BEZ POLAGANJA MALE MATURE ZA OSMAKE 2014.

Valentina

/ #1105

2014-05-20 19:07

Deca koja su izgubila zbirke,knjige i opremu za skolu nisu u stanju da polazu prijemni ispit jer pored svih materijalnih stvari izgubili su i volju da rade i uce za prijemni zvog velikog gubitka svojih domova a neki cak nazalost i porodica. Bilo bi lepo kada bi sve skole umesto da plate matutsko vece pola tog novca dali za svoje drugare i pomogli im. A ne bi bilo u redu da se njima odlozi prijemni a ostaloj deci ne jer svi treba da budemo jednaki. Tako bi najpravednije bilo da mi njima novcano pomognemo i da ne slavimo matursko vece dok oni nemaju gde da zive i nisu u mogucnosti da ga proslave kao i mi a da mi ne radimo prijemni bas kao ni oni. PS ne zaboravite da mnogo dece iz osnovnih skola (ukljucujuci i menr) rade kao volonteri i pakuju stvari u tolikoj guzvi i prasini da bi pomogli drugarima svojim i naravno to mnogo vremena oduzima. I nemojte missliti da hocemo da dobijemo na tudjoj nesreci jet to da hocemo ne bi u ovolikom broju isli da im pomazemo... Saosecamo se sa njima-saosecajtr se i vi malo sa nama-TESKO NAM JE A IPAK SMO MI MLADA BICA DA BI OVOLIKI TERET NOSILI
nemamo vremena da se spremimo za prijemni. I nemojte da mislite da hocemo da dobijemo