGE, ŠTO TO ZNAČI ????trebaju osnovati hinduističku zajednicu a ne da narod malo ga vrbuju na vježbe, da im uzmu 300 debelih kuna malo pričaju Nakaradno o tuđoj duhovnosti dok stari beg ne dođe po ubranik danak, ma tko još to može popiti, Stari lopov i grabežljivač koji uči protiv požude, vjerojatno zato što ti je on posise da bi mogao krasti, a ovi papani po udrugama koji 20 godina vode vježbe , izgubili posao, obitelj zbog ovog starog koji ih je zbog svog osobnog kulnog egističnog lopovlukuka zaveo i obečao maglu, Ove novce daje ne indijskog gladnoj djeci nego za izgradnju najevećeg om na svijetu u svoj privatnom gradu oderao ove jadne , naivne Evropljane, tko njega JJJJ----i njegov spomenik neka mu ga Indijci grade,i oporezuju a ne naše naivne siromašne, radišne ruke Hrvatske,
Vjerujemo da će nas nadobudni , mladi premijer , koji je radišan, razumijeti sto ovaj peder radi po Hrvatskoj sa ionako zaluđenim i siromašnim narodom. , a i starih partizana koji su otišli sa direktne vlasti., koje su ga nagrađivali zvjezdom danicom ma da mi je znati što je peder učionio osim na lažima stećen novac odnio u Indiju,, iz Hrvatske , zavrijedio Hrvatsko ordenje jeli to pak znaju naši Hrvatski branitelji koji su krv prolili za Hrvatsku slobodu da bi je ovakvi Uljezi Iskorištavali. Hrvatska je kršćanska zemlja i zna se gdje je hram svećenstva u crkvi, njegova crkva za nakaradni hinduizma " a kao joga je univerzalna disciplina" ispod tepiha slave i lupaju po udruga razne hinduističke svece , šiva,,,,,mahhha,,,jeli to religija ili smo mi budale....i naša SVETA katolička crkva bi trebala reagirati na ovakve lopove NADAM SE DA ĆE OVE CURE NAPASTOVANE IMATI SVOJU ZADOVOLJŠTINU I VIDJETI OVOG STAROG NA KONCU DA PLAĆA SVOJ CEH FUJ SMEĆE STARO..............NEMAM RIJEČI KAD OVO SVE ČITAM I ČUJEM ,,,,,,, OVO JE ZLO KOJE TREBA VANNNNNN

Gost

#141 Re: YIDL SEKSUALNI ZLOSTAVLJAČ I U HRVATSKOJ PRIKAZUJE SE POD BOGOM GURUOM DA BI MOGAO ODUZIMATI ST

2012-01-21 00:51

nikica

#142 SVJETSKE KATASTROFE I ZAGAĐIVAČI U SVIJETU NISU NIŠTA NASPRAM OVE INSTALIRANE FINANCIJSKE AMEBE

2012-01-21 01:28

OVAJ GURU YIDL JE 8 SVJETSKA KATASTROFA, ZA NAIVNE BUDALE , I ONE KOJI NASJEDAJU NA OVAKVE ŠUPČINE , SVI MISLIMO DA SMO BOGOVI DOK NAS NETKO NE SKRATI PA I ON IMA SVOG SKRATITELJA, KAD TAD, I TO ĆEMO USKORO DOZIVJETI BEZ BRIGE NETKO ĆE SE NAČI TKO ĆE OVOJ TRAKAVICI POGLEDATI U OČI I NOVČANIK SAVJESTI, OD KOJE SU OVAKVI CJEPLJENI. SAVJEST U NJIHOVOJ KULTURI I POSLANJU NE POSTOJI. SVATKO OD NAS SI JE IZGRAĐUJE A ON SI PRISKRBI U ČOPORU KOJI VUĆE ZA SEBE JOŠ ONO MALO SLJEPACA ZASLJEPLJENIH OD NJEGA ,,,NIŠTA NIJE VJEČNO, SVE JE PROLAZNO PA I ON
E MOJI HRVATI KOME VI DAJETE NOVCE A KUKATE DA NEMATE
Niko

Gost

#143 e pa guske u magli koje slijede ovog gurua joge u svakodnevnom život zaista misle da je on ono

2012-01-21 03:23

za što se predstavlja
Problem je u tome da ga sad gledaš jer mu treba lova, da mu ne treba lova nitko ga nebi ni vidio ni čuo kao one njegove narančaste pajdaše po Indiji, ima ih posvuda kao napolitanke , tamo u Indiji kao i ovog iz joge nitko ne šljivi, oni su kao naši slobodni umjetnici, koji vječno hodaju bosi i prašnjavi, po Indiji, napušeni, telefoniraju na mob kojeg su negdje zdipili kupaju se u gangi gdje 85 miliona indijaca istoga tjedna vrši nuzdu i kažu kupaju se u "svetosti", e pa brate Hrvate, imaš u Hrvatskoj velike deponije pune smeća, imaš i uz more kanalizacije koja pušta u more, trošiti za ovog kicoša-pauna iz gospođe ministarke ravno je onom koji je jahao na svom magarcu i pita gdje je njegov magarac. Otvorite narode oči,volite svoju kulturu, svoju vjeru, svoje ideale, pitajte se što bi ovaj radio da ne drži ovaj čopor sljepaca zbog love i besplatne služinčadi, koji idu za njim kao sluđeni, e pa došlo je vrijeme Miki moj da on hrabro kao vođa neidintificiranog čopora istupi ako je hrabar SAM , a ne da se krije iza čopora, znamo tko se krije iza čopora,,,,ma kod koga on može još proći ???? jedino kroz ključanicu ili ti mozda na metli, ja se pitam?? oni jadnici sluđeni nemaju više posla, nemaju više doma, nemaju više prijatelja, koliko ih je taj jadan jedan čovjek tamo svezao kao vlastito crno roblje, oni nisu još boje čokolade za kuhanje kao on ,ali za njega sljakaju ko crnci, ali je zato on je sve bjelji, od nerada, kao da je rođen u Beču, ma da ga vidite kad je bio mlad "što je muškarac bez brkova" a selo odakle dolazi mu je kao iz onog ciganskog filma sa Batom Živojinovićem ,,kad ulazi u selo kao kicoš na traktoru okićenom kao u las vegasu pomješane boje , nabacane tkanine, sve se lašti, toga ima na tone , latice se bacaju po cesti, a traktor prolazi a on na njemu,ulazi faca SVETAC nakon što je pokrao pola svijeta vratio se ŠIme u svoju rodnu deželu Indiju koja Amerika , Bacaju latice ruža po cesti ,a nemaju što jesti i onda pričamo da ne stuju kultove,i lažne idole, a ovdje u Hrvatskoj platim jednu ružu za poklon 25 kn, idem je kupiti u Indiju naplate mi 200 kn i još si zadrže bakšiš i ova nam budala dođe ovdje prodavati svetost i svoju kulturu , najbolji mu je njegov cirkuski sator, kad sve ove beduine od guski u magli strpa u sator kao kad dodje cirkus moira orfej u Hrvatsku , najviše se vesele djeca , a kad razapne sator , roditelji sa djecom se razbježe, počeli su sklanjati djecu da ih sveti cigić nebi ukrao i odnio u Indiju. Njegove trikove je već i onaj svjetski poznati mađioničar daleko premašio, ovaj Guru iz yoge iz svakodnevnog života postao je guru iz filma vještice iz eastwooka, a njegove guske u magli posebno u Hrvatskoj račun bez pokrića,
oni iz drugih zemalja Evrope bar pišu, slikaju, stavljaju na youtube svaki njegov mig , e brate Hrvate kad mu Njemac i Austrijanac stane na žulj pa mu naplate 30 godina izrabljivanja pa da vidiš tada će se moći naćim pohvaliti . šakice jadnika, iza kojih se krije i vuče za sobom iz nužde jer da ostane sam može se objesiti na prvo stablo manga u Indiji. TO SE U PSIHOLOGIJI ZOVE EGZISTENCIJALNA međuovisnost , kaže stara poslovica biti ćeš mu jedno vrijeme plijenom ali će zato on propasti,e pa brate Hrvate, pišite, slikajte, šaljite i vi na youtube, nemožete ni zamisliti kako je važno pisati istinu, vlastite akcije imaju i svoju reakciju, to je i on po seminarima ponavljao , i debelo naplaćivao , njegov se kotač Sreće okrenuo u krivom smjeru, sada ima i njegova taština do nebe priliku ogledati se, brate Hrvate i njegova će se koža stanjiti od pisanja, takve zakači najmizernija sitnica kojom prokockaju svoj ljudski obraz u javnosti i onda može stvarno uvježbati ove svoje sljedbenike u cirkuske akrobate, klaunove, jahače konja, dresere životinja,i one indijske zmije koje iz košare plešu uz frulicu,,,kad ga naša braća Hrvati uhapse ili možda neka pametnija i brža vlast od Hrvatske koja drži do svoje zemlje, i on će svirati u frulicu. Živi bili pa vidjeli - Cirkuskom kalunu guru iz yoge u svakodnevnom životu i njegovim otupljenim i ispranim satelitima je budućnost kristalno cista i jasna , uvijek ostaje šator i cirkus kao opcija, to mu zanimanje pristaje kao saliveno, ima facu od cirkuskog klauna gleda te u oči i laže misleći da ti piješ, priča isprazne gluposti , niste još vidjeli ovakvog cirkuskom klauna koji se prozvao duhovnim učiteljem a da mu je duh suh kao barut , mozak isprav kao vrani, a duhovnost nonsens koji se pretvorio u biznis i financije i malverzaciju,
i organizacijske probleme u koje se ovaj cirkuski klaun uvalio, Blago našim svecima kad odozgo gledaju ovog cirkusanta, i ne vjeruju što očima vide.
Nadamo se da naš sadašnji premijer i presjednik neće uzeti njegovu mantru i meditirati na ovog cirkuskog lika iz filma "ko to tamo peva" , bolje im je da meditiraju na nekog komada biti ćemo sretniji i zadovoljni, i sa više para i čistoće u Hrvatskoj. A zrak neće više biti tako gust i težak kad ovaj u Hrvatskoj razapne šator, a oni naši sateliti rezerviraju salu u zagrebu u seratonu, kao da je stigao OBAMA , još poljepe plakate po ZG , vjerojatno bi se njegovi narančasti pajdaši u Indiji napušeni jako razveselili kad bi ovog oprano i namirisanog istog kao i oni vidjeli u hotel ŠERATON U ZGA , pitali bi se vjerojatno da oni nisu slučajno nešto pogriješili kod sebe, e ba brate Hrvate živi bili pa vidjeli THE AND SA HAPPY AND.om

Gost

#144 ma i ja sam imala ssličnu situaciju u kući

2012-01-27 20:39

ja sam se okrenula bogu, počela ići u crkvu , sama ispred velikog kriza Isusa,
plakala jer mi je brat počeo slijediti tog supka, i molila ga,
brat mi je počeo roditelje nagovarata, počeo tražiti novac od roditelja,
a nisam imala za marendu u školi, a njemu su davali za tog gurua, cijela obiteljj je počela biti otrovna, nakon godinu dana borbe i plača sve se završilo na dobro, počeo je i moj brat okretati ploču i uvidio da nešto tu smrdi. Svima preporučam da se obrate Isusu, jedino ih on može spasiti, on čuda čini u našim zivotima. Kad bi samo ljudi znali i obraćali mu se, nego bhježe u sekte, jogu ko ovog, punih ega, bahatosti, postaju kao oni. SUrovi, jer oni se moraju boriti i uništavati sve što im je na putu. Rađe bih umrla nego ovom ciganinu od gurua vjerovala
spasena

Gost

#145

2012-01-30 15:12

Članak 224.

(1) Tko s ciljem da sebi ili drugome pribavi protupravnu imovinsku korist dovede nekoga lažnim prikazivanjem ili prikrivanjem činjenica u zabludu ili ga održava u zabludi i time ga navede da na štetu svoje ili tuđe imovine nešto učini ili ne učini,

kaznit će se novčanom kaznom ili kaznom zatvora do tri godine.


Gost

#146 blago našoj vladi što to ne vidi i ne čuje

2012-02-09 01:19


ja sam na njegovo lažno prikazivanje duhovnosti popušio 120 eura u Zg za njegov seminar došao iz Osijeka, naslušao se njegovih organizacijskih floskula i priča za malu djecu, otišao tuplji nego što sam došao, i još si natovario za mojih 100 eura i tuđe gluposti gdje je tu pravda? tko koga laže, i tko prikriva činjenice? molim te lijepo? njega treba kazniti jer dolazi ovamo mrtav hladan i prodaje maglu ljudima da bi pridobio što više onih koji će sluđeni trčati za njim
pa reci koji članak postoji za prodavače fora za balavog đuru ali nakon što pare pobere..
Mario

#147 ima i ona još bolja prijateljelju MOŽEŠ KOLIKO HOĆEŠ ALI NE DOKLE HOČEŠ

2012-02-09 01:22


pa možda još koji članak netko pametan napiše gdje možemo vratiti izgubljeni novac,


Gost

#148 vjerojatno nije još nikome od velikih političara stao na žulj dobro on to

2012-02-09 01:29

zamantava sa mantrama , čuo sam najnoviju da su se neki njegovi pajdaši već počeli upisivati u hinuističku zajednicu , i plaćati za to članarinu unutar uddruga, vjerojatno je stari Indijski vidovnjak počeo graditi barikade da ga nebi dočekalo nespremnim.
I onda nam prodaje foru da joga nije hinduizam, pitam se ima li nekog pravnika koji može protumačiti to dali je moguće uzimati novac i učlanjivati se ako takvo što u Hrvatskoj ne postoji, postoje veleposlanstva ali za takve manjine valjda se treba pitati
naša vlast ili njih to ne briga.

ana-ra
Toni

#149 ma buraz ispisati će im se svi , ako se budu trebali upisivati u hinduističku zajednicu

2012-02-09 01:30

ostati će samo oni narančasti po Hrvatskoj njih ima 2


Gost

#150 ma ili sam ja budala ili ovaj ima toliku snagu laži

2012-02-09 01:38

da to vlasti ne vide i ne razumiju, ako ove udruge iz te joge svaku nedjelju navečer tamburaju razne hindu pjesme, sviraju, prizivaju duhove mantri u Ilici, pa jesam li ja budala ili su oni hinduisti , pa i vrijeme je već da se učlane i da ih vlast kontrolira, i broji oni ne prodaju kompjutere ni foto aparate iz kine ni Japana ,oni prodaju maglu za velike naše novce,pa onda neka se zna da su sekta, ili religijska zajednica koja državi treba namirivati sve račune i objašnjavati svaki svoj korak nismo mi u Indiji nego su oni U HRVATSKOJ
Ana-ra