ZA SMENU DIREKTORA POLICIJE MILORADA VELJOVICA

ZNAM TE BOLJE NEGO TI SEBE SAM!!!

/ #41

2014-08-28 04:16


CRNOGORSKA MAFIJA JE OKUPIRALA VRH SRBIJANSKE POLICIJE TO JE JASNO KO DAN I RADI PROTIV INTERESA SRBIJE! 
UPUSTVO ZA CRNOGORCE! Srbija i Crna Gora su odavno dve razlicite drzave, ukoliko bolujete od amnezije. Crna Gora je medju prvima priznala Nezavisno Kosovo i samim tim stala na stranu progonitelja Srba- Siptara. Crna Gora ne priznaje Srpsku Pravoslavnu Crkvu, Crna Gora hapsi  pravoslavner svestenike. Nemate pravo GOSPODO CRNOGORCI IZ POLICIJSKE  MAFIJE KOJI STE OKUPIRALI VRH SRBIJANSKE POLICIJE  da pametujete u Srbiji. Zloupotrebljavate gostoprimstvo drzave u kojoj zivite i zabadade nos, gde vam nije mesto. Nemate prava da se mesate u unutrasnja pitanja jedne zemlje, jer poticete iz susedne koja pomaze rasparcavanju i otudjenju teritorije Srbije. Da sam na  vasem mestu ja ne bih imala obraza da bilo sta kazem, posebno ne jer zivite na grbaci Srbije, ova zemlja vas hlebom hrani a kako vi uzvracate. Rasprodajete teritoriju Srbije. Gospodo Crnogorci, ako vam se nesto prodaje dignite glas i prodajte vasu djedovinu i ocevinu u Crnoj Gori i vase koze po Niksicu. Srbiju ostavite na miru, dovoljno ste joj zla naneli priznavanjem Nezavisnog Kosova. Ja sam izbeglica sa Kosova i majka dvoje maloletne dece. Sram da vas bude. Ne zloupotrebljavajte gostoprimstvo drzave u kojoj zivite. I jos nesto, opste je poznato da se pojedini iz vasih redova od istih Niksickih majki i oceva verovatno iz Albanije, bave spijuniranjem Srbije. Nemate pravo glasa. U Srbiji ima da se pita Domacin Srbin poreklom, glavom i bradom, a ne potureni iznudjivaci i ucenjivaci. Jednostavno, nemate pravo glasa. Niko vam ne brani da zivite tu gde ste, ali ste se puno zaleteli. Moja su deca bez ognjista, bez krova nad glavom, pobegla sa Kosova, Crna Gora se ne pokaza sestrinska, nego dusmanska, iduci Siptarima na ruku, vi ste mojoj deci ukrali buducnost, dom, teritoriju i zato ne mesajte se u unutrasnja pitanja zemlje ciji niste cak ni drzavljani ! Kad god gledam moju decu Crnogorcima bi oci izvadila, jer su i oni doprineli priznavanjem Nezavisnog Kosova, da ostanu bez svog ognjista i zato : STOP! STOP! STOP! ZAUSTAVITE MILORADA VELJOVICA KOJI DOZVOLJAVA CRNOGORSKO- POLICIJSKOJ MAFIJI DA UPRAVLJA SRBIJOM PO NALOGU ZAPADA, MILA DJUKANOVICA, SIPTARA,  SARICA I RAZNORAZNIH NIKSICANINA KOJE FINANSIRA NARKO MAFIJA ! PREPOZNACE SE ONI SAMI!