sex abuse swamiji in YIDL his brother drugs abuse no more rockrol

Quoted post


Gost

#107 Re:

2011-11-10 09:02

#106: prakaš - E moj ''hinduse'', postoji ''mala'' razlika. Koliko god kokodakali njega nitko nece razapeti za razliku od Isusa koji je zaista završio na križu i koji je sa križa oprostio ljudima koji su ga razapeli jer ''neznaju što čine'', a tvoj veliki učitelj govori da su to crvi u blatu i ludi ljudi. Isus nije optužen za financijske malverzacije, osobno bogaćenje, utaje poreza i bludnje radnje nad svojim učenicama tako da ti usporedba ne stoji. Nije potreban nikakav linč, ljudi samo trebaju znati o kakvom je udruženju riječ jer imaju pravo na izbor.

Odgovori

prakaš
Gost

#109 Re: Re:

2011-11-10 21:03:11

#107: - Re:

Ne smatram se hindusom!!!

Zanima me Bog i Istina, kolliko je to moguće na Zemlji spoznati.

Ne pljujem po nijednoj religiji, otvoren jesam za komentiranje putra na glavi svakoj religiji, ali u konačnici poštivam svakog vjernika koji živi u skladu sa svojim uvjerenjima.

prakaš

#111 Re: Re:

2011-11-10 21:16:52

#107: - Re:

Kažeš da Isusa nitko nije osudio za bludne radnje i sl, pa kada su snimili film o Isusu i kako mu je Marija Magdalena bila ljubavnica, onda su mnogi kršćani htijeli zabraniti film, makar i ako je to istina, Isus u mojim očima nije ništa manji, Isus je mnogim malim ljudima pružio ljubav i zaštitu i Njegovu božanskot nebi umanjila niti lbračna ljubav prema Mariji Magdaleni.

 

Veličina Isusa, Veličina Bude, veličina Saibabe... očituje se kroz njihove sljedbenike, ako kršćani zrače ljubavlju, onda i svjedoče Krista, ako se kršćani vesele linču, onda su potomci onih rimljana što su na sigurnoj strani arene promatrali kako lavovi proždiru prave Kršćane i naslađivali se njihovoj nemoći pred divljim zvijerima!