Заштитимо слив реке Власине

BN

/ #157

2014-04-13 18:56

Diletantu nepismeni,

neznam se piše odvojeno kao ne znam, a naj gore se piše sastavljeno. Nauči pravopis pa onda polemiši. Ne možeš ni biti pismen jer i nisi školovan.

Što se tiče mojih projekata ti nisi znao da ih pročitaš a kamoli da si sposoban da ih ocenjuješ, da jesi ne bih ja morao iz Beograda da dolazim da ti uključim automatski osigurač. Ti kao priučeni radnik nisi kompetentan da ocenjuješ umeća i sposobnost jednog iskusnog inženjera i projektanta.

Što se tiče turbina i elektrana ti si taj koji je prvi put kod nas video. Da li misliš da bi mene gazde vrbovale da iz Energoprojekta, sa mesta Glavnog inženjera, pređem kod njih da nisam iskusan i proveren na mnogim projektima. Tebe su doveli kao pomoćnog radnika da zavrćeš šrafove i to zato što si zemljak jednog od vlasnika, i iz njegovog ličnog sažaljenja a kako si mu vratio znamo svi u firmi. Treba da te je sramota. To govori o tvojim moralnim karakteristikama i frustracijama.

Pre toga me je Energoprojekt preoteo od EPS-a, za poslove ispitivača, projektanta, stručnjaka koji osim struke poznaje programske i govori svetske jezike. O svojim motivima da radim za novu i relativno malu kompaniju neću tebi da se pravdam i objašnjavam. To što si ti dobijao malu platu je zato što smo želeli da sam odeš. To što sam ja i dalje ovde govori da sam zadovoljan statusom tehničkog direktora.

Tebi nije problem da pišeš onakve gnusobe zato što si glup, nesvestan svog neznanja i nekulture, izgubljen u prostoru i ne znaš gde ti je mesto. Pošto nikako nećeš da mi se skineš, nego u dalje iznosiš neistine i vređaš više ti ni jednom neću odgovoriti.

Nisam glup da ti pretim javno ali ti savetujem da ne iskušavaš više moju toleranciju. Tužiću te redovnim putem, pa tek ako ne budem zadovoljan brzinom reagovanja pravosuđa, preduzeću alterntivne mere. Ne požuruj me u tome.

Dosta je bilo, svi koji su ovo pročitali pa i oni koji su se naslađivali ovim tvojim uvredama na moj račun su odavno shvatili ko je ko u ovom dijalogu i da mi nismo ista liga. Mnogo si mali i beznačajan da bih ja izgubio i sekundu više jer je veliko pitanje možeš li ti ovo da shvatiš uopšte.