Uklonimo HAARP sa Srpske zemlje

Kontaktirajte autora peticije

Tema diskusije je automatski pokrenuta na peticiji Uklonimo HAARP sa Srpske zemlje


Gost

#1726

2014-06-04 08:38

narode ukloni to đubre haarp dok nas sve ne ubije

Gost

#1727

2014-06-04 10:51

Svaka cast neko pametan da se seti napokon.

Gost

#1728

2014-06-04 11:43

Moju decu nisam rodila da bi mi ih otrovali skotovi,i zato razvalimo to s***e!

Gost

#1729

2014-06-04 12:22

!!!

Gost

#1730

2014-06-04 12:23

STOKO JEDNA,SVE TO ONAJ SA NEBA VIDI,GORECETE U PAKLU DUSMANI!!!

Gost

#1731 Re: Re: Re:

2014-06-04 12:39

#1722: - Re: Re:

 

Steta sto ne razumes moc kletve, posebno kletve pravednika.

Razumeces s vremenom...

voja

#1732 Re: Re: Re: Re:

2014-06-04 12:59

#1731: - Re: Re: Re: Steta sto ne razumes moc kletve, posebno kletve pravednika.

Kakav mi je to pravednik koji želi nekome da crkne u najvećim mukama? I to još nekome ko nije ni kriv ni dužan za masovnu paranoju.


Gost

#1733 Re: Re: Re: Re: Re:

2014-06-05 11:07

#1732: voja - Re: Re: Re: Re:

Samo u jednom trenutku pomislih da si mlad, pa da zato neke stvari ne razumes... Ali ti tendenciozno sve povezujes kako tebi odgovara. Pa, ako si placen da ofiras ljude ovde ili ako si neka politicka (bi-biiiip), onda te ukljucujem u kletvu!!!

Na pitanje kakav je to pravednik, procitaj malo Stari Zavet i psalme, pa ces videti da taj isti pravednik trazi da ga Bog izbavi od neprijatelja i da ih kazni, t.j. kune ih, bukvalno!... No, ti nikad nisi citao takve knjige, zar ne? Hehe...

Jasno je svima koji su post procitali da se "kletva" odnosila na ljude, koji su svesno (ili da kazem za pare?!) izazvali patnje i smrt mnogih ljudi, pa i zivotinja... a u buducnosti ce izazvati i unistenje mozda cele nacije!!!

Tako da ne (biiiip) vise, svima je vec jasno sve sto se tebe tice!!!

 

PS. Mislim da ima jos ljudi koji shvataju to, a ako ne shvataju jos, reci cu...

OVDE IMA 100% NEKO OD ONIH NA KOJE SE KLETVA ODNOSI I KO JE PREZAINTERESOVAN DA NAS NAPRAVI LUDACIMA I OMALOVAZI NAS NAPOR!  AKO MALO GLEDATE TV, SHVATICETE KOLIKO ZELE DA NAS DISKREDITUJU.  ALI, STVAR MORA DA SE IZGURA DO KRAJA, ZATO SALJITE SVIMA OVAJ LINK!!!


Gost

#1734

2014-06-05 11:26

Stop HARPU spasavajmo zivote!
Voja

#1735 Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2014-06-05 11:37

#1733: - Re: Re: Re: Re: Re: Jasno je svima koji su post procitali da se ona odnosila na ljude, koji su svesno (ili da kazem za pare?!) izazvali patnje i smrt mnogih ljudi, pa i zivotinja

Jasno je samo ono što si napisao, a to je da bi neki Cvetković trebalo da crkne u najvećim mukama. Zašto? Zato što je neki bolid pokrenuo peticiju koja nema veze s mozgom? Nešto kao Brod Ludaka, samo u srpskoj varijanti.

Tvoja, kletva, srećom, ne vredi ni pišljiva boba, jer nisi pravednik. Pravednik je dovoljno pametan da pazi šta govori i piše. Ti mi po stilu ličiš na profesionalnog prosjaka koji proknjižava vozače na raskrsnici: "Daj kume neki dinar da budeš zdrav da ti deca budu zdrava da završu školu da se oženu da imaš puno para... e pi**a ti materina crko dabogda"

 


Gost

#1736

2014-06-05 13:45

Za nas se raboti!

Gost

#1737 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2014-06-05 16:41

#1735: Voja - Re: Re: Re: Re: Re: Re:

Nemas ti pojma o zivotu, a najmanje o tome da procenis ljude s kojima se usjudjujes da diskutujes, jer nisi dorastao tom poslu. Tako da od danas tebi se vise ne obracam, ti nisi na tom nivou...

Sto se tice NEVINOSTI onih koji su dozvolili instalaciju HAARP-a (ili njegovog prijemnika, potpuno svejedno), sto se tice LUDOSTI svih nas koji u to verujemo, komentar nije potreban,  Ipak, reci cu...

Pa, nije to NLO ili neka druga SF-fikcija, nego stvar, koju su posvedocili mnogi naucnici, o cijem postojanju pisu, nasi, hrvatski, americki, ruski mediji.  Cak i onaj ko nikad nije pre cuo za HAARP, mogao je ovde da procita dovoljno toga (a ostavljeno je dovoljno linkova)... ili da cuje na Youtube svedocenja ocevidaca - strucnjaka.

I samo PLACENA BARABA ili licno prozvani politicar, kojeg se ovo dotice, mogu da pisu ovako kao ti, da se prave ludi!!! I SLUS.  S tobom vise ne pricam, a ti se sve jace upinji da nas napravis budalama, samo prvo OBJASNI LJUDIMA ZASTO TOLIKO ENERGIJE TOSIS NA TO?!?  Ja znam... a mislim da je vec i svima drugima jasno...

Voja

#1738 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2014-06-05 17:35

#1737: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Nemas ti pojma o zivotu, a najmanje o tome da procenis ljude s kojima se usjudjujes da diskutujes, jer nisi dorastao tom poslu. Tako da od danas tebi se vise ne obracam, ti nisi na tom nivou... Cak i onaj ko nikad nije pre cuo za HAARP, mogao je ovde da procita dovoljno toga (a ostavljeno je dovoljno linkova)... ili da cuje na Youtube svedocenja ocevidaca - strucnjaka.   I SLUS.  S tobom vise ne pricam,

Hm, previše mi pričaš za nekoga ko ne priča sa mnom.
A ako se o važnim stvarima informišeš sa YouTube-a, onda si u ozbiljnom konfliktu s mozgom.


Gost

#1739

2014-06-06 00:01

americki pajseri,jebace ih rusija i kina

Gost

#1740

2014-06-06 14:45

Svi vi, koji "imate problem s mozgom", kao i ja, pogledajte ove snimke. Ukoliko nemate limitiran Internet, naravno. ;)
Neki nisu prevedeni, a neke cete i sami pronaci, mnogo ih je! Ovaj koji nema problema s mozgom, ili tacnije NE ZNA STA JE YOUTUBE (jer ne stize da se obavesti o tome, jureci politicku karijeru), ne mora ni da cita. Ni da trosi ovde vreme, ima"pametnijeg posla"... Valjda?!

http://www.youtube.com/watch?v=a6w2Ubspbrs

http://www.youtube.com/watch?v=DleGrWfPIzU



Gost

#1743

2014-06-06 14:48

I lepo se kaze u ovom poslednjem prilogu hrvatske TV-stanice da "HAARP moze biti instaliran na jednom kraju Zemljine kugle, a djelovati u drugom"... PREKO PRIJEMNIKA, ocigledno!!!

Gost

#1745

2014-06-06 14:59

http://www.youtube.com/watch?v=1l7gk3PCm7o

Najzanimljivije su zapravo teme, koje se pojavljuju kao srodne s ovom na Internetu (Youtube)...

Gost

#1747

2014-06-06 15:58

Ukloniti Harrp
Kontrolisati letove nad Srbijom, još bolje zabraniti da nas ne zaprašuju kao komarce...
Voja

#1748

2014-06-06 17:45

CIA, snajka, CIA..
Voja

#1749

2014-06-06 19:49

Izgleda da su večeras taj Harp naštelovali na komarce. Samo grizu.
Gost

#1750 G

2014-06-07 05:32

Crvena Zvezda izbacena iz Evrope! Ajmo napraviti peticija Crvena Zvezda da bude privatizacija......Dokle vise onaj Dzajic i Covic sta ima toga sve upropastio klub Zvezdi i opljackan,dugove...Dabogda crko