Uklonimo HAARP sa Srpske zemlje

Kontaktirajte autora peticije

Tema diskusije je automatski pokrenuta na peticiji Uklonimo HAARP sa Srpske zemlje


Gost

#1701

2014-06-01 10:05

NE ZELIM POPLAVE I SUSE U MOJOJ DRZAVI

Ovaj post je uklonjen od strane administratora stranice (Prikaži detalje)

2014-06-01 12:44



Gost

#1703

2014-06-01 18:36

Plaćena kampanja u svim plaćeničkim medijima da je HARP bezazleni eksperiment koji ne utiče na klimu, samo potvrđuju navode inicijatora ove peticije. A najveća potvrda je javna objava Pentagona da se HARP ukida, i to 2 dana pre velikih poplava u Sibiru! Kada je Pentagon bilo šta javno objavljivao a da je to bilo tačno?

Gost

#1704 Re:

2014-06-01 18:37

#1701: -

Niko ne zeli... Osim onih koji izazivaju ovakve stvari. Onih, koji nam daju sitnu pomoc, ali zato ce nam dati pozamasan kredit i, kao svaki pravi lesinar, zaraditi na nesreci, koju su sami izazvali.

 

Licitiralo se s desetinama, pa stotinama miliona evra, a sad je rec o dve milijarde evra stete!... Ko zna kolika je steta REALNO!!!

 

Dakle, sta su zacetnici ove ideje hteli... Da nesto STVARNO preduzmu?! Ili sta, neka nam kazu?!


Gost

#1705

2014-06-01 18:58

Taj isti HAARP je napravio Poplavu u Trecini Srbije* i ko zna sta jos? odgovor znaju Dejan Lucic i Jugoslav Petrusic, gledajte ih na Youtube.

Gost

#1706

2014-06-01 19:21

Eno, opet neki placeni neuroticar na PINKu mlati rukama i od prve izgovorene recenice blati nas, koji trazimo uklanjanje HAARPa... Ocito da je dosao samo zbog toga!!! I naziva LUDACIMA ljude koji "veruju u kemtrejls"... Kao da su to duhovi, pa u njih treba verovati ili ne!!! Strasno. A u Svedskoj je vec pokrenuta tuzba zbog upotrebe famoznih aviona koji seju smert!!!

Meni ovaj cikica lici na nekog ko nije popio lekic na vreme, a vi ispratite o cemu se radi dalje, ako mozete (mada se moze pogoditi), jer ja moram da radim nesto vaznije...

Dakle, naviknite se na to da ce onaj, koga je I.Ivanovic nazvao voditeljem emisije, a Vucicevica gostom, svake nedelje slati svoje placenike da nas blate!!!

Samo me zanima ko je pokrenuo ovu peticiju, pa se sakrio??? TO je jako zanimljivo, u stvari...

Gost

#1707

2014-06-01 19:36

Dakle, stvarno... Ovaj tip najcesce koristi rec LUD, LUDI, LUDILO (to je i o nama, da se zna!)...ne racunajuci cevapcice (haha, bas indikativno!).

Cek... Je li ovo onaj famozni SAVETNIK Doticnog, koji se vec pojavljivao?!?

Dakle, previse su providni... I previse energije trose na svoje neistomisljenike!

Poceli su da hapse za izjave na drustvenim mrezama, sledeci su oni s nepodobnim mejlovima?!

Jadna je to DEMONkratija!!!

Ovaj post je uklonjen od strane administratora stranice (Prikaži detalje)

2014-06-01 21:18



Gost

#1709 Re:

2014-06-02 12:11

#1703: -

 

Naravno! A onda placeni novinari tvrde da nam se HAARP samo pricinjava, kao NLO ili ne znam sta... Bezocni, beskrajni bezobrazluk i nipodastavanje ljudi!  I sve za "saku evra"...


Gost

#1711 Re:

2014-06-02 12:45

#1710: NN -

 

Sta sad ispada? Rusi ce ispitati ima li HAARPa u Srbiji? Pa valjda vlast to zna?! Ili ne zna...?
A ako su to uradili ovi prethodni, krisom, jelte... onda sta, treba da cekamo rezultat ispitivanja ruskih strucnjaka?!
Da su nam to lepo rekli, mozda ove peticije ne bi ni bilo, ali kod nas u politici se uvek nesto krije...

 


Gost

#1712

2014-06-02 14:08

Ovo zlo sto pre treba ukloniti a i one koji su dozvolili ovako nesto na nasem tlu, zestoko kazniti ! Ja sam da vise nikada ne mogu imati mogucnost potpisivanja nikakvih ugovora, sporazuma i sl.

Ovaj post je uklonjen od strane administratora stranice (Prikaži detalje)

2014-06-02 14:15



Gost

#1714

2014-06-02 15:31

Oladite vise s tim fudbalom!...
Voja

#1715 Re:

2014-06-02 17:56

#1714: -

Zašto samo sa fudbalom? O'ladite više s tom paranojom oko HAARP-a. Samo vas prže, nema taj HAARP veze s poplavom, kao što nije imao veze ni sa svim dosadašnjim poplavama. Sve je to žvaka, da ne bismo diskutovali o odgovornosti vlade koja je negde slupala pare za nasipe na obalama.

Sad traže da uplaćujemo humanitarnu pomoć, kojom će opet raspolagati vlada! Juče je javljeno da je za obnovu nadležan Velja Selja, za koga znamo da uči svoje podređene kako da kraduckaju (https://www.youtube.com/watch?v=CFw_iF6Tx0M). Nazdravlje! A vi nastavite da krivite HAARP, Vidovitu Zorku, Marsovce, ili koga već hoćete.

Ako neko zaista želi da pomogne, neka ode u postradala područja i neka pomogne kako može - novcem, garderobom, opremom za kuću, građevinskim materijalom, hranom... i neka se ne prima više na gluposti oko HAARP-a.

Ovaj post je uklonjen od strane svog pisca (Prikaži detalje)

2014-06-02 21:18



Gost

#1718 Re: Re:

2014-06-02 21:41

#1715: Voja - Re:

Vojo, postajes smesan. Argumenti su ti "ubilo se"...

Jedno drugo ne iskljucuje... Dakle, to sto je kisu izazvao HAARP uopste ne iskljucuje odgovornost nadleznih za "slupani novac"... Mislim da se cak i ovde o tome pisalo. Ali, to nije tema, valjda kapiras?!

Temu pokrenuo neko ko zeli skrenuti paznju sa profuckanih para? E sad ti zvucis kao paranojik, a pravis nas takvima?!

I jos nesto "jedno drugo ne iskljucuje", to sto mi zelimo da zastitimo Srbiju od HAARP-a ubuduce (ako nismo uspeli do sada), uopste ne znaci da nismo pomogli drugima! Ili ti smatras da, ako si nekom pomogao, treba time da se hvalis i izdizes iznad drugih?!  To nije ni lepo, ni plemenito, a najmanje dzentlmenski... Niko se ovde nece utrkivati s tobom u hvalisanju, verujem u to...

Jer Hristos je rekao da DESNA RUKA NE TREBA DA ZNA STA RADI LEVA (a kamoli drugi ljudi... mislilo se nа milosrdje).  A ti budi hriscanin i ne hvali se svojom humanoscu i samiloscu, ako si zaista takav...

Sledeci put razmisli pre nego sto pocnes da pljujes ljude ili njihove stavove.. No, verujem da se to moze pripisati samo tvom zivotnom neiskustvu!...


Gost

#1719 Re:

2014-06-02 21:51

#1717: KONSTANTIN 85 -

Ovo je stvarno skandalozno!!!  Najskandaloznije je sto ljude, koji govore o tome, masinerija zeli proglasiti ludacima... A umesto da se postide ociglednih cinjenica, oni jos tapsu onima, koji ce nad nama vrsiti eksperimente jos 36 godina (taman dovoljno da nas ne ostane ni za cuvenu "sljivu"!)... I to je bilo malo (mislim na trku za ulazak u EU), nego nas tajno uvode u NATO, kao sto smo videli ovih dana... Meni samo jedno pada na pamet: U KOJU RUPU SE SAKRILA SRPSKA OPOZICIJA SAD, kad je Srbija najvise treba?!?...


Gost

#1720 Re:

2014-06-02 21:56

#1717: KONSTANTIN 85 -

 

Pocrkali dabogda i to u najvecim mukama, i taj Cvetkovic i svi koji su umesani u tu stvar. I oni koji ih danas stite, koji stite americke interese, a ne zivot svog naroda.Dabogda ih stigla kletva svih unesrecenih u poplavama, porodica poginulih, onih koji su ostali bez icega, svih obolelih i zatrovanih kemtrejlsima, svih obolelih od osiromasenog uranijuma, poklona  njihove NATO sabrace, gamad prokletu!!!Koliko je zivotinja samo u mukama umrlo zbog njih, a oni ih racunaju samo tonama, kao da su mulj, a ne ziva bica!!!Kad savesti nemaju, neka ispastaju doveka, dabogda!!!

Ovaj post je uklonjen od strane administratora stranice (Prikaži detalje)

2014-06-02 23:18



Gost

#1722 Re: Re:

2014-06-03 13:10

#1720: - Re: Pocrkali dabogda i to u najvecim mukama, i taj Cvetkovic i svi koji su umesani u tu stvar. Kad savesti nemaju, neka ispastaju doveka, dabogda!!!

E sad im nema izlaza!
Ako ih ovo ne dokrajči, ništa neće!

Ovaj post je uklonjen od strane administratora stranice (Prikaži detalje)

2014-06-03 18:20


Voja

#1724

2014-06-04 00:56

Ne vidim razlog za brigu, u julu i avgustu će suša, pa će u proseku sve biti u redu

Gost

#1725

2014-06-04 07:24

Pored ukidanja/ demontiranja haarp-a treba pronacii ko je odobrio njegovo montiranje .