Uklonimo HAARP sa Srpske zemlje
Tema diskusije je automatski pokrenuta na peticiji Uklonimo HAARP sa Srpske zemlje
Ovaj post je uklonjen od strane autora peticije (Prikaži detalje)
2014-05-17 22:27- Date of removal: 2014-05-17
- Razlog uklanjanja:
Ovaj post je uklonjen od strane svog pisca (Prikaži detalje)
2014-05-17 22:32- Date of removal: 2014-05-17
- Razlog uklanjanja:
|
Gost |
#32014-05-17 22:53Skloniti americka govna iz Srbije!!!! |
|
| |
|
d |
#42014-05-17 23:42jedino Putin na zemlji i Bog s aneba moze to cudo da ukloni...ali ajde da probamo... :/ |
|
| |
![]() Anonymous |
#52014-05-17 23:45 |
|
| |
|
Gost |
#62014-05-17 23:51UKINUTI HARRP!!!! |
|
| |
|
Gost |
#72014-05-18 00:12Za zdrav zivot u Srbiji,a posle bi trebale da budu i peticije za vracanje redovnog Vojnog roka,ukidanje gej parade na sto godina,nacionalizacija imovine od tajkuna..... |
|
| |
|
Uklonimo HAARP sa Srpske zemlje |
#82014-05-18 00:19#7 veruj mi da ka tome i ide ova stranica. Ako sklonimo HAARP, sve ce dalje biti birano voljom naroda. |
|
| |
|
Gost |
#92014-05-18 00:26Uklonimo haarp i zlo |
|
| |
|
Gost |
#102014-05-18 00:44nek se skloni |
|
| |
|
Gost |
#112014-05-18 00:48Pod hitno im isključiti struju, preseći kablove, polomiti agregate, proterati stoku američku iz naše Srbije. |
|
| |
|
Gost |
#122014-05-18 00:48Od kad su postavljena ova govna u nasoj prelepoj zemlji, pojavio se i prvi tornado... To bi bilo dovoljno. |
|
| |
![]() Anonymous |
#13 Re:2014-05-18 00:54Cuo sam da je bilo toga u Leskovcu.. al' slabo se to javlja u medije :( |
|
| |
|
Gost |
#142014-05-18 00:56Da se sto pre pociste ta govna iz ove napacene i jadne zemlje.. Bog neka je u pomoci! ! |
|
| |
![]() Anonymous |
#152014-05-18 01:05Srbija se budi !!!! |
|
| |
|
Gost |
#162014-05-18 01:06Ajde ljudi molim vas, nismo glup narod, toga morate da budete svesni. |
|
| |
|
Gost |
#172014-05-18 01:19Smrt harpu i antenama!! !!!!!!!! |
|
| |
|
Gost |
#182014-05-18 01:19Fuck USA |
|
| |
|
Gost |
#192014-05-18 01:20Vanzemaljci dosli |
|
| |
|
Gost |
#202014-05-18 01:21Dovoljno je receno sa ovom nasom katastrofom, kao I sa svim ostalim koje se dogadaju po svetu. Igranje sa prirodom dovodi do katastrofe cije razmere nisu poznate cak ni onima koji se igraju Bogova. Unistimo zlo dok ne postane prekasno. Pozdrav svima koje mozak jos uvek sluzi I krenimo u odlucnu akciju spasavanja nase planete jer samo nju imamo alternative nema. |
|
| |
|
Gost |
#212014-05-18 01:28 Cekaj bre! Bar 30 godina u nazad naucnici sirom sveta pokusavaju da vam objasne par stvari o globalnom zagrevanju, polarizaciji klime u inace meteoroloski stabilnim predelima; nepostovanju ekologije i ekonomskoj bahatosti drustava na planeti i ceni koja ce kad tad morati da se plati. Koliko je samo reci receno o seci suma i eroziji tla koje sledi nakon toga. Koliko samo nikoga nije boleo k*rac za to.. Ovo je lokalna katastrofa i nije nista u poredjenju sa stvarima koje potencijalno slede. Zasto ne postoje jaki nasipi? Zasto ne postoje plavni kanali? Zasto pola Beograda nema kanalizaciju, a o kisnim slivovima i kolektorima da ne pricam.. Ljudi su ovde specijalno bahati i neosvesceni. Da li ce ista nauciti iz ovoga? Sumnjam. Saljite SMS-ove, patetisite nad tudjim stradanjem do ponedeljka, jer tada krece lepo vreme i ponovo nikoga nece biti briga. Znam mnoge koji su se iskreno radovali kada je isto tako narod stradao u SAD pod naletima Katarine. Ti isti sada sheruju teorije zavere i objasnjenje umesto u nauci i ljudskom nemaru nalaze u sumanutim konstrukcijama o iluminatima, templarima, de-bilderberzima i slicno. Tako da, JESTE, sigurno je HAARP! |
|
| |
|
srbin |
#22 Re:2014-05-18 01:36ma ta amerika treba da potone, oni su najvece zlo nastalo na genocidu jednog naroda.. gde su sad indijanci? u rezervatima.. kao mirotvorci idu i pljackaju druge zemlje. a o njihovom poreklu da ne pricamo.. evropski robijasi poslati tamo da obradjuju zemlju.. a ti batice ako se ne slazes sa ovim, cuti.. mora negde narod da se prazni some |
|
| |
|
Gost |
#232014-05-18 01:38teraj govna koja nas ugrozavaju godinama i decenijama,zelimo da se nasa zemlja razvija,a ne da je americki sljam ugrozava !!!! |
|
| |
Ovaj post je uklonjen od strane svog pisca (Prikaži detalje)
2014-05-18 01:38- Date of removal: 2014-05-18
- Razlog uklanjanja:
Ovaj post je uklonjen od strane svog pisca (Prikaži detalje)
2014-05-18 01:38- Date of removal: 2014-05-18
- Razlog uklanjanja:
|
Promena se ne događa ako ćutite.
Autor ove peticije se pokrenuo i preduzeo akciju. Hoćete li i vi uraditi isto?
Druge peticije koje bi vas mogle interesovati
Mi omogućavamo besplatne onlajn peticije. Započnite profesionalnu onlajn peticiju koristeći naš servis. Naše peticije su svakodnevno pomenute u medijima stoga je kreiranje peticije odličan put da budete primećeni u javnosti i da pomognete u donošenju odluka.
