Да се забрани продавање америчке и британске одеће.

Srbin iz Cikaga

/ #130 Re: Re: Re: USA

2014-06-12 02:16

#126: Srbijanac - Re: Re: USA

Samo cu reci SVAKA CAST! SVAKA TI JE KA NJEGOSEVA!

Tesla je Amerikanac srpskog porekla! Drugo, kao sto rece covek, Amerika je stvorila Teslu, ne mi! Mi smo kada je on izneo svoje misli i ideje za njega rekli da je lud i bukvalno coveka naterali da ode negde gde ce mu ljudi izaci u susret i pruziti ono sto smo mu MI SAMI oduzeli. Ovi sto se hvale time kako je Tesla SRBIN, nek porazmisle gde je on i uz pomoc koga stvarao tu struju? Neka razmisle sta bi bilo da mu Amerikanci nisu pruzili sansu, sta bi bilo da je ostao ovde gde su ga prozivali ludakom? Jeste. Bombardovani smo, ali nije nas AMERICKI NAROD BOMBARDOVAO NEGO NATO I AMERICKA VLADA. Takodje, nikada mi nece biti jasno, kad vec govorite o tome kako zaboravljamo, zasto mi toliko mrzimo Ameriku, cak vise nego Tursku koja je provela na nasim prostorima pola veka. Mozda neko od nas ima turske krvi, a i da ne zna, jer su Turci tada silovali, nabijali na kolac, sekli prste, nabijali eksere, svasta radili, a mi smo to zaboravili, nego daj da mrzim onog ko je skoro bio ovde. Ovo sam naveo samo kao primer, NE TREBA MRZETI NI TURKE, JER JE SVE OVO JEDNA RUZNA ISTORIJA OD KOJE TREBA IZVUCI POUKU. Sto se odece ovde konkretno tice, svako od vas nosi bar jedan americki brend. Trece, svako od vas gleda americke filmove i serije. Svako od vas je bar jednom jeo u Meku. NE TREBA SIRITI MRZNJU, VEC LJUBAV LJUDI! MOZE SAD DA DODJE BILO KO OD VAS OVDE I ISPROZIVA ME ILI NAPISE BILO KAKVU GLUPOST, ALI AKO STE TOLIKI VERNICI I PATRIOTE KAO STO PRICATE, ONDA SIGURNO ZNATE DA PATRIOTE NE MRZE TUDJE ZEMLJE VEC VOLE SVOJU ONAKO KAKO NAJBOLJE UMEJU I ZNAJU, ZNATE DA VERNICI NE MRZE, VEC PRASTAJU! BUDIMO LJUDI IAKO SMO SRBI! ZA MIR U SVETU I SRBIJU U EU! ZIVELI!