Uklonimo HAARP sa Srpske zemlje


Gost

/ #1737 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2014-06-05 16:41

#1735: Voja - Re: Re: Re: Re: Re: Re:

Nemas ti pojma o zivotu, a najmanje o tome da procenis ljude s kojima se usjudjujes da diskutujes, jer nisi dorastao tom poslu. Tako da od danas tebi se vise ne obracam, ti nisi na tom nivou...

Sto se tice NEVINOSTI onih koji su dozvolili instalaciju HAARP-a (ili njegovog prijemnika, potpuno svejedno), sto se tice LUDOSTI svih nas koji u to verujemo, komentar nije potreban,  Ipak, reci cu...

Pa, nije to NLO ili neka druga SF-fikcija, nego stvar, koju su posvedocili mnogi naucnici, o cijem postojanju pisu, nasi, hrvatski, americki, ruski mediji.  Cak i onaj ko nikad nije pre cuo za HAARP, mogao je ovde da procita dovoljno toga (a ostavljeno je dovoljno linkova)... ili da cuje na Youtube svedocenja ocevidaca - strucnjaka.

I samo PLACENA BARABA ili licno prozvani politicar, kojeg se ovo dotice, mogu da pisu ovako kao ti, da se prave ludi!!! I SLUS.  S tobom vise ne pricam, a ti se sve jace upinji da nas napravis budalama, samo prvo OBJASNI LJUDIMA ZASTO TOLIKO ENERGIJE TOSIS NA TO?!?  Ja znam... a mislim da je vec i svima drugima jasno...