Иницијатива против рушења Генералштаба

Уредништво странице „Српски архитекти | Serbian architects“

/ #25 Re: Уредништву странице"Српски архитекти| Serbian architect "

2014-04-30 00:23

#24: ducab - Уредништву странице"Српски архитекти| Serbian architects"

Поштовани/-а Ducab,

Нису небулозни разлози, већ рационални - један од састанака, који је требао да се одржи у недељу, 27. априла, једноставно се није догодио. Једноставно људи нису дошли. Не можемо без људи, нажалост. Стварно су такви проблеми. И то није од јуче, већ петнаест месеци. И раније се водила полемика око протесног скупа.
Друго, веома је битно довући значајне људе из струке или јавности који су се оглашавали у медијима око овог проблема. То је изузетно битно. А верујте ми није уопште лако.

Хвала Вам за такве квалификације. Стварно немам жељу да разговарам са неким ко износи такве увреде са инсуацијама да се неко крије. То говори о Вама. Моје име је прво на списку. За разлику од Вас, био сам више пута и у згради А и у згради Б од 1991. до 1998. године, тако да јако добро познајем објекат. Велика већина мојих колега није никада била унутра нажалост. Исто тако, доста ствари радим за нашу архитектуру, углавном из ентузијазма.

Исто тако, одговорност није на појединцу, већ на струци. То јесте проблем и са тим могу да се сложим. Само нас неколико говори о томе, а главни ћуте.

Пошто ме овако лично неоправдано прозивате, стварно не видим разлог да одговарам на Ваше поруке. Стварно нема смисла.

Срдачан поздрав и свако добро,
Анђелковић Горан, Маг. инж. арх.