Заштитимо слив реке Власине

Ovaj post je uklonjen od strane administratora stranice (Prikaži detalje)

2014-04-08 15:26


BN

#152

2014-04-11 03:51

Ovo jeste iznenađenje, svi smo mislili da je neko drugi, tebe se nismo ni setili osim da neko koristi nadimak koji si ti prišio.

Nismo te oterali, sam si otišao tako što si prvo puko psihički i napravio performance od toga. Čak si mi io i drug na fb dok nisi počeo da smaraš nekim narodnjacima pa sam te unfriendovao. Na mene si verovatno zbog toga i ljut jer ja ti nisam bio poslodavac. Za mene si samo kablove tegljio.

Što se tvoje reference tiče da si sagradio više elektrana od nas, i od mene konkretno, moguće, jer ti si bio kod nas vredan i nedovoljno priučen majstorčić i ništa više, posle rukovaoc na MHE Tegošnica a onda sam si mi rekao da gradite elektrane po Albaniji. Lepo, ali tebi poslovođa kaže koji zavrtanj da zavrneš i cima ti uši ako curi voda, a ja sam elektrane projektovao, ispitao i stavio u pogon. To nije poredivo.

Ja sam inženjer sa 26 godina međunarodnog iskustva i ogromnom referenc listom a ti si monter. Možda si u Albaniji dobio neki stepen obrzovanja. Otkud ti drskosti da se uopšte porediš sa mnom i to ovako javno. To je samo znak da se mentalni poremećaj kod tebe oteo kontroli i pogoršalo se stanje. Krajnje je vreme da počneš da se lećiš.

A ovo što me oslovljavaš sa some je samo znak tvoje malicioznosti i nemoći.
A i glup si, u turbini nema ulja. Na Tegošnici gde si radio je vertikalni Kaplan sa gumenim ležajem kojeg hladi i podmazuje voda. I ono što sam mislio da si zapamtio vidim da nisi i nemoj više da smaraš ove ljude i mene, niti da nas štitiš. Jednostavno, samo budi dovoljno daleko. I nemoj da se uzdižeš gde ti nije mesto, ispadaš jadan.

Ovaj post je uklonjen od strane administratora stranice (Prikaži detalje)

2014-04-11 12:05


legija

#154

2014-04-12 19:29

lepo prvo pljujes pa lizes .nemoj da bezis od teme o kojoj pricamo ja ti se samo ismijavam kako jedan covek nezna koji je prosao svet i toliko ima iskustva nezna da poveze sondu i zato nema vode u jkoritu vlasine i da mu iz turbine curi ulje i da narod pije ulje umesto vode e to je smesno branislave.vidis kako si projektovao elektrane .a ti da si tako veliki majstor kao sto se velicas radio bi u nekoj mocnijoj kompaniji ne bi radio tu nece te niko covece .ti si u zivotu prvi put video turbinu kada si dosao na vlasinu to govori o tvom iskustvu .za mene nije problem sve ovo sto ti pisem ni za ulje ni za vodu ni cu tu vodu da pijem nego mi je smesno ...a naj gore u tome sto pretis ..neko je dao novac da elektrana radi i sada ga gubi zbog tebe smesno a neko pije ulje umesto vode e to je prorolem . NEMOJ OD OVE TEME BEZATI SKECES PAZNJU U NEKOM DRUGOM SMERU....... a sada ti moram svarno odgovoriti na ove tvoje gluposti IZVINI STO TI MORAM RECI NIJE LEPO ALI TI TO TRAZIS DA TI SE KAZE kao mene sto nazivas bolesnikom i moje prijatelje si nanizavao si isto tako ja ni moji prijatelji nismo bili U SVAJCARSKOJ kao ti na lecenju na psihijatriji .da su te izlecili sigurno se ne bi tako ponasao' i za kraj dva puta ponavljas JADAN TI zas ko meni to kaze IZVINJAVAM SE NA OVOME. kurva posle one stvari JADAN TI a ja se samo tome nasmejem.
legija

#155

2014-04-12 19:34

som znam da voli u mulju da je gde je voda mutna ali nisam znao da voli da u vodi ima ulja

Ovaj post je uklonjen od strane administratora stranice (Prikaži detalje)

2014-04-12 21:19


BN

#157

2014-04-13 18:56

Diletantu nepismeni,

neznam se piše odvojeno kao ne znam, a naj gore se piše sastavljeno. Nauči pravopis pa onda polemiši. Ne možeš ni biti pismen jer i nisi školovan.

Što se tiče mojih projekata ti nisi znao da ih pročitaš a kamoli da si sposoban da ih ocenjuješ, da jesi ne bih ja morao iz Beograda da dolazim da ti uključim automatski osigurač. Ti kao priučeni radnik nisi kompetentan da ocenjuješ umeća i sposobnost jednog iskusnog inženjera i projektanta.

Što se tiče turbina i elektrana ti si taj koji je prvi put kod nas video. Da li misliš da bi mene gazde vrbovale da iz Energoprojekta, sa mesta Glavnog inženjera, pređem kod njih da nisam iskusan i proveren na mnogim projektima. Tebe su doveli kao pomoćnog radnika da zavrćeš šrafove i to zato što si zemljak jednog od vlasnika, i iz njegovog ličnog sažaljenja a kako si mu vratio znamo svi u firmi. Treba da te je sramota. To govori o tvojim moralnim karakteristikama i frustracijama.

Pre toga me je Energoprojekt preoteo od EPS-a, za poslove ispitivača, projektanta, stručnjaka koji osim struke poznaje programske i govori svetske jezike. O svojim motivima da radim za novu i relativno malu kompaniju neću tebi da se pravdam i objašnjavam. To što si ti dobijao malu platu je zato što smo želeli da sam odeš. To što sam ja i dalje ovde govori da sam zadovoljan statusom tehničkog direktora.

Tebi nije problem da pišeš onakve gnusobe zato što si glup, nesvestan svog neznanja i nekulture, izgubljen u prostoru i ne znaš gde ti je mesto. Pošto nikako nećeš da mi se skineš, nego u dalje iznosiš neistine i vređaš više ti ni jednom neću odgovoriti.

Nisam glup da ti pretim javno ali ti savetujem da ne iskušavaš više moju toleranciju. Tužiću te redovnim putem, pa tek ako ne budem zadovoljan brzinom reagovanja pravosuđa, preduzeću alterntivne mere. Ne požuruj me u tome.

Dosta je bilo, svi koji su ovo pročitali pa i oni koji su se naslađivali ovim tvojim uvredama na moj račun su odavno shvatili ko je ko u ovom dijalogu i da mi nismo ista liga. Mnogo si mali i beznačajan da bih ja izgubio i sekundu više jer je veliko pitanje možeš li ti ovo da shvatiš uopšte.



Ovaj post je uklonjen od strane administratora stranice (Prikaži detalje)

2014-04-13 20:54


legija

#159 Re:

2014-04-14 22:59

bravo lepo od tebe i netreba da mi pises da bez veze gubis vreme znam resio si da da sondu stavis u funkciju da radi da korito vlasine ima vode ako znas uradi to a bilo bi dobro jos da resis problem oko ulja da ne curi u vlasinu.znam sigurno da neznas generator ima veliko magnetno polje i ako to ulje iscuri u reku opasno je .jer narod tu vodu pije a pitanje za tebe ako se poveca broj obolelih od karcinogena ili raka dali ces samoga sebe smatrati tim odgovornim HOCES LI MOCI MIRNO DA SPAVAS.znam da je tebi tu lepo nece te niko iz EPS su te oterali jer nisi znao da u vise navrata uklopis prekidac u BORU na dalekovodu prema nisu.bio si obican operater isto kao ovi momci sto rade kod tebe na elektranama onda si presao u nizi rang u energo projekt otisao u nigeriju matretirao ljude i najurili te radio si na dalekovodima projektovao bandere. i onda dosao tu nisi nista znao nisi znao ni sta su kilovat amperi KVAP A ti si procitao kvar i uz paniceno si vristao i govorio kvar gasi turbinu lepo sam ti objasnio da su to kilovat amperi nisi zn ao presostate da podesis  jedne prilike si hteo da rukom uklopis prekidac kada je se generator vrteo na 50hz hteo sam zbog toga da re bijem tu je bio jedan nas kolega saa nama nisi znao diode da menjas na generatoru a kamoli da ispitas  jesu li ispravne i jos mnogo toga da nebudem dosadan.a prvu elektranu tj TEGOSNICU su pustili u pogon momci sto rade agregate na brodovima to jest istalirali program . eto to su tvoji projekti majstorcino.a za razliku od tebe ja sam radio u mnogo vecem objektu radio sam u termo elektrani pljevlja i to pre NEGO STO SAM DOSAO KOD MOG ZEMLJAKA I KOD TEBE SOMINO JEDNA. a kada spomenu moga zemljaka ja mu se izvinjavam sto ga mesam u ovu pricu PRICAO SI ZA NJEGA kako je u opancima dosao u beograd da je nepismen da nema skolu a vidis on ti je direktor i jedes njegov hleb pricao si kako je krao po  nigeriji  akako sada ovde krade energo projekt i pravi firmu kako se vozi u dzipu a ti u nekome krsu autu kako ima lepu zenu i treba mu je ...... da te sram bude SOMINO JENA  za razliku od tebe ja imam pravo da kazem sta god ali samo istinu za bilo koga i za mog zemljaka jer nejedem njegov hleb a jesti njegov hleb i pricati svasta SOMINO JEDNA. lepo  sam ti rekao dolazim u srbiju uskoro pa da te vidim koliko si mocam i jak....JA TEBI I BILO KOME NEPRETIM MORAS TO DA SVATIS . a uskoro ces ti u zabelu zbog vlasine nece tebe niko hapsiti valjda ako imas jedan posto ljudskosti sam ces otici .               JA SE IZVINJAVAM AUTORU OVE STRANICE sto pisem o nekim drugim stvarima  na ovoj stranici .jer ova stranica je namenjena za probleme na vlasini.

legija

#160

2014-04-14 23:11

kada sam isao u tursku trebao si mi se javiti da te povedem na crno more imao si vise vode nego u timoku SOMINO idem opet uskoro pa mi javi pa plivaj po moru koliko hoces....
LEGIJA

#161 Subjekt

2014-04-14 23:54

Napiši komentar...:2014/04/14 11:59
браво лепо од тебе и нетреба да ми писес да без везе губис време знам ресио си да да сонду ставис у функцију да ради да корито Власине има воде ако знас уради то а било би добро јос да ресис проблем око уља да не цури у Власину. знам сигурно да незнас генератор има велико магнетно поље и ако то уље исцури у реку опасно је. јер народ ту воду пије а питање за тебе ако се повеца број оболелих од карциногена или рака дали цес самога себе сматрати тим одговорним ХОЦЕС ЛИ МОЦИ МИРНО ДА СПАВАС . знам да је теби ту лепо неце те нико из ЕПС су те отерали јер ниси знао да у висе наврата уклопис прекидац у БОРУ на далеководу према нису.био си обицан оператер исто као ови момци сто раде код тебе на електранама онда си пресао у низи ранг у енерго пројекат отисао у нигерију матретирао људе и најурили те радио си на далеководима пројектовао бандере. и онда досао ту ниси ниста знао ниси знао ни ста су киловат ампери квапо А ти си процитао квар и уз паничен си вристао и говорио квар гаси турбину лепо сам ти објаснио да су то киловат ампери ниси зн ао пресостате да подесис једне прилике си хтео да руком уклопис прекидац када је се генератор вртео на 50хз хтео сам због тога да ре бијем ту је био један нас колега саа нама ниси знао диоде да мењас на генератору а камоли да испитас јесу ли исправне и јос много тога да небудем досадан.а прву електрану тј Тегошница су пустили у погон момци сто раде агрегате на бродовима то јест Исталирао програм. ето то су твоји пројекти мајсторцино.а за разлику од тебе ја сам радио у много вецем објекту радио сам у термо електрани пљевља и то пре него што сам дошао код мог земљака И КОД ТЕБЕ Сомина ЈЕДНА. а када спомену мога земљака ја му се извињавам сто га месам у ову прицу ПРИЦАО СИ ЗА ЊЕГА како је у опанцима досао у београд да је неписмен да нема сколу а видис он ти је директор и једес његов хлеб прицао си како је крао по Нигерији акако сада овде краде енерго пројекат и прави фирму како се вози у дзипу а ти у некоме крсу ауту како има лепу зену и треба му је ...... да те срам буде Сомина ЈЕНА за разлику од тебе ја имам право да казем ста год али само истину за било кога и за мог земљака јер неједем његов хлеб а јести његов хлеб и прицати сваста Сомина ЈЕДНА. лепо сам ти рекао долазим у србију ускоро па да те видим колико си моцам и јак .... ЈА ТЕБИ И БИЛО КОМЕ НЕПРЕТИМ МОРАС ТО ДА сватис. а ускоро цес ти у Забелу због Власине неце тебе нико хапсити ваљда ако имас један посто људскости сам цес отици. ЈА СЕ ИЗВИЊАВАМ аутору овог сајта сто писем о неким другим стварима на овој страници. Јер ова страница је намењена за проблеме на Власини.

Ovaj post je uklonjen od strane administratora stranice (Prikaži detalje)

2014-04-15 12:02



Gost

#163 Re: Re: Заборави

2014-04-17 17:26

kurac

#164

2014-04-17 17:26

puši

Ovaj post je uklonjen od strane administratora stranice (Prikaži detalje)

2014-04-17 19:14


Ovaj post je uklonjen od strane svog pisca (Prikaži detalje)

2014-04-17 20:20


legija

#167

2014-04-17 20:51

nije lepo vredjati nikoga samo treba reci istinu i nista vise i tema je KAKO ZAUSTAVITI UNISTAVANJE VLASINE . ne samo VLASINU nego citavu SRBIJU .lepo je to da se srbija izgradjuje ali i da narod nema posledice i priroda da se ne unistava .prvo treba da se vidi da li su turbine ekoloske ako koriste ulje maziva onda nisu .dobro svi znamo zbog cega se se grade mini hidro elektrane da se smanji upotreba termoelektrana .treba nam energija koja ne unistava prirodu .e tu je sledeci problem moj prijatelj BN.to ne razume a zasto ne razume brani sebe zato sto nezna da radi svoj posao.umesto lepo da kaze daj da vidimo gde je problem da se resi ako se sve dovede u red mislim da nema problema .da su stvarno elektrane radjene po nekom projetu imo bi invenstitor mnogo visu koris a narod bi imao nenarusenu prirodu.STARASNO JE TO STO BN VREDJA PRETI .I NAJ GORE UBIJA SETIMO SE UZICA PRE TRI MESDECA KAKO JE SE NAROD TROVAO . NIKO NE SME DA PRETI I DA VREDJA .ja dolazim u srbiju uskoro pa da vidim koliko je veliki BN ....ZNAM DA GA BOLI ISTINA ...... poz iz Grcke

Ovaj post je uklonjen od strane administratora stranice (Prikaži detalje)

2014-04-18 11:13


L

#169

2014-04-19 21:06

odnese vlasina SOMA
Uterujemo dug, ništa lično

#170 Dobrodošlica za Dragana Lukovića, Albanca

2014-04-20 17:11

Čekamo te nas nekolicina, jedva čekamo da dođeš. Mnogo se zanosiš. Prvo se potpisuješ u peticiji kao da si iz Albanije a sada dolazš iz Grčke a verovtno si najmnik po vukujebiinm Turske. Jedno je što svi znamo, nikada nisi bio prijatelj našega šefa, bira on svoje društvo a ti nisi ni dorastao da budeš prijatelj bilo kome od nas jer nemaš moralnih ni ljudskih kvaliteta. Za ovde nabacne laži, klevete i insinuacije sve će da te boli, ali ne brini, neće dugo da traje, nekoliko sati svega a onda će sve da utihne. Pa iz ovog nikako ne možeš da se izvučeš bez teških i bolnih posledica, bilo ti nama došao ili mi posetili tebe, svejedno je Nagrbusio si samozvani Legijo. Ono kada su te Muje guslale u bulju u zarobljeništvu nije ništa spram ovog što te tek čeka, ali sam si to tražio.

Ovaj post je uklonjen od strane administratora stranice (Prikaži detalje)

2014-04-20 19:08


L DRAGAN LEGIJA

#172 Re: Dobrodošlica za Dragana Lukovića, Albanca

2014-04-21 22:21

#170: Uterujemo dug, ništa lično - Dobrodošlica za Dragana Lukovića, Albanca

HEHEHEHEHHEHEHEHHEHHEHE.OK.sta je faktor snage .koliko on bese treba da bude ima li neki standard 95 ili 97 ili 1 .faktor snage je za one koji neznaju[[[ to vam je kao iz devedesetih kao benzin kada je se prodavao 10 litara od toga 9 litara benzina  1 litar vode]]]]]]] e tako ima i prljava struje a to radi branislav da bi se opravdao investitorima za to sto nije uradio elektranu kako treba . jednoga dana kada zatvore elektranu zbog toga  investitor ce biti u minusu...a naj gora opcija je sto je problem kada ima malo vode elektrana moze da proizvodi duplo energije i ima vode dovoljno u koritu vlasine a da faktor snage bude po standardu.sto je naj vaznije bez kradje.a kako bi znao kada nezna ni sondu da poveze sto je naj glavije.. e sada drugo naravno da nisam prijatelj sa muskarcima sa prijatelj sa lepim damama nisam gej. a ti ako si neka si .a bolje bi bilo da si elektranu uradio kako treba nego sto si onu ribetinu dovodio po vlasotincu da si tada to uradio ne bi danas imao problem ona ti je oduzimala vreme znam.a jos sto se tice osiguraca u pravu si bolje da si nesta zensko poslao da ga digne .a gresku sam napravio sto mom zemljku nisam isekao gume na djipu kada si me nagovarao..i za l kraj posto ti neradi tegosnica skini onaj kabal od 240 kvadrata duplu zilu sa agregata 2 do trafoa da te napravim od zice ali moras je blankirati samo...ima original da budes .....zovi me za dva dana na ovaj broj +355 686759984 da se dogovorimo gde da ti dodjem  .poz

LEG

#173

2014-04-21 22:31

NEMOJ DA SE PLASIS ISTINE I PRETIS ZA ISTITINU ...KUPICU TI OVCE DA CUVAS NA POPADIJI NECES DA PROPADNES ILI SE VRATI U TIMOK PA PLIVAJ KAO SOM...

Ovaj post je uklonjen od strane administratora stranice (Prikaži detalje)

2014-04-21 22:36


Inkvizicija

#175

2014-04-22 01:51

mali, tebe nije moguće napraviti od žice već samo od mnogo govana. Smrdljivko. Srećom niko nije lud da te pravi, dosta što se priroda jednom poigrala i izbacila te tako nedopravljenog, iskompleksiranog i frustriranog. I ne kaže se djip seljačino. Sebi kupi nekoliko ovaca, ionako nemaš ni kučeta ni mačeta, promašeni stvoru, zapravo tvoru. S tobom nema dogovora, osetićeš ruku pravde u snu, kada se najmanje nadaš, kopile. Jauknućeš bolno za svaku klevetu posebno, i molićeš da ti prekratimo muke, ali ništa od toga, skapavaćeš u agoniji moronu. Sada ti i ne vredi da staneš, toliko si zagovnjao sebi inače usrani život da ti nema spasa.