Uklonimo HAARP sa Srpske zemlje

Никола Баш Челик

/ #1356

2014-05-22 09:16

Еколошки покрет Новог Сада се уназад 4-5 година бори против хемијског запрашивања отровима са неба,поред других активности и борбе (ГМО), указујући да је дозвола режима да нас злочинци запрашују издаја народа и државе,јер то представља класичан вид агресије радиолошко-хемијско-биолошком методом.На светски Дан заштите животне средине,5. јуна 2011.године,на општенародном протесту испред ,,Народне,, скупштине у Београду, јавно сам оптужио режим за издају народа и државе и геноцид над становништвом Србије.Од Војске Србије сам захтевао да по Уставу и Закону о одбрани приземље те авионе злочинаца (ако треба и оборе) који избацују тоне и тоне отрова на природу и становништво Србије.После протеста Јавни тужилац је отворио истрагу о мојим наводима са протеста, али са циљем да ме направи лудим и да исконструише тезу да сам неодговорно узнемирио јавност,да ме казне и да целој јавности затворе уста,односно да је заплаше.Међутим,после мог позива тој истој јавности да затрпају Јавног тужиоца материјалним доказима,снимцима,сведочењем,избаченим артефактима из авиона (паучина)и др.,Јавни тужилац одустаје и одбацује кривичну пријаву против одговорних лица режима и затвара истрагу.
Мора се знати да највећи део садржаја избаченог аеросола из авиона представљају честице металних оксида,а највише алуминијумоксида који,између осталог,закишељава земљу после чега на њој могу успевати само ГМО.Наведени метални оксиди се електромагнетним зрацима ХААРП система загревају, они загревају атмосферу која се издиже у јоносферу у виду клобука Земљиног омотача и могу да спрже или другим климатским променама униште површину одређене територије.Неприродна суша у Србији са штетом већом од 5 милијарди долара пре две године, као и ова, вештачки изазвана, поплава су директе последице хемијског запрашивања и деловања ХААРП система на честице оксида из аеросола избачених из авиона у атмосферу. Мора се додати да у томе имају улогу и базне станице мобилне телефоније које представљају пријемне антене за тачно одређивање локације на коју се делује ХААРП системом.Према томе,ХААРП постоји,ХААРП ради,хемијско запрашивање отровима је свакодневно видљиво,а признале су га до сада Уједињене нације,НАСА и Џон Холдрен,саветник за науку америчког председника, на јавној конференцији за новинаре 14.11.2011. године што су пренели сви светски информативни медији, па и наши, домаћи. О хемијском запрашивању су расправљали парламенти Шведске,Италије,Индије,у Грчкој и Србији (5.6.2011) је народ изашао на улице протестујући због геноцида, Индија и Нигерија су приземљиле те авионе који избацују отрове у атмосферу, али су их под притиском (претњом) САД морали вратити, а у Србији те авионе који нас трују возе наши пилоти, база им је у Батајници.Одатле узлећу на свој пут смрти изнад свих градова по Србији и ту се враћају.На 15. Међународној научној Еко-конференцији о заштити животне средине градова и приградских насеља у организацији Еколошког покрета Новог Сада,једне академије наука, пет државних универзитета и два института светског реномеа,а под покровитељством Матице српске и по пети пут заредом Уједињених нација, био сам један од аутора научног рада о запрашивању хемијским отровима у коме је све објашњено;историјат запрашивања,техника,састав аеросола,здравствене последице,правна одговорност режима (издаја народа и државе),и на крају,ко то и зашто ради. Више од тога нисмо били у стању да урадимо без подршке угроженог народа,јер завера постоји,завера се спроводи,због завере умиремо као муве,а народ и даље ћути и трпи те издајнике који су се нелегитимно дочепали власти(крађом гласова и фалсификовањем бирачких спискова).Последњи србин који преживи неће имати кога да позове у помоћ, јер су сви помрли пре њега.Никола Алексић, лично