Uklonimo HAARP sa Srpske zemlje

Kontaktirajte autora peticije

Tema diskusije je automatski pokrenuta na peticiji Uklonimo HAARP sa Srpske zemlje


Gost

#1351

2014-05-22 08:46

Zao mi je sto se u naslovu peticije kaze "Uklonimo HAARP sa Srpske zemlje",buduci da se ovaj problem ne tice samo Srbije,vec mnogo sire,prostora bivse Jugoslavije,pa i Balkana uopste.Kao Mr.arhitekture i zainteresovan za istrazivanja u oblasti uticaja geopatogenih zracenja,ponesto vise sam upoznat sa fenomenom HARPa.Interesantno je obratiti paznju na period instaliranja ovog sistema i uporediti taj period sa strasnim dogadjajima na jugoslovenskim prostorima,pa i sire na Balkanu,istovremeno sa posebnim osvrtom na imena licnosti koje su participirale u kreiranju te kataklizme.Posebno bi bilo interesantno prouciti bekgraund istih (gdje su boravili prije rata,koje su funkcije obnasali u politickom i privrednom djelovanju,na koje su pozicije dosli u jugoslovenskim prostorima,gdje su bili "predavaci" ili "doktoranti" na "Univerzitetima,u kojim zatvorima su "ko bajagi" bili zatoceni......Imajuci ta saznanja i uporedjujuci sa instalacijom HARP systema,te slijedeci dalji razvoj dogadjaja,sve do sadasnje katastrofe-poplava,mnogi ce razumjeti sta se dogadjalo i dogadja u eri globalnog rata za politicko-ekonomski prestiz i rivalstvo.Ovom komentaru pridodajem izraze suosjecanja i saucesca svim postradalim u "poslednjoj" katastrofi.

Gost

#1352

2014-05-22 08:46

NEMAM STA DA KOMENTARISEM, SVE JE JASNO KO DAN!
A TO STO PISE DA CE DA ZATVORE, AJD DA IM POVERUJEM, PREVISE SE NOVCA TAKO ZARADJUJE=> NECE TI TEK TAKO ODUSTATI OD PROFITA
sava

#1353 Sava Antonijevic

2014-05-22 08:46

moja je smernica prosta. Sve sto kazu ameri - ispravno je obrnuto. zasto tako? 1. porekli su osiromaseni uranijum pa posle priznali. izazivaju sukobe u celom svetu. 2.GMO 3.naziv "milosrdni andjeo" ..... to su antihristi , pa cak i da ne znam nista o talasima i samom HAARP-u odluka je jasna. a znam da tokom ovog ciklona nije bilo niti jedne jedine munje(tako se vrsi elektricno praznjenje atmosfere) i znam da kad su isklucili to ZLO, par dana posle je bilo zemljotresa u regionu. Upravo to je najavio ovaj covek! https://www.youtube.com/watch?v=X5dES40mJ74

Gost

#1354

2014-05-22 08:54

Ujedinimo se ljudi u nameri da srusimo ovo zlo kojim se zeli unistiti ceo ljudski rod u ovoj nasoj prelepoj zemlji.



Gost

#1355

2014-05-22 09:10

Mislim da ste trebali naglasiti koliko je ovo bitno i za cijeli region a ne samo za Srbiju.Osim toga treba reći i to da su indicije da su ove poplave odnosno neprekidne kiše koje su prethodile tome u neposrednoj uzročnoj sprezi sa HAARPom.Na taj način bi više ljudi bilo informisano a samim tim bi vilo i mnogo više potpisa.Hvala.
Никола Баш Челик

#1356

2014-05-22 09:16

Еколошки покрет Новог Сада се уназад 4-5 година бори против хемијског запрашивања отровима са неба,поред других активности и борбе (ГМО), указујући да је дозвола режима да нас злочинци запрашују издаја народа и државе,јер то представља класичан вид агресије радиолошко-хемијско-биолошком методом.На светски Дан заштите животне средине,5. јуна 2011.године,на општенародном протесту испред ,,Народне,, скупштине у Београду, јавно сам оптужио режим за издају народа и државе и геноцид над становништвом Србије.Од Војске Србије сам захтевао да по Уставу и Закону о одбрани приземље те авионе злочинаца (ако треба и оборе) који избацују тоне и тоне отрова на природу и становништво Србије.После протеста Јавни тужилац је отворио истрагу о мојим наводима са протеста, али са циљем да ме направи лудим и да исконструише тезу да сам неодговорно узнемирио јавност,да ме казне и да целој јавности затворе уста,односно да је заплаше.Међутим,после мог позива тој истој јавности да затрпају Јавног тужиоца материјалним доказима,снимцима,сведочењем,избаченим артефактима из авиона (паучина)и др.,Јавни тужилац одустаје и одбацује кривичну пријаву против одговорних лица режима и затвара истрагу.
Мора се знати да највећи део садржаја избаченог аеросола из авиона представљају честице металних оксида,а највише алуминијумоксида који,између осталог,закишељава земљу после чега на њој могу успевати само ГМО.Наведени метални оксиди се електромагнетним зрацима ХААРП система загревају, они загревају атмосферу која се издиже у јоносферу у виду клобука Земљиног омотача и могу да спрже или другим климатским променама униште површину одређене територије.Неприродна суша у Србији са штетом већом од 5 милијарди долара пре две године, као и ова, вештачки изазвана, поплава су директе последице хемијског запрашивања и деловања ХААРП система на честице оксида из аеросола избачених из авиона у атмосферу. Мора се додати да у томе имају улогу и базне станице мобилне телефоније које представљају пријемне антене за тачно одређивање локације на коју се делује ХААРП системом.Према томе,ХААРП постоји,ХААРП ради,хемијско запрашивање отровима је свакодневно видљиво,а признале су га до сада Уједињене нације,НАСА и Џон Холдрен,саветник за науку америчког председника, на јавној конференцији за новинаре 14.11.2011. године што су пренели сви светски информативни медији, па и наши, домаћи. О хемијском запрашивању су расправљали парламенти Шведске,Италије,Индије,у Грчкој и Србији (5.6.2011) је народ изашао на улице протестујући због геноцида, Индија и Нигерија су приземљиле те авионе који избацују отрове у атмосферу, али су их под притиском (претњом) САД морали вратити, а у Србији те авионе који нас трују возе наши пилоти, база им је у Батајници.Одатле узлећу на свој пут смрти изнад свих градова по Србији и ту се враћају.На 15. Међународној научној Еко-конференцији о заштити животне средине градова и приградских насеља у организацији Еколошког покрета Новог Сада,једне академије наука, пет државних универзитета и два института светског реномеа,а под покровитељством Матице српске и по пети пут заредом Уједињених нација, био сам један од аутора научног рада о запрашивању хемијским отровима у коме је све објашњено;историјат запрашивања,техника,састав аеросола,здравствене последице,правна одговорност режима (издаја народа и државе),и на крају,ко то и зашто ради. Више од тога нисмо били у стању да урадимо без подршке угроженог народа,јер завера постоји,завера се спроводи,због завере умиремо као муве,а народ и даље ћути и трпи те издајнике који су се нелегитимно дочепали власти(крађом гласова и фалсификовањем бирачких спискова).Последњи србин који преживи неће имати кога да позове у помоћ, јер су сви помрли пре њега.Никола Алексић, лично

Gost

#1357

2014-05-22 09:27

srpska zemljo nemoj da dozvolite da postanemo parcovi laboratorje zapada dosta nasa vlada lize dupe zapadu nemora da je podrzavamo .hajde srbi iz postovajte ona 4 c da nebudu samo cisto ukras na nasoj zastavi
a to vredi za citav narod iz bivse jugoslavije koju je zapad racepao da bih bolje vladao dragan

Gost

#1358

2014-05-22 09:34

HAARPje sada izazvao poplave pretezno u industrijskim zonama a molimo se BOGUda na ljeto suse ne zadese poljoprivredna podrucja kao neke godine.

Gost

#1359

2014-05-22 09:44

Uskoro će se i to okončati!!
Smrt plašizmu sloboda pozitivizmu!!
Radovan III

#1360 Radovan III

2014-05-22 09:50

Naravno treba sto pre ukloniti ovo djubre sa lica zemlje, ali pre svega treba i naci govnara koji je potpisao i dozvolio da se ovo postavi uopste u Srbiji. Dajte jednom ljudi koji ste odgovorni za nesto izvedite javno ove zlocince protiv nacije i recite njihovo ime i prezime a ne da se kriju iza inicijala i godina u zagradi. Svi mi znamo da je ovo smrt za naciju.

Gost

#1361

2014-05-22 09:51

Sto dalje sa nase zemlje

Gost

#1362

2014-05-22 09:53

dajte da budemo odgovorni i savesni bar malo a ne kao ovi predhodni sistem koji se nakrao para i sa tim parama moze da zivi tamo gde nema HAARP-a.Pomozite Srbiji.

Ovaj post je uklonjen od strane administratora stranice (Prikaži detalje)

2014-05-22 09:54



Gost

#1364

2014-05-22 10:28

Na ovaj naćin treba rešavati sva važna pitanja.

Gost

#1365

2014-05-22 10:38

Ciklon na ovim prostorima nikad nije ni postojao, niti je iko ikad to zapisao ni objavio. Ovo vreme je zaista cudno, a verujem da cete se sloziti samnom. Ciklon se ne zadrzava 4 dana na jednom mestu, mora da se pomera, Kisa koja pada u velikim kolicinama bez prestanka, da nema ni jedne munje da se vidi nit da se cuje da grmi, uz to sve na kopaoniku pada sneg do 50 cm i posle 3 dana nestaje i slabi ciklon, poste nepuna 3 dana temperatura raste do 30 stepeni. a samim ti znamo sta se desava na velikim temperaturama i sa uginulim zivotinama, siri se zaraza. J

Gost

#1366

2014-05-22 10:43

а

Gost

#1367

2014-05-22 10:51

Neka se nikome više ovako nešto ne dogodi....

Gost

#1368

2014-05-22 10:56

Zlo!!!!

Gost

#1369

2014-05-22 11:07

da unistete haarp sto pre ako ne ima da bude jos gore na zemlje.

Gost

#1370

2014-05-22 11:22

Zar je potreban?

Gost

#1371

2014-05-22 11:23

Ljudi, potpisujte!

Gost

#1372

2014-05-22 11:38

katasrofa!!!!!!!!!!
da li je moguce da je vlast iz predhodnog rezima mogla da ucini ovako nešto svom narodu?

Gost

#1373

2014-05-22 11:42

Što više ljudi da se upozna sa ovim problemom i da potpiše peticiju...Pozdrav !

Gost

#1374

2014-05-22 11:58

Pod hitno da se ukloni sa prostora bivse Jugoslavije....
змај

#1375

2014-05-22 11:59

Од када су Срби предали Милошевића и све оне које су зликовци са запада тражили,и довели западњачке плаћенике на власт,не учествујем ни у чему са Србима.Питате се ко је дозволио постављење ХАРПА.Па сви Срби који су 14 година гласали за демократе-западњачке плаћенике.Плитка памет никог не оправдава.О каквој српској памети говорите? Ено вам је памет на ТВ Пинк.Муѕичку културу вам прописује Лепа Брена и кафански хармоникаш.Ал ајде да и ја дам потпис овом бунту,мада нема од тога ништа.Било би,можда,...(нећу даље,свашта могу да кажем)