Uvodjenje smrtne kazne

dfdf

/ #60

2014-08-07 15:32

Ja razumem ogorcenost svih vas zbog ubistva neduzne devojcice. Sad biste svi uvodjenje smrtne kazne za pocinioca i za sve ostale slicne delikte. Meni je ovo malo smesno i previse laicki, vecina ljudi ovde koja komentarise mahom su laici, a vecina njih i maloletna deca koja su cula negde na TV za postojanje smrtne kazne, pa gnevni zbog ubistva devojcice, ali naravno i saosecanja i ljudskosti daju neke predloge za izmenu zakona i salju je Narodnoj skupstini. Smatram da smo mi jedna hriscanska, pravoslavna zemlja i da bi uvodjenje smrtne kazne bilo neprihvatljivo. Mi nismo muislimanska zemlja, nismo Amerika, koja je donedavno koristila smrtnu kaznu, ali ju je ukinula. Da, ima i komentara o ponovnom stavljanju na snagu Dusanovog zakon. Meni je to smesno. Smesan je samim tim i cilj ove peticije. Nemojte da me shvatite pogresno, zao mi je porodice te devojcice, njenih roditelja. Nadam se da ce pravda biti zadovoljena i da ce ubica platiti za ucinjeno zlodelo. Potrebe za smrtnom kaznom nema, Bog vidi sve!