sex abuse swamiji in YIDL his brother drugs abuse no more rockrol

marin

#151 Imaš ti pravo i ja sutra mogu osnovati neku udrugu Satelita

2012-02-09 01:56


i ubirati novce , tobože za sklad tijela i duha , i svatko bi mi dolazio na vježbe dok ima novaca , kao na fitnes ili na airobik, ali ovdje tako ne funkcionira, dobro se on utaborio Hrvatskim organizatorima na leđa, isprao mozak i ubacio svoje čipove kontrole, i oni su ti koji njemu pune njemu đepove, vrbuju građane, plakatiraju,pozivaju na hinduistička druženja jednom tjedno, i on kontrolira DUHOVNO i PSIHIČKI, ako imaš debeli novčanik ostačeš toliko dugo dok ti ga ne isprazni, a onda će se prebaciti na nove vježbače, i političare da mu stitie leđa podijelit koju mantru, i tako u nedogled , vježbači odlaze i uvijek dolaze novi, naravno usput prime i mantru,,, kad bi zbrojili sve koji su vježbali njegovu jogu bilo bi ih poprilično u Hrvatskoj, ali koliko ih je ostalo samo one koje je on debelo zabetonirao strahom i prijetnjama , a ovi nisu ni svjesni. Ja bio u Ilici, prije nekoliko godina kad je bio organizacijski sastanak kad je skot došao iz Indije , svi su trčali euforični oko njega , ne iz ljubavi, toga tamo nema, iz straha što ćeš ih pitati? koliko vježbača ima , zašto odlaze? krivicu im pripisuje u Savezu kao da je njihova vlastiti , to nije više posao to je robovanje. E moja draga nije ti to tako kako ovi naši zamišljaju , on je opasan manipulator financijski
gdje je tu članak zakona. Ali najbolje je od svega kad ljudi dođu jer vide plakat, donesu poklon jer to tako moraju a on na drugom seminaru u nekom drugom gradu moj poklon proda , Uzmi na seminaru 500 ljudi min x 400 poklona ima i onih bez obzira na pritiske saveza koji nemaju, cijenu odredi on, i bog te veseli, mozda i ti koji čitaš ovu priču naletiš negdje i kupiš svoj poklon koji je "svetac" koji se sex probudio ,svojim rukama blagoslovio,
Mare

#152 Re:joga i njen guru seksualni izrabljivač i psihički tlačitelj , to je prava riječ

2012-02-09 04:00

#25: -  

 za ovu Indijsku dugobradu i obraslu facu,

Šime

#153 Re: Re:joga i njen guru seksualni izrabljivač i psihički tlačitelj , to je prava riječ

2012-02-09 04:03

#152: Mare - Re:joga i njen guru seksualni izrabljivač i psihički tlačitelj , to je prava riječ  

 Tko se boji vuka još? Ovaj Dudek iz Indije samo nam je on trebao za Hrvatsku

Niko

#154 Re: Re: Re:joga i njen guru seksualni izrabljivač i psihički tlačitelj , to je prava riječ

2012-02-09 04:05

#153: Šime - Re: Re:joga i njen guru seksualni izrabljivač i psihički tlačitelj , to je prava riječ  

 E moj bili svitu , sve to dobro krene u jogi počinješ sa vježbačima a završiš sa jeb.............

Stipe

#155 Re: Re: Re: Re:joga i njen guru seksualni izrabljivač i psihički tlačitelj , to je prava riječ

2012-02-09 04:06

#154: Niko - Re: Re: Re:joga i njen guru seksualni izrabljivač i psihički tlačitelj , to je prava riječ  

 Dobro si buraz rekao počinju organizatori i instruktori JOGE U SVAKODNEVNOM ŽIVOTU  SA VJEŽBAČIMA A ZAVRŠe SA JEBAČIMA 

Ino

#156 Re: Re: Re: Re: Re:joga i njen guru seksualni izrabljivač i psihički tlačitelj , to je prava riječ

2012-02-09 04:08

#155: Stipe - Re: Re: Re: Re:joga i njen guru seksualni izrabljivač i psihički tlačitelj , to je prava riječ  

 DOBRO IM JE pastir krenua pazi sad i organizatore neće znati tko će koga,

Ino

#157 Re: Re: Re: Re: Re: Re:joga i njen guru seksualni izrabljivač i psihički tlačitelj , to je prava ri

2012-02-09 04:14

#156: Ino - Re: Re: Re: Re: Re:joga i njen guru seksualni izrabljivač i psihički tlačitelj , to je prava riječ  

 Blago se ga Hrvatskoj kad joj svatko ovaki može ući i izači , kao da je naš i domaći, a kad treba odgovarati naš odgovara a ovaj ide kući u Indiju. I tamo ima butigu sverca 300 na sat , kupuju Evropljani kao da daje đabe, i kad mu financijska policija dođe u kontrolu čini sve u butigi bižat  kao da počinje uzbuna, zabarikadira dućan pun prošvercane robe i kaže policiji da je tamo spavaća soba istražno-znanstvenog centra,, a to mu lipo ide i u Hrvatskoj, u Zagrebu u Ilici 500 m2 šufita u vlasništvu da mi je znati tko mu isplaćuje kredit ,? ? pa lipo isto tako u Čakovcu, Varazdinu, pa lito tako u Labinu, pa lipo tako u Vinkovcima pa lipo tako po svuda i stari masti brkove bez da radi ,,, a ovi Hrvati plaćaju njegove dugove i kredite,  

Šime

#158 A reci di ima još tako osim u jogi u Ilici da i ja idem nekom na grbaču

2012-02-09 04:15

Ovaj post je uklonjen od strane svog pisca (Prikaži detalje)

2012-02-09 13:18


Ovaj post je uklonjen od strane svog pisca (Prikaži detalje)

2012-02-09 14:17



Gost

#161

2012-02-17 16:06

Ključni znakovi koji upozoravaju na kult!

• Jedan vođa, karizmatik
• Instant prijatelji.
• Ako vam kažu sa kime se smijete a sa kime ne smijete družiti.
• Skrivaju svoj nauk.
• Ako kažu da su oni jedina istinska i prava grupa, pa da nema smisla ići u bilo koju drugu.
• Masovna okupljanja, umjesto da vam osobno objasne.
• Više se baziraju na osjetila i iskustva nego na logiku.
• Traženje novca za sljedeću razinu.
• Govoreći da morate plaćati jer inače nećete znati cijeniti ono što dobijete. Ovo je naravno, prilično blesav razlog jer mnogo ljudi zna cijeniti besplatne stvari.


Niti jedna legitimna grupa nema potrebu lagati ili vas obmanjivati o onome što je njezina praksa ili vjerovanje.

Članovi kultova se obično jako boje odbijati poslušnost i proturječiti svojim vođama na bilo koji način. Zdrave organizacije se ne boje otvoreno raspravljati o svojim problemima.

Pazite se grupa koje vam kažu sa kime se smijete viđati a sa kime ne.

Ukoliko vam kažu da ne čitate informacije koje kritiziraju grupu, tada je to znak kulta
Legitimne grupe se nemaju zašto bojati ukoliko njihovi članovi čitaju kritike upućene grupi.

Obvezni sastanci koji nikako da završe te obavljanje raznih zadaća su znak kulta.

Mnogo poznatijih kultova ne voli kad se njihovi članovi spajaju na internet upravo zato što ih je tako najlakše raskrinkati kroz upozorenja bivših članova, čitajući njihova iskustva itd.


Gost

#162 Re: Ja sam se družio sa nekima iz Istre koji vode u Labinu vježbe

2012-02-25 19:26

#161: -  

 to su vam jadni isprazni ljudi mora da su teške seljačine, kad su bez posla samo zato jer ovom cigu  samozvanom  Guru" rade , kupuju nekretnine, i plaćaju  njegov najam i sve kao da je to prava udruga civilnog društva koja donosi neku dobrobit građanima i civilnom društvu generalno. TO je religijska udruga i kao takva se mora voditi ne kao zdrav zivot. Jer nakon par godina njegove joge tvoj zivot postane bolestan od njegovih kontrola tvog zivota.  I ti ljudi ne mogu se oduprjeti nakon 20 g. nikako , oni su toliko duboko u tome, da vam se plače koliko još vjeruju nečemu čime ih zasljepljuje da bi ih držao u savezu i stovanju njegovog kultra. S oprtoštenjem tko njega Je.... tko je on da mene ili bilo koga nasilno drži ili što je još gore prijeti se reinkarnacijom i svakakvim pizdarijama njegova mračna hindu uma. Ali najbolesnije je to sto na seminarima govori o tome da joga nema veze sa kršćanstvom , a ovi jadni Istrani iz centralne istre nedjeljom idu u crkvu, drže do svoje vjere i religije, a onda dođe lopov i tim jadnim  ljudima puni umove reinkarncijom i svakojakim smećem , tko uopće njega pušta i dozvoljava da održava seminare  bez pokrića , ako je hinduistički seminar onda izvoli državo znati i dozvoliti, ali isto tako osnovati predhodno zajednicu. Pa da vidiš koliko njih će ostaviti svoje roditelje i braću   i korijene osim silom i prijetnjom. On je opasan manipulator zao, nasilan, njega vlast i policija moraju puštati u državu pod nadzorom i izlikom zašto dolazi,,,,? nesmije Hrvatska vlast čekati kao da se ništa  nije dogogilo kad je on već u ostalim zemljama evrope na crnim listama kao lažac i manipulator, ali i proganja zene, djevojke i bivše sljedbenike kao nešto normalno. Prosto je već gnjusno čitati i slušati o ovoj trakavici koja nema kraja malverzaciji i zlu, a da se pri tom ništa nije učinilo.    

Sramotno je i zalosno da je mlada zena i majka u Žminju odlazila na neke vježbe joge svojevremeno nakon ćega se potpuno okrenula od supruga mladi bračni par tek dobili dijete i cijeli zivot pred njima. eto što ti napravi ova  joga, nazivali je iz sekte tzv udruge , pozivali na vježbe, na seminare, na slavljenje raznih hidnu svečanosti po iznajmljnom asramu pitam vas ja , a takvih ima sigurno jako puno, dokle može taj zao lažac, namjeran i svjestan , ljude odvlačiti od njihovog ognjišta i obitelji zar to nije kriminal? javni kriminal. Ovome treba stati na kraj jer je Istra kao bogata i multikulturana regija potpuno protiv takvih sumnjivog morala i prošlosti poput ovog  i vjerujemo da će ovo i netko od državne vlasti pokrenuti i u Zupaniji istarskoj to pitanje. Istra ne treba ovakav sljam Istra je multikulturana regija, ali traži da se dignitet čovjeka Istarskog postuje, ako toga nema za ovakve mjesta nema.

Razočarani susjedi iz Zminja    iz Istre 

 


Gost

#163

2012-03-14 14:29

sekta

Gost

#164

2012-03-26 13:52


Gost

#165

2012-06-26 11:35

pogledajte ovu očajno  lošu foto-montažu ->

http://www.omashram.com/news/59-remembering-mataji

Dajte barem nađite nekog profesionalca da smekša ove oštre narančaste rubove. Kad već muljate napravite to kako valja

 

sramotno!


Gost

#166 Re: ma i ja sam imala ssličnu situaciju u kući

2012-06-26 19:49

#144: - ma i ja sam imala ssličnu situaciju u kući

..ja je još uvjek imam..dovode ljude u našu kuću..puna kuća luđaka u bijelim haljama koji meditiraju pod stablom u vrtu,tuširaju se sto puta na dan...upropastili mi obitelj sestru i oba roditelja...sve je propalo..uzimaju ti sve; auto,novac,nekretnine ja ne mogu ništa pre jaki su..jadan čovjek kome se to desi

aco

#167

2012-10-25 15:05

Ja znam da su učenici ovog gurua umrli
jedna bliska suradnica koja ga je pratila na putu prevoditeljica starija gospođa iz Slovačke nikad se nije vratila kuća poginula je i pojeo vuk magare, obitelj ostala bez nje.
Znam jednog mladića koji je započeo u Istri sa njegovom jogom prije više od 15 godina i kad je ovaj bio guru u Umagu dečko od 3o i nešto godina jednostavno umro nije se više probudio. Čuo sam za mnoge smrti njegovih sljedbenika i učenika ,,, može li netko na to odgovoriti i hoće li on koji nosi na duši božje ljude odgovorati ne samo pred bogom to mu je već zapisano, već pred ljudima ovdje za svoje nasilje i propast i uništenje koje sije.....pod "harmonijom duha i tijela" a više nasilja nego kod njega nisam vidio ni u Vijetnamskim filmovima
Steve

#168 Re: Došlo vrijeme da se momci zene

2012-11-21 17:10

#1: -

Ovaj guru "Svetac" kao  Sulejman veličanstveni isplati mu se pod stare dane otvoriti harem i prodavati zene jer je i tako dušu prodao vragu  i druge povukao za sobom za svoje osobne interese novca ....Kažu za ovog iz joge u svakodnevnom zivotu gurua da je među bogatijim u svijetu "on sam" uspoređuju njegovo bogatstvo kao vatikan koji postoji stoljećima i prijestolnica je sv katoličke crkve. Ovaj majmun u narančastom - mandarin još jedan u niz sam izmajmunisao čete ljudi i zgrnuo ovo bogatstvo za sebe, iz novčanika plitkih ljudi  napravio grad, općinu, vojsku, vlastitu trulez-idolopoklonike od sekte tzv "joga u svakodnevnom zivotu" " za sklad tijela i duše" pa se ti misli prijatelju,.Trul je bolestan ali i dalje hodočasti i potkrada narod. Eto ovaj jado od Čačića i on ode u Valturu musti krave, sa svom mantrom ovog gurua, i njegovih podanika. Bog gleda na ponizma, a ohola izdaleka ,gurua koji  je "mislio" da je bog. Bolest i trulež izjedaju mu tijelo ,pao na grbaču učenika, da ga dvore , peru, čiste, hrane, donose mu novce,  gori stari u vatri pakla,, ma što ti se može desiti gore kad izabereš krivi put kao on idolopoklonstva.čovjeku guruu.

alaj ti vere

Kondor

#169

2012-11-24 17:48

Ne znam čemu tolika mržnja prema čovjeku koji želi samo na lakši način doći do para i sexa (kruha bez motike), a služi se istim ili sličnim metodama za zaglupljivanje i lakšu manipulaciju ljudima koju već tisućama godina koriste predstavnici krišćanstva, islama, hinduizma itd! Ja i sad ne mogu da vjerujem da u 21 stoljeću neko može da vjeruje u te budalaštine, mitove i legende (boga, alaha, budu, manitua itd.) Onda bi trebalo vjerovati i u: PALČIĆA, CRVENKAPICU, TRNORUŽICU itd. Sve je to za ljude sa zdravim razumom jako smiješno i u isto vrijeme i žalosno! Na žalost, primitivaca i lakovjernih ljudi će uvijek biti jer ovaca uvijek treba kako bi pastiri imali šta da šišaju. A mantijašima će takav sistem uvijek ići na ruku i oni će bogovski da uživaju a narodu kako bude! SAMO NAPRED OVCE, BLEJITE I DALJE!!!

Gost

#170

2013-02-22 14:21

Ne da nisu odgovarali za svoja djela, vjerojatno nikad ni nece, nego su pojedinci jos i nagrađeni hinduistickim titulama.

http://www.yoga-in-daily-life.hr/aktualno/196-mahamandaleshvar-inicijacija-u-alahabadu-tjekom-kumbha-mela-2013

Ajd, barem je sada kristalno jasno da yidl kroz jogu propagira hinduizam i to vjezbaci trebaju znati. Osobno nemam nista protiv hinduizma, dapace, ali isto tako vjerujem da je dostojan postovanja kao i svaka druga religija i  da ga se predstavlja otvoreno jer to zasluzuje kao i sve ostale religije, a ne po skrivecki ispod stola sa tezom - "joga nema veze sa religijom", pa  tim stavom privuce gomilu ljudi sa bolovima u krizima kojima se uz otklanjanje bolova u paketu prodaje i citava hindu ikonografija ... na kraju  skuzis da se pod normalno molis bogu Ganeshi, a vjezbe ti ionako vodi predsjednik hr hindu vjerske zajednice pa nije ni cudno. Nesto slicno rade mormoni kad organiziraju besplatne tecajeve jezika pa uz to dobijes i navlacenje u sektu (oni su barem besplatni) 




no more

#172

2013-09-18 13:21

http://www.youtube.com/watch?v=og_8X0gwvHU&feature=youtu.be stari pohotnik opet se slobodno šeće po lijepoj našoj i vrbuje nove sljedbenice

Gost

#173

2014-03-14 11:39

Ne postoji u ovom kosmosu
nijedno skrovito mesto
za onoga ko je počinio
neko loše delo.

Tvoje sopstvo zna, dobri moj čoveče,
jesi li iskren ili lažeš.
Ti potcenjuješ pažljivog svedoka
a taj je tvoje sopstvo.

Pa gde ćeš ti
sa tim zlom u sebi
moći da se skriješ.

Buda

Ovaj post je uklonjen od strane administratora stranice (Prikaži detalje)

2014-03-14 16:00


fs

#175 Re:

2014-04-11 21:45

#173: -

točno to..bravo