Иницијатива против рушења Генералштаба

Jadranka Nicin

/ #32 " Izgovarate besmislice"...(?!?)

2014-05-01 00:29

#31: Уредништво странице „Српски архитекти | Serbian architects“ - Ducib

 

...Изговарате бесмислице и изјаве критке ради критике. Постоје велике разлике између конструктивне и деструктивне критике. Нажалост, Ви не правите разлику. Ово сам потврђује да нисте вредни моје пажње и мојих коментара. Толико о томе....

...Шта сте конкретно Ви урадили? Шта сте предложили? Коментар ради коментара, нажалост.Једино што сте у праву, јесте да на Вас човек не треба да губи време....

*******************

Ovo su reci jednog "AKADEMSKI OBRAZOVANOG" gradjanina, magistra arhitekture i vrlog pokretaca peticije ?!? Strasno! Pitam se odakle u Vama toliko negativnih emocija spram nepoznatih?  Svrha peticije je OPSTE DOBRO ove zemlje, a ne Vase licno gdine Andjelkovicu, sto ce reci da gradjani DOBROVOLJNO POTPISUJU ovu akciju, i da je POTPUNO NEPRIMERENO  da se nepristojno obracate svima onima koji ne dele Vase misljenje.

Nismo deca predskolskog uzrasta pa da nas prekonosirate kako Vam padne na pamet, trenirajte to po svojoj kuci, a ovde NE!!!

I dosta zapitkivanja A STA STE VI URADILI? Pa vi (SSA) ste pokrenuli akciju, vi ste organizatori, na vama je i realizacija , tim pre jer odbijate ponudjenu pomoc pojedinaca...

Takodje, GDE i KADA ste to p(r)ozivali potpisnike da dodju na skup, odakle Vam saznanje da skoro i nema zainteresovanih?

Upitom to nikada necete saznati, vec pozivom i susretom na ugovorenom mestu. Mene niste pitali, niti neke od mojih prijatelja, potpisnika peticije. Da li Vi to selektivno zovete - samo Vase KOLEGE ARHITEKTE?!?

Spustite se malo na zemlju i dajte da zajednickim snagama ucinimo bar jedno korisno delo kad je u pitanju nase nacionalno bice, kroz ocuvanje kulturnih dobara...UKOLIKO VAM JE DO TOGA ZAISTA STALO...

No, podsecam, ako budete i ovaj, TRECI po redu MOJ KOMENTAR uklonili, sva ova prepiska ce ugledati svetlost dana na jednom od posecenijih sajtova (s obzirom da snimam sve sto je napisano) i, da Vas citiram, odoh onda odavde jer ..."на Вас човек не треба да губи време"...