Uvodjenje smrtne kazne

Kontaktirajte autora peticije

Tema diskusije je automatski pokrenuta na peticiji Uvodjenje smrtne kazne

Raz-Um

#51 Re: Gost

2014-08-07 12:42

Znaci bio si na licu mesta? Sto nisi pomogao?


Gost

#52

2014-08-07 12:50

Apsolutno se slazem sa vama i podrzavam vase ideje.Ovo je nesto najstrasnije sto se moglo desiti i predlog cu poslati svim prijateljima!!!
Знање је моћ

#53

2014-08-07 13:00

За све вас који сте за увођење смртне казне, предлажем вам да одгледате филм Живот Дејвида Гејла (The Life Of David Gale) и још једном преиспитате своја убеђења. По мени смртна казна није решење јер се дешава да људи буду погрешно осуђени за нешто, па касније пуштени на слободу уз надокнаду штете. Постоје и друге опције за овакве случајеве, смрт је за такве награда, а штета за невине биће непоправљива.

Raz-Um

#54 Raz-Um

2014-08-07 13:11

http://www.subotica.com/vesti/stefanovic-monstrum-udario-tijanu-kolima-a-zatim-zakopao-telo-na-deponiji-id20126.html

''Okolnosti pod kojima se desilo ovo ubistvo još uvek nisu u potpunosti jasni, kao da i da će se posle obdukcije znati da li je osim fizičkog nasilja bilo i silovanja.''

"Saznanja do kojih je došla policija nakon spitivanja dovode do informacija u kojima se kaže da je ubica pratio Tijanu prema Sportskom centru "Rata", zatim je udario kolima, što po prvim istraživanjima nije bilo kobno po devojčicu, ali posle fizičkog obračuna muškarac kako kažu visine oko 2 metra i preko 100 kilograma težine savladao je Tijanu, stavio u kola i zatim zakopao na deponiji nedaleko od Sombora." 

Ovo poslednje se moze zakljuciti na 2 nacina.

Prvi je predpostavka na osnovu tragova. 

Drugi je da je neko ipak nesto video ali nije ragovao. 

Posto su rekli da nije bilo ocevidaca, zakljucujem da je ovo prvo.


Gost

#55

2014-08-07 13:25

Samo napred!

Gost

#56

2014-08-07 13:34

POTPISUJEM PETICIJU ZA SMRTNU KAZNU ,ALI ZA SVE KOJI SILUJU MALOLETNU DECU ,ONI NEZASLUZUJU DA ZIVE JER UGROZAVAJU MALE ANDJELE KOJI CE TRAUME NOSITI CITAV ZIVOT .ZATO POTPISUJEM PETICIJU ZA SVE UBICE DECE I PEDOFILE ...

Gost

#57

2014-08-07 13:35

Smrtna kazna za dzukelu.Ako moze i glogov kolac to bi bilo najbolje da ga nabijemo na suv rapav kolac a onda kad mu je najteze da ga skinemo sa njega dovedemo lekare da ga izlece pa opet.Govedo je to zasluzilo.
gost

#58 Re:

2014-08-07 15:11

#14: -  

 Slažem se u  potpunosti,, Srbiji  celoj treba  smrtna  kazna, mnogo smo genocidan narod.

Ovaj post je uklonjen od strane svog pisca (Prikaži detalje)

2014-08-07 15:19


dfdf

#60

2014-08-07 15:32

Ja razumem ogorcenost svih vas zbog ubistva neduzne devojcice. Sad biste svi uvodjenje smrtne kazne za pocinioca i za sve ostale slicne delikte. Meni je ovo malo smesno i previse laicki, vecina ljudi ovde koja komentarise mahom su laici, a vecina njih i maloletna deca koja su cula negde na TV za postojanje smrtne kazne, pa gnevni zbog ubistva devojcice, ali naravno i saosecanja i ljudskosti daju neke predloge za izmenu zakona i salju je Narodnoj skupstini. Smatram da smo mi jedna hriscanska, pravoslavna zemlja i da bi uvodjenje smrtne kazne bilo neprihvatljivo. Mi nismo muislimanska zemlja, nismo Amerika, koja je donedavno koristila smrtnu kaznu, ali ju je ukinula. Da, ima i komentara o ponovnom stavljanju na snagu Dusanovog zakon. Meni je to smesno. Smesan je samim tim i cilj ove peticije. Nemojte da me shvatite pogresno, zao mi je porodice te devojcice, njenih roditelja. Nadam se da ce pravda biti zadovoljena i da ce ubica platiti za ucinjeno zlodelo. Potrebe za smrtnom kaznom nema, Bog vidi sve!


Gost

#61

2014-08-07 15:33

Jako dobra peticija trebalo je odavno da se pokrene.

Gost

#62

2014-08-07 15:45

Monstrum koji je ubio Tijanu mora da plati!

Gost

#63

2014-08-07 15:50

Smrtana kazna nije resenje ali bolji nacin ne postoji .Smrtnom kaznom lisimo ga zivota i kraj,ali zrtvinu patnju i strah nikad nemozemo izbtisati. Neki kazu da ubicu treba kazniti na isti nacin kao i on svoje zrtve,ali zar onda ne postajemo isti kao i on.Zato se ubica treba resiti po kratkom postupku da posle par godina zatvora i nakon pustanja na slobodu nebi nastavio sa svojim zlocinima.


Gost

#64

2014-08-07 16:18

Sve je vec receno i jasno o Tijani. Neznamo koliko ce dece doziveti sudbinu Tijane. Tijanu vise niko ne moze da vrati. Potrudimo se da druga deca ne dozive sudbinu Tijane. Unistiti zlo koje preti deci.

Gost

#65

2014-08-07 16:39

Bravo za peticiju!Ovome se jednom mora stati na put,a to je jedino ponovo uvesti smrtnu kaznu!Ovako razni Monstrumi se vade na neuračuljivnost,ili se u najboljem slučaju nadaju na umanjenu kaznu!Pozivam sve normalne ljude,da potpišu ovu peticiju,jer jedino tako možemo očekivati,da će se nešto preduzeti!

Gost

#66

2014-08-07 17:40

U potpunosti se slayem da se vrati smrtna kazna u Srbiju.
Ja

#67 Re:

2014-08-07 18:40

ogorcenje

#68 SMRTNA KAZNA

2014-08-07 18:43

ali ne po kratkom postupku. Na smeće je šteta trošiti i metak i bilo šta drugo. Okačiti na sred Terazija naglavačke da umire polako i da može da ga pljune svako ko hoće!


Gost

#69 Re:

2014-08-07 18:50

#53: Знање је моћ -  

 Okej, ali u ovakvim slucajevi kad je krivac priznao krivicno delo ove tezine, smrtna kazna je jedino resenje.. Prvo sto bi se postiglo da bi se ljudima uvuko strah i smanjio bi se broj ovakvih ubistva, drugo cemu kazna od 40 godina zatvora, ubio dete i sad ga drzati u zatvoru i hraniti novcem iz budzeta, trece najveci broj izvrsioca ode u ludaru iz koje izadje vrlo brzo i velika je verovatnoca da ce da ponovi ubistvo nekog drugog neduznog lica..


Gost

#70

2014-08-07 18:57

Sa uvodzenje smrtne kazne broj ovakvi monstruma bu se delimicno smanjio a mozda i iskorenio,a sa novcanom kaznom ili kazne dozivotan zatvor postoi mogjucnost da se ovaj cin ponovi.SMRT LUDACIMA,SMRT PSIHOPATIMA.

Gost

#71

2014-08-07 19:03

podržavam uvođenje smrtne kazne

Gost

#72

2014-08-07 19:17

Mislim da je dobra ideja ova peticija ali kad sam video ovaj poziv za reklamiranje svatio sam da je i ovo samo jos jedna prevara i nacin da se tudja muka iskoristi za zaradu... Srbija sta ces...
Subhad

#73 SMRTNA KAZNA!

2014-08-07 20:15

Iz Bosne sam, podrzavam peticiju ! OVAKVI MONSTRUMI TREBA DA SE IZBRISU SA LICA ZEMLJE !


Gost

#74

2014-08-07 20:37

Zbog sve dece Srbie ...da se ne ponovi kao sa Tijanom nikada vise
daka

#75

2014-08-07 21:16

i tu nema sudjenja.i ne smrtna kazna da mu prekrate muke odjednom.nego polako na tenane skota reckati pa mu sipas malo so pod kozu pa ga pustis da prenoci pa sutra opet tako,sve dok djubre ne umre u najgorim mukama