sex abuse swamiji in YIDL his brother drugs abuse no more rockrol

Quoted post


Gost

#101

2011-09-14 12:00

Odgovori

falseswamiji

#102 Re:

2011-09-21 12:29:04

#101: -

svitu moj, nasmijali ste me do suza, puno je istine u vasim rijecima ali i puno ( prepuno ) pretjerivanja.

Zaboga isključite caps lock, ne morate svi stalno pisati sa caps lockom , čak i ako ste uzbuđeni i bijesni , previse je  i stvarate kontraefekt  jer dolazite na jednu razinu koja je preemotivna i koja i vas same predstavlja u losem svjetlu a uvjeren sam da ste svi čestiti i pošteni ljudi. Krenite od krista i ne dopustite da vam mrznja toliko zamagli pogled da vise ne vidite jasno istinu vec prosuđujete kroz predrasude.

s obzirom da smo prilično pravno nemoćni u cijeloj ovoj situaciji nije lose da se pojavljuju  čak i ovakvi ekstremni komentari kakvima vrve ove stranice kojima se tom perfidnom prevarantu salje jasna poruka da ne toleriramo takvo pomnašanje i da ovdje nije dobrodošao.

ipak, molim vas svih da zbog loših primjera koje jako često daju indisjku ''učitelji'', posebno oni koji su dlazili na zapad , ne proklinjete jogu koja je izvrstan sustav vjezbi za zdravlje i duhovnost i nije u sukobu sa kristovim učenjem već se s njime prožima i usavršava pojedinca na putu ka istini i ljubavi.

problem je sto ovakvi ''ucitelji '' kao maheshwarananda sami uopce ne rade ono sto proppovijedaju i što je pogrešno shvaćanje da je put k bogu i istini samo u vjezbama i meditaciji ili obožavanju gurua a previđa se ljubav prema bližmnjemu.

mir s vama i srdačan pozdrav

Bartolomeo