BEZ POLAGANJA MALE MATURE ZA OSMAKE 2014.


Gost

/ #82 Re:

2014-05-18 17:48

#77: :) - Ljudi, hajde da zanemarimo ovu situaciju na momenat.. Koliko njih nema knjige jer nase ministarstvo odlucilo da posle zavrsenog razreda vracamo knjige?Kazu neki imamo sveske, svi znamo da nemamo uvek sve lekcije u svesci, neki nastavnici pisu teze,a neki nista.. Tako da nema sanse sve to spremiti. Zatim ne znam da li je iko ovde rekao 'Drago mi je sto cemo imati treci test' svi pa i nastavnici su protiv toga, to je sto se tice treceg testa. Sto se tice srpskog i natematike, inace nisam prisralica prijemnog, ali se ja kao i ostala deca spremam, ali zar ne bi bilo realnije, da gledamo po poenima iz skole? Deca koja rade svih osam godina muce se i za prijemni, a vamo neko dodje, koji nista za celih osam godina nije radio, upise bolju skolu tako sto je prepisao prijemni, to je sramota! A sto se tice poplava i ugrozene dece, jeste strasno i jesmo svi potreseni zbog toga, i svakako mislim da toj deci treba otkazati prijemni, ali ne znam kako bi bilo da pola njih radi a pola ne. Bilo kako bilo, mislim da su ovo realne cinjenice. Ja san takodje osmak i ovo su neke moje zamerke i licna misljenja. Bice kako ministarstvo kaze, a ovde neka potpise peticiju ko je za, ko nije ne mora da komentarise neka samo preskoci ovo, ministarstvo ako bude htelo uvazice ovo. :)

Rispect!