Заштитимо слив реке Власине

BN

/ #152

2014-04-11 03:51

Ovo jeste iznenađenje, svi smo mislili da je neko drugi, tebe se nismo ni setili osim da neko koristi nadimak koji si ti prišio.

Nismo te oterali, sam si otišao tako što si prvo puko psihički i napravio performance od toga. Čak si mi io i drug na fb dok nisi počeo da smaraš nekim narodnjacima pa sam te unfriendovao. Na mene si verovatno zbog toga i ljut jer ja ti nisam bio poslodavac. Za mene si samo kablove tegljio.

Što se tvoje reference tiče da si sagradio više elektrana od nas, i od mene konkretno, moguće, jer ti si bio kod nas vredan i nedovoljno priučen majstorčić i ništa više, posle rukovaoc na MHE Tegošnica a onda sam si mi rekao da gradite elektrane po Albaniji. Lepo, ali tebi poslovođa kaže koji zavrtanj da zavrneš i cima ti uši ako curi voda, a ja sam elektrane projektovao, ispitao i stavio u pogon. To nije poredivo.

Ja sam inženjer sa 26 godina međunarodnog iskustva i ogromnom referenc listom a ti si monter. Možda si u Albaniji dobio neki stepen obrzovanja. Otkud ti drskosti da se uopšte porediš sa mnom i to ovako javno. To je samo znak da se mentalni poremećaj kod tebe oteo kontroli i pogoršalo se stanje. Krajnje je vreme da počneš da se lećiš.

A ovo što me oslovljavaš sa some je samo znak tvoje malicioznosti i nemoći.
A i glup si, u turbini nema ulja. Na Tegošnici gde si radio je vertikalni Kaplan sa gumenim ležajem kojeg hladi i podmazuje voda. I ono što sam mislio da si zapamtio vidim da nisi i nemoj više da smaraš ove ljude i mene, niti da nas štitiš. Jednostavno, samo budi dovoljno daleko. I nemoj da se uzdižeš gde ti nije mesto, ispadaš jadan.