Да се забрани продавање америчке и британске одеће.

Srbijanac

#126 Re: Re: USA

2014-05-26 18:10

#23: - Re: USA

Haha, pa što onda nije ostao u Srbiji odnosno Hrvatskoj na čijoj se teritoriji rodio, da ovde stvori sve što je stvorio?

Amerika čini zlo svuda po svetu, to je tačno, ali Amerikanci su učinili više dobrog za čovečanstvo nego što Srbi ikada mogu da zamisle, a kamoli da se organizuju i postignu tako nešto. Među Amerikance ubrajam i Teslu, jer, ma kog porekla on je tamo proveo čitav svoj radni vek, uz njihovu pomoć stvarao i tamo umro. On jeste Srbin, kako je i sam rekao, ali ipak Amerikanac. Jer Srbinom se rađaš a Amerikancem postaješ. Nije Amerika samo njihova administracija, to su mnoge lepe stvari koje ta zemlja nudi, i njen narod, koji nije ono što se ovde misli o njima, to je jedan vredan i radan narod. A SAD svojim građanima, pa i svetu, ima da ponudi daleko više nego što je Srbija ikada imala, mogla ili htela.

Meni moja država lično dala je mnogo manje nego Amerika, ako uračunam tu sve ono što svakodnevno koristim, od tehnologije, informacija, zabave itd. Da se vratim na Teslu, njega nije dala Srbija da bih zbog toga radije nosio srpsku zastavu, Teslu nam je dala Amerika, ona ga je omogućila. Kao i internet. I ko zna šta još ne. I većinu dobrih filmova i serija koje sam gledao. I nadu da negde imam šansu, sa svim svojim sposobnostima, jer mi ovde ne daju partije, i ovdašnjem narodu moje vrline smetaju jer volim istinu i pravdu, i volim da se borim za opšte dobro, i da budem ono što jesam, a ne ono što mi glupi narod i tradicija nameće.

Oni koji su nas bombardovali su NATO i političari, a ništa manji krivci za to su i naši političari, koji su svojim nenormalnim potezima doveli do svega toga. Niko nas ne bi bombardovao da smo igrali po pravilima jačeg. Da se pitao narod koji jeste ta zastava, i da nije izmanipulisan kao što ste većinom ovde i sami izmanipulisani, niko nikada ne bi bio bombardovan.

Having said that, najbolje bi bilo da se moda uopšte ne bavi politikom i zastavama.

Ovaj post je uklonjen od strane administratora stranice (Prikaži detalje)

2014-05-26 19:50


rex tenebrae

#128 Re: USA

2014-05-28 16:46

#4: Miloš 96 - USA

"...Не сери Милутине..."

Ovaj post je uklonjen od strane administratora stranice (Prikaži detalje)

2014-05-28 19:24


Srbin iz Cikaga

#130 Re: Re: Re: USA

2014-06-12 02:16

#126: Srbijanac - Re: Re: USA

Samo cu reci SVAKA CAST! SVAKA TI JE KA NJEGOSEVA!

Tesla je Amerikanac srpskog porekla! Drugo, kao sto rece covek, Amerika je stvorila Teslu, ne mi! Mi smo kada je on izneo svoje misli i ideje za njega rekli da je lud i bukvalno coveka naterali da ode negde gde ce mu ljudi izaci u susret i pruziti ono sto smo mu MI SAMI oduzeli. Ovi sto se hvale time kako je Tesla SRBIN, nek porazmisle gde je on i uz pomoc koga stvarao tu struju? Neka razmisle sta bi bilo da mu Amerikanci nisu pruzili sansu, sta bi bilo da je ostao ovde gde su ga prozivali ludakom? Jeste. Bombardovani smo, ali nije nas AMERICKI NAROD BOMBARDOVAO NEGO NATO I AMERICKA VLADA. Takodje, nikada mi nece biti jasno, kad vec govorite o tome kako zaboravljamo, zasto mi toliko mrzimo Ameriku, cak vise nego Tursku koja je provela na nasim prostorima pola veka. Mozda neko od nas ima turske krvi, a i da ne zna, jer su Turci tada silovali, nabijali na kolac, sekli prste, nabijali eksere, svasta radili, a mi smo to zaboravili, nego daj da mrzim onog ko je skoro bio ovde. Ovo sam naveo samo kao primer, NE TREBA MRZETI NI TURKE, JER JE SVE OVO JEDNA RUZNA ISTORIJA OD KOJE TREBA IZVUCI POUKU. Sto se odece ovde konkretno tice, svako od vas nosi bar jedan americki brend. Trece, svako od vas gleda americke filmove i serije. Svako od vas je bar jednom jeo u Meku. NE TREBA SIRITI MRZNJU, VEC LJUBAV LJUDI! MOZE SAD DA DODJE BILO KO OD VAS OVDE I ISPROZIVA ME ILI NAPISE BILO KAKVU GLUPOST, ALI AKO STE TOLIKI VERNICI I PATRIOTE KAO STO PRICATE, ONDA SIGURNO ZNATE DA PATRIOTE NE MRZE TUDJE ZEMLJE VEC VOLE SVOJU ONAKO KAKO NAJBOLJE UMEJU I ZNAJU, ZNATE DA VERNICI NE MRZE, VEC PRASTAJU! BUDIMO LJUDI IAKO SMO SRBI! ZA MIR U SVETU I SRBIJU U EU! ZIVELI!

Ovaj post je uklonjen od strane administratora stranice (Prikaži detalje)

2014-06-13 19:39



Gost

#132

2014-07-23 14:26

НАДАМ СЕ ДА ЋЕ СВЕ ТО ДА СЕ УКИНЕ И НЕ САМО ТО,ВЕЋ И ОНЕ ГЕЈ ПАРАДЕ У НАШОЈ ПРАВОСЛАВНОЈ ЗЕМЉИ !!!

Ovaj post je uklonjen od strane administratora stranice (Prikaži detalje)

2014-07-25 21:55


Ovaj post je uklonjen od strane administratora stranice (Prikaži detalje)

2014-07-28 11:00



Gost

#135

2015-03-18 10:48

Da se zabrani nego sta oni nas bombardovali a mi da nosimo njihove zastave!

 


Gost

#136

2015-03-18 10:49

I treba novcano kaznjavati sve one koji nose takvu odecu

 

sakal

#137 Re: USA

2015-04-26 02:29

#4: Miloš 96 - USA 

 some glup si ovde se misli na majice sa americkom zastavom na srbskm grudima


Gost

#138 Re:

2015-11-25 22:15

#2: -  

 Bolesni ste