Заштитимо слив реке Власине

legija

/ #154

2014-04-12 19:29

lepo prvo pljujes pa lizes .nemoj da bezis od teme o kojoj pricamo ja ti se samo ismijavam kako jedan covek nezna koji je prosao svet i toliko ima iskustva nezna da poveze sondu i zato nema vode u jkoritu vlasine i da mu iz turbine curi ulje i da narod pije ulje umesto vode e to je smesno branislave.vidis kako si projektovao elektrane .a ti da si tako veliki majstor kao sto se velicas radio bi u nekoj mocnijoj kompaniji ne bi radio tu nece te niko covece .ti si u zivotu prvi put video turbinu kada si dosao na vlasinu to govori o tvom iskustvu .za mene nije problem sve ovo sto ti pisem ni za ulje ni za vodu ni cu tu vodu da pijem nego mi je smesno ...a naj gore u tome sto pretis ..neko je dao novac da elektrana radi i sada ga gubi zbog tebe smesno a neko pije ulje umesto vode e to je prorolem . NEMOJ OD OVE TEME BEZATI SKECES PAZNJU U NEKOM DRUGOM SMERU....... a sada ti moram svarno odgovoriti na ove tvoje gluposti IZVINI STO TI MORAM RECI NIJE LEPO ALI TI TO TRAZIS DA TI SE KAZE kao mene sto nazivas bolesnikom i moje prijatelje si nanizavao si isto tako ja ni moji prijatelji nismo bili U SVAJCARSKOJ kao ti na lecenju na psihijatriji .da su te izlecili sigurno se ne bi tako ponasao' i za kraj dva puta ponavljas JADAN TI zas ko meni to kaze IZVINJAVAM SE NA OVOME. kurva posle one stvari JADAN TI a ja se samo tome nasmejem.